Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kur profesionaliai mokytis?

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas mažasis buda    2008 2 13 19:29      

iskilo toks klausimelis,kur imanoma mokytis fotografijos meno kaip specialybes? universitetai kolegijos? kur???

ir isvis,ar verta lietuvoje su tuo prasideti?

jei taip,tai gal zinote tiksliau,kokiu dalyku reikia stojant?(apart elementariu fizikos matematikos irchemijos ziniu.) Question


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 2 13 20:34      

mazasis buda rašo:
iskilo toks klausimelis,kur imanoma mokytis fotografijos meno kaip specialybes? universitetai kolegijos? kur???

ir isvis,ar verta lietuvoje su tuo prasideti?

jei taip,tai gal zinote tiksliau,kokiu dalyku reikia stojant?(apart elementariu fizikos matematikos irchemijos ziniu.) Question


mane irgi šis klausimas neseniai pradėjo dominti. Ar būna studijos fotografijos... specialybė Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas medinis    2008 2 13 21:03      

Studijavau Vilniaus Statybos ir dizaino kolegijoje, neakivaizdziai, man tikrai daug dave, visi seni tradiciniai foto procesai, chemija ir tt. tik nereikalingu dalyku yra: matematika, fizika ir tt. nera meno, tik technika, ryshkinimas, foto technika, apsvietimas ir tt. yra geru dalyku tikrai..Kaina 1000 lt. pusmeciui.. Dabar sustabdziau studijas, nes negaliu lankyti paskaitu Smile taciau zadu grizti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2008 2 13 21:30      

dar yra VDA, bent jau buvo visada ten vizualus menas (tame tarpe ir foto)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas medinis    2008 2 13 21:42      

VSDK piest gali ir nemoket.. o VDA privalu.. jei nemoki tai neistosi.. kursus galima lankyti, nepigus tik:) bet kazin ar per metus ishmoksi piesht..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mažasis buda    2008 2 13 21:51      

geriuArbata rašo:
dar yra VDA, bent jau buvo visada ten vizualus menas (tame tarpe ir foto)


doemjausi,ten fotografijos ir medios specialybe.

bet paskaiciau....ir likau tokia apsalus.

erdve,turis,tasku atvaizdavimas tikroveje ir panasus marazmai.

o kur foto???? Shocked

man reikia tokiu dalyku kiap kompozicija,apsvietimas,pagaliau technine sito reikalo dalis.

pilna visokiausiu biesu,ir reklamos dizainu ir t.t., bet tik ne to ko reikia. Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas medinis    2008 2 13 21:56      

Stai atsakymas i Tavo klausima!

Vilniaus stybos ir dizaino kolegija organizuoja fotografijos kursus.
Užsiėmimai vyks moderniai įrengtose patalpose (fotostudijoje ir
fotolaboratorijoje) darbo dienomis nuo 18.00 iki 20.30 val. du kartus per
savaite.
Nuo 2008-03-31 organizuojami Fotografijos kursai miesto visuomenei . Kursų
kaina - 750,00 Lt uz 45 akademines valandas .
Nuo 2008-04-14 organizuojami Fotografijos kursai mokytojų dalykinei
kvalifikacijai tobulinti. Kursų kaina - 530,00 Lt uz 30 akademiniu valandu .
Pageidaujančius lankyti kursus prašome registruotis: el.p.
g.kavoliunas@vsdk.lt
Destytojai tikrai geri! Maciulis, Dauksa seni vilkai turetu pamokyt Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mažasis buda    2008 2 13 22:03      

owww.

labai aciu! ce panasiau i tutorialus,bet manau tinkami.
reikia dabar tik finansavima susirast(tevus?)

ir visgi.

pasakykit jus man.

jei noreciau ateityje dirbti kazkasia linkme,reikia informatikos ar ne?? Shocked


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas medinis    2008 2 13 22:19      

nereikia! su photoshopu tik Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintarė    2008 2 13 22:30      

Viskas priklauso nuo to, kokiu žiniu tamsta nori. Jei nori pasisemti žinių iš techninės pusės, vadinasi Vilniaus statybos ir dizaino kolegija. Tačiau ten išmokys ne tik fotografijos, tačiau ir ekonomikos kursą didžiulį turėsi, darysi daug visokių laboratorinių darbų (chemija, fizika, elektrotechnika, braižyba, darysi daug nuotraukų rankiniu būdu) bei turėsi dėtis į galvą tokius dalykus kaip standartizacija, žmogaus ir gamtos sauga, prekybos pagrindai, žinoma bendrieji dalykai (matematika, lietuvių.....) ir t.t.
Į paskaitas vaiksčioti būtina Smile
Na, o jei nori meno, bei moki piešti, domiesi meno istorija, eksperimentuoji, darai ne reportažus o puoselėji savitą požiūrį į pasaulį- tada Vilniaus dailės akademija.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 2 14 11:34      

mazasis buda rašo:

erdve,turis,tasku atvaizdavimas tikroveje ir panasus marazmai.

o kur foto???? Shocked


šitie marazmai pravers ateity, tuos pačius fotografinius dalykus studijojant

o šiaip tai turėtum užduot sau klausimą - ar nori mokintis fotografjos kaip amato (fotolabai, studijos, vestuvės) ar gilintis kaip į meno sritį?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mažasis buda    2008 2 14 20:05      

hideo rašo:



o šiaip tai turėtum užduot sau klausimą - ar nori mokintis fotografjos kaip amato (fotolabai, studijos, vestuvės) ar gilintis kaip į meno sritį?


is tikro.man toks klausimas iskilo,nes jau kuri laika svarstau apie kazkokia kvalifikacija,taciau man kaip dar galima sakyt vaikui sunku surasti kazka tinkamo...visokie kursai buna skirti pazengusiems..na ,ta prasme ten jau stazuotes.

ir seip nelabai daugiau kam esu tinkama,o kazka studijuoti juk reikia,tai ir svarsatu galimybe.kol kas foto pirmauja. Rolling Eyes

domina turbut kaip meno sritis,taciau man labai idomus ir visas mechaninis procesas-laboratorijos,ryskinimai,ir darba studijoje idomus...

bet vestuves?nejuokaukit.xD


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius G.    2008 2 15 17:23      

Siaip Siauliu universitete yra toks dalykas kaip audiovizualinis menas. Na ten ne tik fotografija, bet nemazai ir apie tai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Skirmanta    2008 3 04 22:13      

Andrius G. rašo:
Siaip Siauliu universitete yra toks dalykas kaip audiovizualinis menas. Na ten ne tik fotografija, bet nemazai ir apie tai.
jo.. aš ir galvoju apie šiaulius..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas dzerinaldas lukosius    2008 3 23 0:16      

Pasakyk tu man,o mano mylimiausia destytoja dar ten,Trukanaite.Jeigu cia ta pati mokykla,turiu omeny VATM

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą