Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Gal tą Joną Tučkų keturiais pagaliukais apmėtyt?

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Mindūzas    2008 4 16 18:27      

Gal kas parduoda ketvirtą pagaliuką? Tik intymaus nesiūlyti Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Tučkus    2008 4 16 19:20      

Mindaugas Dulinskas rašo:
Gal kas parduoda ketvirtą pagaliuką? Tik intymaus nesiūlyti Wink

aš parduodu... trečią (nepatikėsi- jis niekuo nesiskiria nuo 4) Very Happy Very Happy Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arūnas Eismantas    2008 4 16 19:30      

Aš jau kažkur aukščiau rašiau - galiu ir už dyką čielus 3 pagalius perleisti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 4 16 23:33      

Arūnas Eismantas rašo:
Aš jau kažkur aukščiau rašiau - galiu ir už dyką čielus 3 pagalius perleisti Smile


Ai as tai su Tuckum nesimyleciau.....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Tučkus    2008 4 17 6:33      

Arūnai, nenumušinėkite kainos- garbės reikalas už pagaliuką gauti 2 alaus (ir pardavėjui gerai ir pirkėjas nesijaus visą gyvenimą skolingas).

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Tučkus    2008 4 17 6:34      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Arūnas Eismantas rašo:
Aš jau kažkur aukščiau rašiau - galiu ir už dyką čielus 3 pagalius perleisti Smile


Ai as tai su Tuckum nesimyleciau.....


Per pačią skaudžiausią vietą............... už ką???? ............ Sad Sad Sad


Paskutinį kartą redagavo Jonas Tučkus, 2008 4 17 7:57 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arūnas Eismantas    2008 4 17 6:50      

[quote="Jonas Tučkus"]
garbės reikalas už pagaliuką gauti 2 alaus ....

Čia du bambaliai,ar kaip Rolling Eyes Embarassed Jei taip,tai norėčiau Kobros arba Perkūno alaus Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Tučkus    2008 4 17 7:58      

[quote="Arūnas Eismantas"]
Jonas Tučkus rašo:

garbės reikalas už pagaliuką gauti 2 alaus ....

Čia du bambaliai,ar kaip Rolling Eyes Embarassed Jei taip,tai norėčiau Kobros arba Perkūno alaus Laughing


nu čiau jau kaip pavyks išsiderėti... Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bjaurybė saulutė    2008 4 17 12:57      

K. M. rašo:
Ka pokstas Twisted Evil . Manei taip sau tave prakisineju. Blata noriu turet. Va tada ir man vartelius lengviau atkelt bus:))))))


Kiekviename juoke yra dalis juoko.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas K. M.    2008 4 17 17:55      

o kur juokas?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 4 17 18:07      

Jonai ,Arūnai ....ir kiti gal ,kurie taip lengvai dalinat pagaliukus
Juk pirmieji trys raudonieji bruksniukai tai kaip ir ziurovu padeka uz jusu darbus kuriais jus juos suzavejot jie kaip padeka spaude + o dabar rasote kad jie nebereikalingi jums ....nebereikalinga ziurovu simpatija, padeka uz suteiktas zavingas akimirkas.....keistai kazkaip tai skaityt,.............. ketvirtas "elitinis " raudonasis tai sutinku kad jis gan miglotas bet .....yra taip kaip yra


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 4 17 18:23      

Saulius rašo:
J ............ ketvirtas "elitinis " raudonasis tai sutinku kad jis gan miglotas bet .....yra taip kaip yra


Tai kodel, Tuckau, nenori migloto pagaliuko???


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Tučkus    2008 4 17 20:10      

Saulius rašo:
Jonai ,Arūnai ....ir kiti gal ,kurie taip lengvai dalinat pagaliukus
Juk pirmieji trys raudonieji bruksniukai tai kaip ir ziurovu padeka uz jusu darbus kuriais jus juos suzavejot jie kaip padeka spaude + o dabar rasote kad jie nebereikalingi jums ....nebereikalinga ziurovu simpatija, padeka uz suteiktas zavingas akimirkas.....keistai kazkaip tai skaityt,.............. ketvirtas "elitinis " raudonasis tai sutinku kad jis gan miglotas bet .....yra taip kaip yra


Ačiū visiems, kas spaudė. Jie spaudė ne už tai, kad gaučiau pagaliukus, o už tai kas jiems buvo gražu (na ir dar tikrai daug kas spaudė iš draugiškumo. Beje ir pats dažnai taip padarau). Ir aš tikrai neketinu iš nieko atimti to, kas jiems patiko. Dar kartą pabrėžiu, kad Kūdra visų pirma bendravimas tarp žmonių, kuris dar ir padeda kiekvienam tobulėti foto srityje. Esu nuoširdžiai dėkingas šio projekto organizatoriams. O 4 pagaliuką manau turi turėti tikrai ne bet kas... Aš esu visiškas mėgėjas fotografijoje, nesigaudau net kai kuriuose baziniuose dalykuose... na ne vieta man ten... Smile Bet jei kada nors Kūdroje bus įsteigtas 5 pagaliukas, tai pažadu 4 tikrai neatsisakinėti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Tučkus    2008 4 17 20:13      

Herkus Milaševičius rašo:
Saulius rašo:
J ............ ketvirtas "elitinis " raudonasis tai sutinku kad jis gan miglotas bet .....yra taip kaip yra


Tai kodel, Tuckau, nenori migloto pagaliuko???


Herkau, kai kada nors eisite pro Tučkų, pasiūlykite jam alaus jo paties sąskaita... Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 4 17 20:21      

Jonas Tučkus... Aš esu visiškas mėgėjas fotografijoje, nesigaudau net kai kuriuose baziniuose dalykuose... na ne vieta man ten... Smile Bet jei kada nors Kūdroje bus įsteigtas 5 pagaliukas, tai pažadu 4 tikrai neatsisakinėti
Smile
Paziurek kas mazom raidem parasyta ir paryskinta po fotokudra.lt
fatografija kuryba bendravimas ......
gal todel ir klube yra tie, ir tave ten siulo ,nes esi fotografuojantis kuriantis ir bendraujantis, o ne sausai ismanantis fotografijos technika ir technologija Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą