Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Dar vienas šauksmas tyruose

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas arkanoidas    2010 4 21 23:53      

Na o jeigu aš tik tai tame kadre ir pamačiau, kadangi šviesa sklaidosi ten įdomiai,nuteikiant į dvejones, ir kūnas susisukęs kaip konvulsijose ar "lomkėse", na nesijaučia man ten poilsio, neetiškas man tas kadras, gal aukštoji erotika- bet man ten tik užpakalis ir susiraukšlėjusios pėdos.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2010 4 22 5:30      

arkanoidas rašo:
Na o jeigu aš tik tai tame kadre ir pamačiau, kadangi šviesa sklaidosi ten įdomiai,nuteikiant į dvejones, ir kūnas susisukęs kaip konvulsijose ar "lomkėse", na nesijaučia man ten poilsio, neetiškas man tas kadras, gal aukštoji erotika- bet man ten tik užpakalis ir susiraukšlėjusios pėdos.



Niekada neleis dominuoti savajam Id! Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skerys    2010 4 22 8:09      

Aš čia vartinėjau forumų temeles ir staiga užtikau šią. Žinote jau ir pats norėjau panašią sukurti, bet gerai , kad atsirado greitesnių. Aš pats užaugau Lietuvoje, bet mokslus baigiau tarptautinius, ir tikrai grubumas, tiesmukiškumas ir užslėptas pavydas, kuris dažnai tiesiog išsilieja visokiomis formomis mane glumina. Aš dalyvaujau keliuose užsienio šalių forumuose, turiu meninkų draugų (nelietuvių) ir mums tikrai reikia labai daug įdėti pastangų , kad bendraudami galėtume išsisakyti savo nuomones neplėšydami vieni kitiems gerklių ar dar geriau nepildami savo asmeninių gyvenimo problemų į eterį. na bet tai reikia išaugti, ir net būdamas didžiausias optimistas manau tai dar negreitai įvyks. čia kaip toje knygoje apie beždžiones. "Mokslininkai išmokė beždžiones gyvenančias saloje nusiplauti vaisius prieš juos valgant" kai jau visos salos beždionės pradėjo taip daryti, staiga kitos salos beždžionės pradėjo lygiai taip pat elgtis, nors gyvenoje visikškai kitoje saloje." išvada, kai didžioji dalis laiko ką nors norma, tai ir likusi dalis anskčiau ar vėliau padaro tą patį. tikiuosi, kad taip bus ir su lieuviais..kada nors..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2010 4 22 9:09      

skerys rašo:
Aš čia vartinėjau forumų temeles ir staiga užtikau šią. Žinote jau ir pats norėjau panašią sukurti, bet gerai , kad atsirado greitesnių. Aš pats užaugau Lietuvoje, bet mokslus baigiau tarptautinius, ir tikrai grubumas, tiesmukiškumas ir užslėptas pavydas, kuris dažnai tiesiog išsilieja visokiomis formomis mane glumina. Aš dalyvaujau keliuose užsienio šalių forumuose, turiu meninkų draugų (nelietuvių) ir mums tikrai reikia labai daug įdėti pastangų , kad bendraudami galėtume išsisakyti savo nuomones neplėšydami vieni kitiems gerklių ar dar geriau nepildami savo asmeninių gyvenimo problemų į eterį. na bet tai reikia išaugti, ir net būdamas didžiausias optimistas manau tai dar negreitai įvyks. čia kaip toje knygoje apie beždžiones. "Mokslininkai išmokė beždžiones gyvenančias saloje nusiplauti vaisius prieš juos valgant" kai jau visos salos beždionės pradėjo taip daryti, staiga kitos salos beždžionės pradėjo lygiai taip pat elgtis, nors gyvenoje visikškai kitoje saloje." išvada, kai didžioji dalis laiko ką nors norma, tai ir likusi dalis anskčiau ar vėliau padaro tą patį. tikiuosi, kad taip bus ir su lieuviais..kada nors..



Taip ir yra, tik ta norma yra labai vulgarus ir dažnai distruktyvus bendravimo būdas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2010 4 22 10:43      

išvada: bendravimo kultūros galime pasimokyti iš deramai apmokytų beždžionių. Darwin'as šypsosi.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 4 22 12:14      

Darwin'as - tikrai gali šypsotis -kadangi kiek tautų ir kartų apmulkino su savo fantastine išsigalvota teorija.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 4 22 12:56      

arkanoidai, pretenduoji į Nobelio premiją? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 4 22 13:02      

21 amžiaus pradžios mokslininkai į ją galės pretenduoti, kadangi po visų didžiųjų krizinių bangų, kurios yra apskaičiuojamos nuo praeito amžiaus pradžios matematiškai, žmonija iš krizės išeidavo su dideliais įsiveržimais į priekį technologijų ir mokslo srityse, daug kas radikaliai pasikeisdavo žmonijos gyvenime. Bet apie tai geriau diskutuoti prie skanios geros vakarienės

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 4 22 13:17      

vakarienes racijonas pas tave arkadijau idomus. aisku tada, kodel tu toks impulsyvus ir siaip kalbantis visokius briedus. Kai isgeri darsiau, bet kai per daznai tai pradeda kankti ne tik kepenims, bet ir smegenims. O cia kazka ka paistei apie krizes ir visa kita, tai kazkaip ne i tema gavosi. Kita karta gūglėje ieskok zodzio "Charles Darwin". tada bent jau temon kazka papostintum...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skerys    2010 4 22 13:45      

mm aš čia ne Darwino teoriją bandžiau atskleisti, bet tiek to, svarbu, kad esmė aiški.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 4 22 16:21      

vel atsiprasau autoriaus skerio uz "ne i tema", bet arkadijus turi savybe "dangstytis" neutraliuose forumuose ir vistiek jis ten pliurpia ne i tema. O as megstu ji pakomentuoti (pamegau ne per seniausiai) Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2010 4 22 16:46      

Kažkaip ausyse suskambo tėvo vaikystėje dažnai kartojamas posakis ....А Ванька слушает да ест

Paskutinį kartą redagavo Saulius, 2010 4 23 9:10 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 4 22 17:31      

Mano klonas Eimantas tapo nebevaldomas - kažkas sužinojo prisijungimo duomenys, nebereikia man jo.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas JonasP    2010 4 23 6:57      

> Kažkaip ausyse suskamo tėvo vaikystėje dažnai kartojamas posakis ....А Ванька слушает да ест


Blogiausia, kad jo čia visur pilna


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 4 23 12:02      

arkadijau. man graudu matyti kaip tu nusikalbi... Viena diena lietuvoje liks tik tokie kaip tu, nes kiti emigruos jeigu ne del ekonominiu priezasciu, tai del tokiu kaip taves.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą