Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

verbacija ir vertinimas pagal simpatijas :]

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 6 26 20:36      

nu tau tikrai greičiau tai gresia nei man Smile))

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 6 26 20:41      

Mindaugai zinok as po tavo foto auksine katedra penketa padejau nes tu esi mano draugas. labai visu atsiprasau.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 6 26 21:50      

Dzėkuj... prie progos į privatą gėlių nusiūsiu Very Happy

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Renata Drukteinytė    2007 6 27 9:20      

Hmmm.. sunki tema Smile Dėl draugų yra tiesos, bet ir nėra. Kadangi dalyvauju keliuose panašiuose rusiškuose tinklalapiuose Embarassed tai pastebėjau tendenciją, kad dažnai geri mano vertinimai kliūna tiems patiems žmonės - bet tai tik todėl, kad jie fotografuoja tai ką ir aš ir fotografuoja tikrai gerai (mano giliai subjektyvia nuomone) - taigi ar tokius galima prirašyti prie "draugų"? Rolling Eyes

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Babauzis    2007 6 27 13:00      

Nu kas do kvailumas negi internete reikia ieskoti pripazinimo.
_________________


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas valiooo    2007 6 27 14:19      

gerb. zmones, man truksta keliu pagaliuku, duokit man kelis penketukus, neuzpyksiu ir uz 4.5. Prizadu, kai busiu tarp virsuneliu, atsilyginsiu tuo paciu ir dar dadesiu ( man negaila ).

su pagarba valiooo


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas    2008 2 19 16:25      

Aš pastebėjau, kad jei kiek plačiau pakomentuoji nuotrauką ir pasakai jos minusus, ką verta, mano nuomone, taisyt, tai iškart gauni neigiamų balų savo nuotraukų atžvilgiu. Man tai atrodo juokinga, ir čia pradeda ryškėti "aš tau, tu man" vertinimas. Kūdroje dabar geriausias įvertinimas tai, kad gauni kokį patarimą, o ne komentarą, kuriame parašyta "+". Kažkodėl komentarų, kuriuose būtų rašoma "-" nėra. Juokinga.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas pa_radize    2008 2 19 16:38      

įdomu.
va dėl ko man patinka keletas nelietuviškų foto puslapių. dedu ten foto- jei noriu bandyt prasimušt, dedu į konkursus. jei noriu tiesiog parodyt, dedu į savo albumą. ir vertina, nuomonę rašo žmonės, visai nesuinteresuoti kažkuo kažką iškelt ar nusmukdyt...
o čia...mažų vaikų darželis.
jei suaugę žmonės mėtosi minusais vien dėl to, kad kažkieno žodžiai nepatiko... apsispręsti reikia- vertinam foto ar žmones?


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Svetlana Batura    2008 2 19 16:49      

kamilė rašo:
oho.aš tai tikrai nemaniau, net nebuvo man tokios minties, kad čia būna tokių atvejų dar. geras ; D
visų pirma, tai ne kiek kvaila, kiek beprasmiška. kokia nauda, kad atsirasi tarp kažkurių geriausių? jei pats netobulėji, tai koks skirtumas. velniop tada viską :} o aš nemanau,kad labai mokaisi, jei komentaruose vyrauja vien 'gražu', 'faina', 'miela'. na , čia irgi nelabai į temą. tačiau ar gi kūdra skirta patenkinti savo poreikius tik tuo atžvilgiu, kad tam tikras darbas kabėtų ten aukštai? gal kiekvienas skirtingus tikslus sau išsikelia prieš kur nors užsiregistruodamas. ir čia jau jo asmeninis reikalas, ar jis pamano 'va, dabar darysiu bet ką ir kelsiu savo 'reitingus', kad įrodyčiau, kiek galiu', ar 'noriu išmokti, noriu pamatyti, ir parodyti, ką moku'. na ką:}
šiaip tokie dalykai ir man nepatinka,. verčiau jau būti pastebėtam mažam kiekiui žmonių, nei visam pasauliui už tokius purvinus laiškelius. šyp


o Dangau! Surprised
Ir kaip supratau nemazai kudrieciu gauna panasius laiskus su prasymais piataka uzdet... Crying or Very sad
Priminkit, prasanciuju palaikantys, kokia fotokudros puslapio paskirtis? Rolling Eyes Laughing


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 19 17:09      

manes paprashykit

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2008 2 19 17:58      

nenuostabu kad salyje toks bardakas.. jei jau kudroj tokie "vaiku zaidimai" vyksta..

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Žydrūnas R.    2008 2 19 18:13      

geriuArbata rašo:
nenuostabu kad salyje toks bardakas.. jei jau kudroj tokie "vaiku zaidimai" vyksta..


idomu ka pasakytu profesorius, manau apsiribotu vienu zodziu "shunauja"


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Čepurna    2008 2 19 19:25      

Paskaiciau ir supratau, kad as esu labai laimingas, nes manes niekas nepraso ir as nieko neprasau... Nes aš kudroje dedu foto norėdamas parodyti ne savo techninius ar teorinius sugebejimus, o norėdamas parodyti savo "mintis" ir "jausmus" ir kaip jie bus vertinami manes labai nejaudina...

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 2 19 22:14      

Šitą pletką prašom baigti.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas mažasis buda    2008 2 20 19:42      

visa sita velniava nebent Cekuolis galetu isnarpliot.

Rolling Eyes


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą