Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Modernus namų stilius

     

Pranešimas Mantas Per    2020 11 24 12:27      

Hi,
Svarstau galimybę atsinaujinti namų interjerą, kol kas galvoju apie apie modernų https://www.deinavosbaldai.lt/modernus-stilius arba skandinavišką interjerą. Padiskutuokime interjerų piusus ir minusus, pasidalinkime idėjomis, internetinėmis parduotuvėmis.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julija Kontri    2022 10 19 10:40      

Mes namus kūrėme skandinavišku stiliumi, paprasta, stilinga ir modernu viename. Tik ilgai galvojome, ką daryti su langais. Užuolaidų dėti nenorėjau, tai nusprendėm langus dengti žaliuzėmis, kai kur dėjome romanetes (koridoriuje ri tualete). Puikiai tiko prie viso namų interjero. Rinkomės iš čia https://roleta.lt/, radome spalvas, kurių ieškojome.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Asta Valentaitė    2022 12 13 15:20      

Kalbant apie modernuma, tai dabar modernus budas statyti namus yra is SIP skydu modulinius namus. Kad isitikintumet apie ka kalbu, galite uzeiti i sia svetaine: https://ecohouse.eu/moduliniai-namai/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas magos fagos    2023 2 26 23:33      

Dabar vis labiau pagreitį įgauna tai, kas leidžia sutaupyti ir tai tampa populiaru, net sakyčiau, stilinga. Turiu omenyje saulės elektrines, kaip tik dabar renkamės, kuriuos modulius pirkti https://veesla.lt/c/saules-elektrines/fotovoltiniai-moduliai/ . O ką Jūs manote apie tokią \"žaliąją\" energiją?

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą