Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

NETIESA, kad visada geros nuotraukos atitinkamai ivertinamos

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7  

Pranešimas Dangus    2008 2 27 11:28      

Sima rašo:
'Sima paziurekit i topus. karaliauja pauksteliai zvereliai saulutes. jei daugiau zmoniu pasedetu prie tu bakeliu o ne prie ivairiu grafiniu programeliu isvengtume sios diskusijos beprasmes. o RS parasymas tai juokas be sypseneliu pridetu. baikit inksti'
O Dangau, as tai pakankamai prie tu bakeliu esu atsisedejusi...


paaiskinkit tada man jaunam ir nepatyrusiam kur cia suo pakastas? ko cia nervuotis del neivertintumo? kam tokios diskusijos? koks tikslas?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2008 2 27 11:43      

Dangus rašo:
Sima rašo:
'Sima paziurekit i topus. karaliauja pauksteliai zvereliai saulutes. jei daugiau zmoniu pasedetu prie tu bakeliu o ne prie ivairiu grafiniu programeliu isvengtume sios diskusijos beprasmes. o RS parasymas tai juokas be sypseneliu pridetu. baikit inksti'
O Dangau, as tai pakankamai prie tu bakeliu esu atsisedejusi...


paaiskinkit tada man jaunam ir nepatyrusiam kur cia suo pakastas? ko cia nervuotis del neivertintumo? kam tokios diskusijos? koks tikslas?


O kad niekas cia nesinervuoja...tiesiog vyksta diskusija
_________________
Simona R.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 2 27 11:45      

Sima rašo:
Dangus rašo:
Sima rašo:
'Sima paziurekit i topus. karaliauja pauksteliai zvereliai saulutes. jei daugiau zmoniu pasedetu prie tu bakeliu o ne prie ivairiu grafiniu programeliu isvengtume sios diskusijos beprasmes. o RS parasymas tai juokas be sypseneliu pridetu. baikit inksti'
O Dangau, as tai pakankamai prie tu bakeliu esu atsisedejusi...


paaiskinkit tada man jaunam ir nepatyrusiam kur cia suo pakastas? ko cia nervuotis del neivertintumo? kam tokios diskusijos? koks tikslas?


O kad niekas cia nesinervuoja...tiesiog vyksta diskusija


i 2 klausimus neatsaket.
kam tokios diskusijos? koks tikslas?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2008 2 27 11:52      

Dangau, jei tau neidomu, tai tu nevartyk tos temos, nesinervink, diskusija vyksta, kokia turi but foto, kad ji butu deramai ivertinta...
va ka rase toks zmogus-google RS /kurio as labai pasigendu.../
'kudriska nuotrauka turi buti :
1. j/b ar pasenusios juostos ar crosprocesingo spalvu
2. neryski, nes jei bus ryski, visi supras, kad tai ne menas
3. subraizyta ar demeta, kas rodo atsainia tikro menininko siela verta ne maziau 5
4. negalima vaizduoti pauksciu, debesu, sauletekiu, saulelydziu. tai rodo, kad autorius per daug laiko praleidzia ieskodamas ir tykodamas, o per mazai prie fotovoneliubakeliu.
5. kudriska nuotrauka negali buti reportazine ar miesto vaizdelis. aklos vistos rastas grudas menu nelaikomas.
6. rukas, tamsa, prietema, visi monochrominiai rudumo atspalviai laikomi privalumu
7. teigiamai vertinami neatpazinti objektai. autoriui negalima atskleisti paslapties kas tai yra, nes veliau tokio kadro niekas nevertins ir nekomentuos
8. pageidautina, kad kudriskos nuotraukos autorius kuo reciau komentuotu svetimus darbus. visi parasyti 3 ir 3.5 turi buti anonimiski
9. visos anksciau isvardintos kudriskos nuotraukos salygos negalioja, jei autorius turi 4 stulpelius, antradieniais dalyvauja "galeroje" ir visuose meetuose. Tada teigiamai gali ivertinti ir nekudriskai gera nuotrauka, kaip ir juodos kates portreta naktyje juodame kambaryje'.
_________________
Simona R.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius g    2008 2 27 11:57      

Dangus rašo:

paaiskinkit tada man jaunam ir nepatyrusiam kur cia suo pakastas? ko cia nervuotis del neivertintumo? kam tokios diskusijos? koks tikslas?


matai DANGAU zuvis genda nuo galvos

Nusipirkau karta Rimi starki, parsinesu namo - smirda. Gristu atgal - sako kad tik galva smirda. Ziuriu akurat eseriai prekystalyje jau be galvu guli.

o galva yra visur nori ar nenori, kai aplinkui ramu ji nieko neveikia


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 2 27 12:04      

Sima,

nueik i skilti "pacios geriausios kudros foto" ir pasakyk - kurios is top 10 ar top 20 atitinka tuos 9 kriterijus? as nematau nei vienos. nei demiu/subraizymu, nei neryskumo, nei neatpazintu objektu, yra pauksciukai, gamtovaizdziai etc... skant viskas atvirksciai. so what's your point?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Algimantas Tirlikas    2008 2 27 12:13      

Sima rašo:
Dangau, jei tau neidomu, tai tu nevartyk tos temos, nesinervink, diskusija vyksta, kokia turi but foto, kad ji butu deramai ivertinta...
va ka rase toks zmogus-google RS /kurio as labai pasigendu.../
'kudriska nuotrauka turi buti :
1. j/b ar pasenusios juostos ar crosprocesingo spalvu
2. neryski, nes jei bus ryski, visi supras, kad tai ne menas
3. subraizyta ar demeta, kas rodo atsainia tikro menininko siela verta ne maziau 5
4. negalima vaizduoti pauksciu, debesu, sauletekiu, saulelydziu. tai rodo, kad autorius per daug laiko praleidzia ieskodamas ir tykodamas, o per mazai prie fotovoneliubakeliu.
5. kudriska nuotrauka negali buti reportazine ar miesto vaizdelis. aklos vistos rastas grudas menu nelaikomas.
6. rukas, tamsa, prietema, visi monochrominiai rudumo atspalviai laikomi privalumu
7. teigiamai vertinami neatpazinti objektai. autoriui negalima atskleisti paslapties kas tai yra, nes veliau tokio kadro niekas nevertins ir nekomentuos
8. pageidautina, kad kudriskos nuotraukos autorius kuo reciau komentuotu svetimus darbus. visi parasyti 3 ir 3.5 turi buti anonimiski
9. visos anksciau isvardintos kudriskos nuotraukos salygos negalioja, jei autorius turi 4 stulpelius, antradieniais dalyvauja "galeroje" ir visuose meetuose. Tada teigiamai gali ivertinti ir nekudriskai gera nuotrauka, kaip ir juodos kates portreta naktyje juodame kambaryje'.

Iš tiesų tikrai kaip gerai,kad tikrai egzistuoja nepatogi tiesa-aaačiū už instrukcijąWink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 2 27 12:32      

saulius g rašo:

As suprantu kad i kudra ateinama su skirtingais inreresais - parodyti save (nuotraukas), pabendrauti... As gi stengiousi ismokti fotografuoti ir nelabai supratau ko prasymas kad, elitas vertintu nuotraukas daugiau pagal jos lygi o ne pagal simpatijas taip visus suerzino. Jusu nedaug, tai padaryti galima ir naudos kudros nuotrauku lygiui butu daug.

Sauliau, taip visi ateina su skirtingais tikslais. Nori tobulėti, puiku, eik į mokslus, mokėk pinigus už mokslus, eik į kursus, mokėk už tai pinigus. O tu ateini ir sugalvoji kad nori pasitobulinti, visi kas per savo kruviną prakaitą išmoko, kažko pasiekė, dabar turi pulti ir visus kitus nemokamai mokinti? Kodėl tavo manymu jie tai urėtų daryti? Nemokamai aš fotogaruoju draugus, gimines, mokinu savo likimo drauges. Nei vienas žmogus nieko nedarys svetimam nemokamai. Jeigu gavai viena patarimą - džiaukis ir šokinėk iš laimės. Nori tobulėti, peržiūrėk archyvus, kai tie kurie dabar jau turi keturis pagaliukus dar turėjo entuziazmo mokinti. Nelauk kol tau patogiai kažkas parašys patarimą būtent po tavo nuotrauka, mokinkis ir iš kitų. Užuot klausinėję, kodėl šita nuotruaka gauna penketus, pabandyk suprasti KODĖL jinai gauna penketus. Va taip ir tobulėsi. Žiūrėk daug nuotraukų, skaityk ir taip išmoksi, jeigu jau taip sunku nueiti į kursus.
Išvadink mane materialiste, bet kodėl aš gyvenanti iš fotografijos ir mokymo fotografuoti turėčiau tau tai daryti nemokamai?
Sėkmės Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 2 27 12:40      

Pritardamas Nedrei ir Indrei (abiem), dar noreciau atkreipti demesi, kad svarbus ne tik fotografijos mokslai, bet ir marketingo Smile Taip, pat - Wrangler dzinsai yra is tos pacios medziagos kaip ir vakar bankrutavisios UAB "Giary Dzynsai". Dar daugiau - UAB "Giary Dzynsai" siuvo ne kiek ne prastesnius dzinsus, plius - gerokai pigesnius. Jeigu vertinti objektyviai, pagal kokybe - jie neturejo bankrutuoti. O vis tik...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius g    2008 2 27 13:22      

Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:
Žiūrėk daug nuotraukų, skaityk ir taip išmoksi, jeigu jau taip sunku nueiti į kursus.
Išvadink mane materialiste, bet kodėl aš gyvenanti iš fotografijos ir mokymo fotografuoti turėčiau tau tai daryti nemokamai?
Sėkmės Smile


Nieko cia blogo nematau, as irgi nemegstu duoti nemokamas konsultcijas. Smile Net nepamaniau kad sitame rakurse yra ir komerciniu interesu. (ankstesni patarimai tikriausiai nemokami Smile )
Susimoketi as galiu ir mielai sudalyvauciau jeigu kas suorganizuotu gyvos gamtos fotografavimo kursus ar kazka kitokioje formoje. Lietuvoj tokiu pasiulymu kaip ir nemaciau. Jaigu yra informacijos butu idomu (gali buti mokana Smile )


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 2 27 13:26      

saulius g rašo:
Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:
Žiūrėk daug nuotraukų, skaityk ir taip išmoksi, jeigu jau taip sunku nueiti į kursus.
Išvadink mane materialiste, bet kodėl aš gyvenanti iš fotografijos ir mokymo fotografuoti turėčiau tau tai daryti nemokamai?
Sėkmės Smile


Nieko cia blogo nematau, as irgi nemegstu duoti nemokamas konsultcijas. Smile Net nepamaniau kad sitame rakurse yra ir komerciniu interesu. (ankstesni patarimai tikriausiai nemokami Smile )
Susimoketi as galiu ir mielai sudalyvauciau jeigu kas suorganizuotu gyvos gamtos fotografavimo kursus ar kazka kitokioje formoje. Lietuvoj tokiu pasiulymu kaip ir nemaciau. Jaigu yra informacijos butu idomu (gali buti mokana Smile )

Tikrai yra. netgi cia forume yra tema uzvesta apie kursus, ten ideta nuorodu kur galima kreiptis Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 2 27 13:32      

Aš irgi norėčiau paklausti apie ką ši diskusija.

Po kiekviena nuotrauka balsuoja jau dešimtys žmonių ir atskirų žmonių nuomonė nieko nelemia. Jūs pykstate, kad pusšimtis žmonių balsuoja ne už Jus ar ne taip kaip Jūs įsivaizduojate jie turėtų balsuoti ? Jie pasirinko kitas fotografijas ir tai yra jų pasirinkimas, daugelio žmonių, kurių atskiras balsas nieko nelemia ir tas pasirinkimas yra visiškai negerbiamas. Jūs dedate čia fotografijas, kad sužinoti kitų žmonių nuomonę apie jas. ir Jūs ją sužinot.
Taip yra žmonių, kurie mano, kad jūsų fotografijos yra silpnos ir parašo ten 3. Jie tikrai taip mano, ir jie dažniausiai nuoširdžiai tuos 3 parašo. Jie vertina ne Jus, ne Jūsų pastangas, o patį darbą, kurį mato prieš save. Jeigu yra sunku priimti kitų žmonių nuomonę, ji jus skaudina, tiesiog nedėkite darbų į internetą.
FotoKūdra nėra absoliučiuos meninės vertės įvertinimo įrankis, jis išreiškia tik žmonių nuomonę. Ar jūs pykstate ant jų kartais net šimto žmonių, kad jie netaip balsuoja ? Yra 3700 žmonių ir jų kiekvienas turi savo nuomonę, tačiau nėra 3700 puslapių, kurių kiekviename būtų nuotraukos išdėliotos jų suprantama grožio tvarka. Todėl yra balsavimas ir geriausios nuotraukos išrenkamos bendra nuomone, kartais dešimtimis, o kartais daug daugiau žmonių balsų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas saulius g    2008 2 27 13:33      

MP rašo:
svarbus ne tik fotografijos mokslai, bet ir marketingo Smile


Tu visai teisus su + ir Smile marketingu galima pasikelti bala kudroje, su kitokiu kitur bet realiam rezultatui reikia kokybes Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Buivydas    2008 2 27 14:24      

Ydinga ši diskusija. Nepalyginamai svarbiau jausti malonumą fotografuojant. Ir studijuoti fotografiją - galimybių ir informacijos šiandien daugybė. Nebūtinai reikia ir tų kursų. Labai svarbu analizuoti, daug analizuoti pripažintų autorių darbus. Derinant fotografavimo malonumą, žinias, na ir galbūt imlumą (sugebėjimą pamatyti sakykim) pripažinimas ir įvertinimas (tebūnie ir balų skaičiumi) ateis. Ir be marketingo pagalbos

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 2 27 14:47      

Mindaugas Buivydas rašo:
Ydinga ši diskusija. Nepalyginamai svarbiau jausti malonumą fotografuojant.


Būtent, tam ir yra sukurtas šis puslapis. Ne tam, kad pyktis, o daugiau fotografuoti ir turėti kam parodyti savo darbus. Dažnai keista matyti kaip žmonės aukoja savo nervus dėl nereikšmingų dalykų, kaip vienas ar kitas parašytas pažymys. FotoKūdroje yra gera galimybė rodyti savo fotografijas, gauti atsiliepimus ir tiesiog reikia ja naudotis - tobulėti, bendrauti su kitais fotografais, gauti iš jų patirties ir patarimų. Tokios galimybės, kad viešai internete skelbti fotografijas, prieš dešimt ar daugiau metų nebuvo ir įsivaizduoti nebuvo galima. Turėjai metų metus tik sau fotografuoti ar rodyti siaurame būrelyje savo darbus (dažniausiai artimųjų). Dabar gi jūsų darbus gali peržiūrėti per kelias dienas keli tūkstančiai žmonių. Net fotoparodose mažiau žmonių apsilanko. Atsiveria tikrai plačios galimybes ir reikia jomis naudotis, fotografuoti, jausti malonumą iš to, o ne pastoviai tik sekti pažymius, pergyventi, ar prašyti kitų, kad už jus balsuotų. Fotografija nuo to tikrai geresnė nepasidaro.

Palinkėjimas būtų pabandyti bandyti jausti malonumą fotografuojant ir kuriant, o ne sekant pažymius.
Pripažinimas irgi yra svarbus ir jis net pas daugelį rašančių tikrai yra, tik reikia tą pamatyti. Pas visus yra tikrai gerų atsiliepimų, o dalis fotografijų yra buvusios ir pirmame puslapyje.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą