Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

noriu pirkti fotoparata:)

     

Pranešimas Kristute    2010 1 12 20:32      

sveiki, labai noreciau paprasyti jusu pagalbos, gal galetumete padeti man issirinkti "megejiska" fotoparata, nes nelabai apie juos nusimanau. Siuo metu esi nusiziurejusi kodak V1003 ir canon A480. Taip pat gal galetumete pasiuliti kitu geresniu fotoparatu uz panasia kaina (apie 500lt) labai dekoju uz pasiulimus Smile .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas barsas    2010 1 12 21:13      

turiu nikon coolpix 4200 ,tikrai patenkintas,nesu foto profas,bet nuotrauku kokybe tikrai patenkintas,db berods ir butu panasi kaina jo,gal dar pigiau,be to jis dar filmuoja,atminties korteles sd tipo,didelis pliusas kraunamas akumuliatorius,tiek ziniu,sekmes paieskose Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2010 1 12 23:49      

barsas rašo:
turiu nikon coolpix 4200 ,tikrai patenkintas,nesu foto profas,bet nuotrauku kokybe tikrai patenkintas,db berods ir butu panasi kaina jo,gal dar pigiau,be to jis dar filmuoja,atminties korteles sd tipo,didelis pliusas kraunamas akumuliatorius,tiek ziniu,sekmes paieskose Smile


pažiūrėjau Jūsų darbelius, tikrai įdomiai fotografuoja tas Jūsų aparatas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simas Mockevičius    2010 1 13 20:11      

Malvydai: vat ka sugeba neprofesionalus fotikas gero fotografo rankose, bijau net pagalvoti kokius sedevrus gamintu turedamas bent paprasciausia SLR....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas barsas    2010 1 14 14:09      

shmaikstuoliai jus Smile ...na,vis tiek reikia prisikabinti,ar matete bent viena mano nuotrauka ideta i saita..? neee...,del to ir rashau,kad nesu profas...o kada turesiu savo svajoniu fotika,tai gal ir jums nusluostysiu nosis Smile,bet manipulu neatsisakysiu,patinka man nesamones visokias kurti,vot taip ot... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2010 1 14 14:19      

barsas rašo:
shmaikstuoliai jus Smile ...na,vis tiek reikia prisikabinti,ar matete bent viena mano nuotrauka ideta i saita..? neee...,del to ir rashau,kad nesu profas...o kada turesiu savo svajoniu fotika,tai gal ir jums nusluostysiu nosis Smile,bet manipulu neatsisakysiu,patinka man nesamones visokias kurti,vot taip ot... Smile

Zinok tavo manipuliacijos isties fainos Wink Supratau kad ne visa mena galima vien i toleta ar sandeliuka kabint Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2010 1 14 14:47      

barsas rašo:
shmaikstuoliai jus Smile ...na,vis tiek reikia prisikabinti,ar matete bent viena mano nuotrauka ideta i saita..? neee...,del to ir rashau,kad nesu profas...o kada turesiu savo svajoniu fotika,tai gal ir jums nusluostysiu nosis Smile,bet manipulu neatsisakysiu,patinka man nesamones visokias kurti,vot taip ot... Smile

na bet siūlyti mergaitei 6 metų senumo modelį.... dabar ieško turbūt ir niekur neranda


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas barsas    2010 1 14 14:48      

katine,dekui tau...bet,ka mes cia ne i tema kazkaip,zmogus klause del fotiko,tai patarkit kazka...as jau issakiau savo nuomone

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas barsas    2010 1 14 14:51      

malvydai,matau neturite ka veikti,paziurekite koks puikus oras lauke,medziai apsharmoja,tiek geru kadru galite prishaudyti,o jus cia su klaviatura malate,bet konkreciai zmogui nieko nepasakote,as bent jau issakiau savo "sesiu metu senumo" nuomone

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Juodasis metrastininkas    2010 1 14 14:53      

paasidairyk skelbimuose, pasitaiko koks pentax k100 uz tokia suma. per adapteri uzsimesi koki sena gera objektyva is palepes ir bus gerai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lietus Lietuvoje    2010 1 14 20:18      

Pirk bet kokią Canon muilinę ir nenusivilsi Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2010 1 14 20:22      

iki 500lt geros skaitmenos nera, bet galima padoru juostini nupirkti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2010 1 14 23:15      

uz 500 paknisus EOS 350D galima gaut Smile Skaitmena nera superine gera, bet pratintis, eksperimentuot tikrai tinka.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas B.B    2010 1 15 9:50      

siulyciau dar tuputeli pataupyt, pakentet ir vasaros pradziai, ar po jos jau, galesi koki tai eos'iuka nusipirkt. turi dabar 500, isleisi ant muilinukes, po menesio ji 300 ar maziau bus verta. palauk gimtadienio, visu paprasyk kad pinigais dovanotu. po to teti, mama, mociutes ir senelius nureketuosi - ziurek jau ir 1000 turesi Wink o uz 1000lt jau koki veidrduka iszysi is musu profu cia Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristute    2010 1 18 18:36      

O.. labai aciu visiems uz pasiulimus, turbut ir teks taip daryti B.B nes nelabai ka issirenku, geriau pataupysiu dar ir geresni isigysiu:)

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą