Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Cianotipijos kūrybinės dirbtuvės 2014 03 29-30

     

Pranešimas    2014 3 18 10:04      

Cianotipija – vienas pirmųjų fotografinio vaizdo gavimo būdų. Jo metu gaunamas įvairaus tamsumo mėlynas atspaudas. Daugiau apie procesą www.afd.lt/cianotipija

KUR: BEEPART, Smalinės ir Vydūno g. sankirta, Pilaitėje, Vilniuje (Beepart @54.707169,25.190942)

Kovo 29d. 13:00 Kursime fotogramas (2 val.) – dirbtuvės skirtos visiems susidomėjusiems, nereikia jokio specialaus pasiruošimo, gali dayvauti ir vaikai. Piešinį dėliosime iš smulkių daiktų, gyvų ar džiovintų augalų, medžiagų. Dirbsime šviesoje. Dalyvio mokestis 25 Lt. Šeimoms atvyksiančioms su vaikais taikomos nuolaidos.

Kovo 29d. 16:00 Nuotraukų spausdinimas cianotipija (2 val.) – dirbtuvės skirtos fotografijos entuziastams, norintiems išmokti spausdinti savo fotografijas cianotipijos procesu. Iki dirbuvių kiekvienas pasiruošime ir atsinešime atsispausdinę skaitmeninių negatyvų. Kaip tai padaryti gausite instrukcijas užsiregistravę Dalyvio mokestis 30 Lt.

Kovo 30d. 11:00 Įvairių cianotipijų dirbtuvės (3val.) – dirbtuvės skirtos įvairiam cianotipijos spausdinimui vietoje suteiktomis medžiagomis. Atvykite ir jau susipažinę su procesu ir norintys išmokti. Dalyvio mokestis 30 Lt.

Dirbtuves veda fotografas Egidijus Kabošis.
Organizuoja Atvirosios fotografijos dirbtuvės.
REGISTRACIJA: www.afd.lt/registracija

Dirbtuvių plakatas ir informacija čia:
http://afd.lt/cianotipijos-kurybines-dirbtuves-2014-03-29-30/

Dirbtuvių metu išvysite Ginto Kavoliūno ir Egidijaus Kabošio cianotipinių atspaudų parodą “Mėlynoji nuotaika”. Daugiau informacijos čia:
http://afd.lt/cianotipiju-paroda-melynoji-nuotaika/


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą