Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kokius objektyvus reiktu tureti

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Simas Mockevičius    2008 2 27 8:51      

Turiu sigma 30mm 1.4 bet ant Olympuso. Graziai piesia. Esu patenkintas. O ir greitis tikrai neblogas fokusavimo.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 2 29 0:33      

nu man tai reiketu tureti canono 17-40, 24-70, 70-200, 50mm, 135mm.
Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 29 8:03      

su manim taip
jei einu i gatve,prisiuku 20mm arba 28mm prie nikono,o i tashiuka dar isimetu 80-200mm televyka.jei namie kazhka durnavojam,tai 28 ar 50mm,jei su kazhkokiu ale modeliu kur keliaujame su tikslu ana pafotkyti 16mm,50mm,100 arba 135.naktinems 28mm ir 50mm.mano peizazhams 16mm su raudonu filtru Smile,28mm.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kimono    2008 2 29 11:18      

O tai kiek iš viso tų milimetrų turi, Marijau?Wink)) Eglė tau kartais nepabumba- "ech, kiek už juos kelionių į Egiptą išeitų..."? ;DDDD

Kur būtų galima paskaityt, ką visi tie milimetrai reiškia? Kol turėjau Sony buvau rami nieko nežinodama, o dabar prie Canono visokių objektyvų norisi... Pvz. - kaip išsirinkt gerą plačiakampį?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 29 11:34      

Vita Liūnė rašo:
O tai kiek iš viso tų milimetrų turi, Marijau?Wink)) Eglė tau kartais nepabumba- "ech, kiek už juos kelionių į Egiptą išeitų..."? ;DDDD

Kur būtų galima paskaityt, ką visi tie milimetrai reiškia? Kol turėjau Sony buvau rami nieko nežinodama, o dabar prie Canono visokių objektyvų norisi... Pvz. - kaip išsirinkt gerą plačiakampį?

o tai nera ko ant manes pykti ,manieji stiklai yra visi seni ir neautofokusiniai ir vieneto kaina buvo 100-350lt. aishku kas kita ,kiek i save susiurbia juostos ,skaneriai ir t.t. o dar kiek tai laiko atima,kuri galechiau su ja praleisti Smile
o del kelioniu,tai ash ja ir taip kartais i Latvija ar Salantus nusivezhu Very Happy
apie zhidinio nuotolius ir optikos milimetrus manau ir internete ir daugumoje fototechnikos knygu aprashyta bus


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 2 29 11:41      

milimet... tfu fototechnikos pirkimas yra rimta liga. psichologine priklausomybe. girdejau, kad panasiai yra su plastinemis operacijomis - kai pradedi, negali sustoti...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Čepurna    2008 2 29 11:49      

Na mano labiausiai naudojami yra 18-35mm ir 70-300mm, dar turiu 28-100mm
Ir kaip buvo rasyta apie priklausomybe, tai galiu tik pritarti as ja turiu, bet visais budais bandau slopinti.... Nors buna ir taip kad lieki "nevalges" bet norima isigyji. Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vitalijus S.    2008 3 03 14:58      

Tikiuosi nepasikartojau, bet nelabai pastebejau tokio klausimo. Mane domina esmniai skirtumai kaip tarkim tarp Nikono ir Sigmos objektyvu. Kaina labai skiriasi, viena is priezasciu zinoma yra brandas. O kas liecia techninius dalykus? Dar domina jusu nuomone apie Sigma 17-70mm f/2.8-4.5 DC HSM Rolling Eyes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 3 04 8:24      

Vitalijus S. rašo:
Tikiuosi nepasikartojau, bet nelabai pastebejau tokio klausimo. Mane domina esmniai skirtumai kaip tarkim tarp Nikono ir Sigmos objektyvu. Kaina labai skiriasi, viena is priezasciu zinoma yra brandas. O kas liecia techninius dalykus? Dar domina jusu nuomone apie Sigma 17-70mm f/2.8-4.5 DC HSM Rolling Eyes

nikkoras yra nikkoras. tas brandas ne uzh raidzhiu kombinacija gautas.
ashtrumas,kokybe,ilgaamzhishkumas ir.t.t. lygini skirtingas klases,bet jei eiti ish to,kad abu ish metalo,plastmases ir stiklu ,tik skirtingais uzhrashais,tuomet nesiskiria.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas --    2008 3 04 21:49      

Galbūt čia šiek tiek įsiterpsiu, bet nemanau, kad dėl tokio menkniekio kurti naują temą.

Tad noriu sužinoti ką patartų, gal dar ne žilos, bet patyrusios galvos. Dabar naudoju Tamron 17-50 2.8. Nesiskundžiu šiuo stiklu, bet norėtusi būti šiek tiek lankstesniu dėl židinio nuotolio, tai yra įsigyti dar vieną stiklą, kuris padengtų su šiuo neaprėpiamus vaizdus.

Esu pradedantis fotografas ir kolkas domina beveik visos fotografijos kryptys. Portretai, gamtovaizdžiai, netgi macro.. Naudoju Canon EOS 40D. Ketinu šiam reikalui išleisti iki 1500 pinigų(Litų, heh).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ramoons    2008 10 30 0:25      

Sveiki, nekuriant naujos temos. Iškilo toks pat klausimas kaip ir temos autoriui. Vis tik kas geriau Smile zoom'as 18-200mm, 18-135mm, 70-200mm o gal 18-70mm? Gal apie židinį nekalbėkim - kiek supratau, jei jis kintamas (pvz 3.5-5.6) tai sugaunama šviesos bus mažiau nei pastovaus židinio (pvz 1.4 ar 2.8 ), o be to ir kaina gerokai skiriasi. Na bet vis tik kurį pasirinkt kaip antra objektyvą (dabartinis 18-55 buvo pats tas kol nesupratau, kad kartais fotografuojant portretus, pilis, katedras norisi biški pazoomint Smile )? Nu tikrai baigiu numirt besirinkdamas. Tiesa visi AF-S arba HSM su VR (Nikon) arba OS (Sigma), t.y ir turintys varikliukus Smile o gal mest per bortą D40 ir pasieškot kažko (pvz D80) kur objektyvai ne autofokusiniai bus pigesni (čia turbūt šį klauimą bereikalo uždaviau nes turbūt negausiu atsakymo į pirmą klausimą, o tik sukelsiu aistras dėl D40 Smile )? Jei rimtai help, turiu nužiūrėtus kelis variantus, o čia dar artėja lapkričio pirmoji kaip norėtusi išbandyt naują objektyvą su ilgu išlaikymu vakare Smile (nemėgstu blykstės)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 10 30 1:19      

girdejot nikonas gruodi isleidzia naujaji 50mm 1.4 objektyva. laukiu dedes is www.kenrockwell.com bandymu rezultatu ir jeigu jie bus labai teigiami manau si optika apsigyvens mano kuprinej. beje sitas naujasis 50mm suksis ir su d40 d60!
kokius as turejau objektyvus...
pirmasis 18-70.greitai nusibodo.
55-200 mm f/4-5.6G ED DX ir be VR- katastrofa. pirkau nes buvo pakankamai pigus norejau zoomo bet ne trupucio nesupratau apie objektyvus.
18-200mm. tikejaus labai daug prisikaites forumu.Tensake kad jis visagalis. ilga laika patiko universalumas. veliau eme erzinti letumas. ypac trukumai isryskejo kai pradejau dometis studijine fotografija.
tada seke ilgas skaitymas ir domejimasis ko man reikia. tada ir nusprendziau daugiau netaupyti stiklams.
70-200 2.8 VR. labai puikus objektyvas. portretams. beje jis turi daugiau zoomo ant d300 (300mm jei lygintume su 35mm standartu) bet su d700 jis man patinka dar labiau.
17-55 2.8 . labai puiki optika. tik geri atsiliepimai. taciau pradejo trukt platesnio kampo. puikiai veike su d80, dar geriau su d300. gaila kad ji skirta fx, cia jos minusas.

dabar netolimuose planuose 50mm 1.4 objektyvas naujasis modelis arba senasis su D raide.
ir placiakampis greiciausiai 14-24 2.8 nes kitu alternatyvu nematau. man nepatinka kad ant jo neuzsideda filtrai.toks brangus stiklas turi but apsaugotas!

joo...fototechnikos pirkimas yra liga...as nuo jos seniai kenciu...turiu puse garazo visko ko reikia ko ne:) tik kad dauguma tos technikos kolkas renka dulkes ir laukia dienos kada bus naudojama


Paskutinį kartą redagavo M, 2008 10 31 16:04 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 10 30 3:49      

M rašo:
joo...fototechnikos pirkimas yra liga...as nuo jos seniai kenciu...turiu puse garazo visko ko reikia ko ne:) tik kad dauguma tos technikos kolkas renka dulkes ir laukia dienos kada bus naudojama


Steigiam anoniminiu foto-shopo-holiku bureli? As va i USA neuzilgo ko gero vaziuosiu, tai skaistybes dirza norisi uzdet mokejimo instrumentams Very Happy Na gal pakiles doleris kiek pades man sunkioje kovoje su pagunda keliama tenyksciu kainu ir pasirinkimo... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 10 30 10:57      

Adomas Svirskas rašo:
M rašo:
joo...fototechnikos pirkimas yra liga...as nuo jos seniai kenciu...turiu puse garazo visko ko reikia ko ne:) tik kad dauguma tos technikos kolkas renka dulkes ir laukia dienos kada bus naudojama


Steigiam anoniminiu foto-shopo-holiku bureli? As va i USA neuzilgo ko gero vaziuosiu, tai skaistybes dirza norisi uzdet mokejimo instrumentams Very Happy Na gal pakiles doleris kiek pades man sunkioje kovoje su pagunda keliama tenyksciu kainu ir pasirinkimo... Smile



-sveiki, mano vardas Adomas...
-sveikas Adomai (visi choru)...
-as sergu fototechnikos pirkimu, vakar isigyjau super duper canon/xenon/mrc/smc... man labai geda...

it taip toliau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ramoons    2008 10 30 21:30      

Delfi stilius... Sad

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą