Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 5   6   7 ... 236   237   238  

Pranešimas Linas Šinkūnas    2007 12 24 7:14      

fotografuoti trobas yra labai įdomu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2007 12 24 23:01      

Rolling Eyes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2007 12 28 15:46      

Sveiki mielieji,

Džiugu, kad taip gausiai sudalyvavote, tiesa, gaila, kad kai kurie ištrynė savo darbus, o buvo tikrai neblogų tarp jų, nors gal ir ne taip stipriai įvertintų.

Taigi, pasinaudodamas Jūsų man suteikta teise, garbingą vietą ir teisę skelbti sekančio ketvirtadienio temą perleidžiu Juliui Gečui http://fotokudra.lt/img.php?img=52509&nav=new&page=6 nuotraukos autoriui.

Visiems sėkmės ir su artėjančiais


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2007 12 28 21:53      

Julius kazkur dinges, jei ryt iki vidurdienio neapsireiks - paskelbsiu tema.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2007 12 28 22:52      

niu Juliau... Sad

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius Gečas    2007 12 28 22:53      

Na pons Ramūnai ir nustebinot mane, tiesa labai maloniai. Šiaip tai ne labai galiu aš pretenduoti į nugalėtojo ar kaip ten jį ... titulą nes mano Eifeliuks buvo patalpintas "MIESTO" kategorijoje. Na bet kaip tarėm taip padarėm ir jei nieks neužprotestuos dėl taisyklių pažeidimų tai lai sekančios savaitės tema būna .............. šiandien važiavau namo ir pagalvojau kaip faina kai tokiu bjauriu oru nereikia vaikščioti, taigi ponios , ponai, ponaičiai ir panelės sekančios savaitės ketvirtadieninė tema "AUTOMOBILIAI"

P.S. Nelabai supratau kaip skelbiamas nugalėtojas tai gausit dar paaiškinti Smile

julux


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2007 12 29 0:27      

huffff, na automobiliai tai automobiliai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dainius Kunigauskas    2007 12 29 1:56      

paskutinės temos autorius išrenka naują nugalėtoja Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius Gečas    2007 12 29 9:26      

Naktį daug sapnavau atsikėlęs ilgai mąsčiau ...... na gal kiek ir siauroka ta tema na bet kad per daug nešokinėti ir nesiblaškyti jums leidus aš ją šiek tiek praplėsiu AUTOMOBILIAI - MAŠINOS - TECHNIKA - INDUSTRIJA

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2007 12 29 12:52      

Julius Gečas rašo:
Naktį daug sapnavau atsikėlęs ilgai mąsčiau ...... na gal kiek ir siauroka ta tema na bet kad per daug nešokinėti ir nesiblaškyti jums leidus aš ją šiek tiek praplėsiu AUTOMOBILIAI - MAŠINOS - TECHNIKA - INDUSTRIJA


Gla dabar jau labiai placiai ..... vel bus galima kiekviena elektros stulpa pritempti iki temos. Gal paprasciausiai TRANSPORTAS arba TRANSPORTO PRIEMONES butu tie patys AUTOMOBILIAI, tik ne taip siaurai?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius Gečas    2007 12 29 13:51      

Sutarta, pritarta, patvirtinta ...... TRANSPORTO PRIEMONĖS

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas R.    2007 12 29 15:16      

oho kokia tema. O rodos aš netgi vieną darbą turiu Very Happy Reikia tik geriau atspausdinti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2007 12 29 15:26      

Rūta Lebionkaitė rašo:
oho kokia tema. O rodos aš netgi vieną darbą turiu Very Happy Reikia tik geriau atspausdinti.


tai popierini desi i kudra?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2007 12 29 16:24      

o ar negaletu nauja tema buti skelbiama tarkim paciame pavadinime??? Kad nereiketu raustis po visa foruma ieskant,ka ketvirtadieniui galima pateikti ? Razz
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas R.    2007 12 29 16:34      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Rūta Lebionkaitė rašo:
oho kokia tema. O rodos aš netgi vieną darbą turiu Very Happy Reikia tik geriau atspausdinti.


tai popierini desi i kudra?


Ramūnai, popierinį nebent tau paštu atsiųsiu Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 5   6   7 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą