Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Krikstynos - svarbiausios akimirkos.

     

Pranešimas Aleksandra Ra    2012 4 23 20:36      

Sveiki,
už 4 dienų turėsiu fotografuoti savo pirmąsias krikštynas.
Iškilo klausimas: kokios akimirkos labiau fiksuotinos?
(pati niekada nemačiusi ceremonijos katalikų bažnyčioje ir dėja esu labai atitolęs nuo religijos žmogus)
Gal kas nors pasidalintų patirtimi...

Iš anksto dėkoju.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2012 4 24 12:30      

Private parašiau ką padaryti - suprasi viską po paaiškinimo - ir bėdų nebūs - jeigu technika nepaves.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Heaton    2012 4 30 9:18      

Man ir teks greitu metu krikstynas fotografuoti. Esu dalyvaves vienose kurias gerai atsimenu,bet dalyvavau ne kaip fotografas.Butu naudinga ,kad pasidalintumete ziniomis...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aleksandra Ra    2012 5 20 20:42      

Labas, patirtis šitokia:

Kadangi super techninių galimybių neturiu, o valdau kol kas tik Canon EOS 30D + Tamon 28-75 F2.8 aspherical macro + Speedlite 430 EXII tai teko bažnyčioje naudoti blykstę. Švelniai, išskaidant, imituojant natūralų produktą, bet teko. Smile
Šaudziau į viršų, ant blykstės dėjau kortą (samopalną), rišau su guma Very Happy
Viską dariau manual režimu, buvo tikrai sunku, bet kankintis buvo verta.
Namuose aišku viskas paprasta, gamtoje irgi.

Pasidariau išvadą, kad bažnyčioje svarbiausia - nereali reakcija. Very Happy Nes viskas vyksta greitai ir apeigos labai trumpos - apie 20 min. (čia katalikų)
Svarbiausia - pagrindinis veikėjas, jo krikštateviai, krikštynų atributika, veiksmo dvasia. Veiksmai pagrindiniai - visi, kuriuos atlieka kunigas.

Jeigu įdomu pažiūret kas gavosi, rašyk į asmeninį. Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą