Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Padėkit? KAS ar Nikon D3000???? ar Canon EOS 1000D???

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas ezyyys    2009 12 14 23:00      

Laba, man iskilo klausimas kuri fotika imti? ar Nikon D3000 18-105 VR,
ar Canon EOS 1000D su EF-S 18-55 mm IS objektyvu?

esme a kad galvoju fotkinti visokius baliukus, keliones nu ir t.t... va linkstu as i Nikon... ir norėčiau sužinoti ka manot?
ar kai nunešiu draugams nuotraukas nesakys, kad kokia bloga kokybė ar dar ką? nu čia mano pirmas veidrodukas Smile

Nes kiek skaitau nete niekas normaliai neatsako i ta klausima.... ir dar ar i teisingus as fotikus ziuriu? nu isleisiu 2000 lt.. nu ir dar veliau blykste pajamsiu....
aciu laukiu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 12 15 0:25      

abu paminėti visapusiškai rūko prieš pentax K-x (kainos atžvilgiu taip pat).

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas lvalius    2009 12 15 8:02      

Renkantis pirmą fotoaparatą reikia rinktis sitemą. Draugams visai neįdomu, ar bus ant kiekvienos nuotraukos aparato pavadinimas. O renkantis sistemą pats galvokite kokios jūsų perspektyvos, kiek ilgai ir kaip rimtai ruošiatės gilintis į fotografiją, kur garantinis aptarnavimas, priedų pasirinkimas, kuris labiau "guli" rankoje. Patarti jums niekas nepatars, nes kiekvienas žiūri iš savo varpinės. Tai visiškai beviltiškas klausimas iš tų (kokią mašiną rinktis ir t.t.), nes vis vien nusipirksite savo nuožiūra. Foto žurnale 2007 Nr. 2 buvo, mano manymu labai objektyvi ir protinga, populiariausių fotofirmų lyginamoji lentelė. Nikon ar Canon pasirinkimui pritariu (aš Canon), didelio skirtumo nėra.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linas K.    2009 12 15 19:26      

Kas Nikon'e kliuna labiausiai tai mygtuku trukumas - noredamas pvz. ISO pakeist turesi po meniu maltis, kas turetu neblogai knist. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramus    2009 12 15 20:25      

kas liecia Pentax tai man geriau jau bet kas veikiantis nei amzinai garantiniam tupintis Pentax Smile))))
kiek buvau siemet i Vilbra uzejas tiek Pentaxistai tai pridavinejo tai atsiiminejo savo zaislus Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas lvalius    2009 12 15 21:11      

Mano manymu ir Pentax, ir Olimpus, ir Sony, ir t.t. fotoaparatai tinka buitiniam, gal būt pradiniam mėgėjiškam naudojimui. Nusipirkau komplektuką, blykstę ir man nieko daugiau nereikia ir nereikės. Masė žmonių turi muilinę, fotografuoja ir yra labai patenkinti ir net nežino kam reikalingi žiedai, troseliai, blykstės laidai, filtrai ir t.t. Tiek fotografijos jiems ir užtenka. Ir tai yra gerai. Bet jei fotografija tampa pomėgiu, gyvenimo būdu, saviraiškos priemone, jau nekalbant apie uždarbį, tada geriau rinktis iš tokių firmų kaip Nikon ar Canon. Kaip jau ir rašiau, o iš jų renkantis, jau reikia pasikliauti subjektyvia savo nuomone, kaip tinka rankose. Nes paskui keisti sistemą ne tik kad brangu, bet ir sunku dėl žinių trūkumo.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ezyyys    2009 12 15 21:20      

lvalius rašo:
Mano manymu ir Pentax, ir Olimpus, ir Sony, ir t.t. fotoaparatai tinka buitiniam, gal būt pradiniam mėgėjiškam naudojimui. Nusipirkau komplektuką, blykstę ir man nieko daugiau nereikia ir nereikės. Masė žmonių turi muilinę, fotografuoja ir yra labai patenkinti ir net nežino kam reikalingi žiedai, troseliai, blykstės laidai, filtrai ir t.t. Tiek fotografijos jiems ir užtenka. Ir tai yra gerai. Bet jei fotografija tampa pomėgiu, gyvenimo būdu, saviraiškos priemone, jau nekalbant apie uždarbį, tada geriau rinktis iš tokių firmų kaip Nikon ar Canon. Kaip jau ir rašiau, o iš jų renkantis, jau reikia pasikliauti subjektyvia savo nuomone, kaip tinka rankose. Nes paskui keisti sistemą ne tik kad brangu, bet ir sunku dėl žinių trūkumo.



man yra idomu kaip butent sie du modeliukai Smile as i kitas firmas net neziuriu... Smile bet is technines puses? nu kaip rinktis fotika Smile nes pakolkas nieko neradau....
na jau fotkinu senai su zenitu, paskui su liumixu fotkinau Smile bet beda, kad visiskai nesiorentuoju as SLR... nu tai va noreciau kuo toliau tuo daugiau lysti i fotografija


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Craban    2009 12 15 22:03      

Pagal draugus ziurek Smile
Jei kas is pazystamu kuri laika turi nikona ar kanona - jimk toki pati. Galesi pasiskolint reikalui esant stiklu ar dar kokiu priedu. Plius jam atnaujinat savo parka galesi senesnius aksesuarus papigiai priglaust Smile

O tarp tavo paminetu modeliu praktiskai skirtumo nera. Iprast prie bet kurio.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas lvalius    2009 12 15 22:44      

Paimkit vieną, kitą tos pačios klasės ir pajusite kuris labiau jums prie dūšios. Ir daug nesukite sau galvos. Svarbu, kad tiktų. Tą pajusite iš karto. Arba žiūrėkite pagal draugus. Pvz. mano aplinkoje (pažystami fotografai) visi tik Canon. Renkantis nebuvo net galimybės pasižiūrėti, o tuo labiau išbandyti Nikon. Vienas turėjo Nikon, bet pasikeitė į Canon.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2009 12 16 10:02      

http://www.dpreview.com/reviews/nikond3000/

Čia dar gali pažiūrinėti, yra palyginimų su Canon 1000D. Realiai jie labai panašūs.
Tradiciškai Canon'o būna nepatogus fotoaparato laikymas ir ergonomika, o Nikon'o pigesni nepripažįsta senesnių objektyvų, kurie neturi vidinių fokusavimo varikliukų (pvz negalima uždėti senesnio 50-tuko).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramus    2009 12 16 10:07      

http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=88&pid=11609


siandien Vilbroje nuolaida .... 450D yra zymiai geriau negu 1000D ...
skirtumas menkas piniginiu klausimu ....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romasito    2009 12 16 13:15      

Ramus rašo:
http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=88&pid=11609


siandien Vilbroje nuolaida .... 450D yra zymiai geriau negu 1000D ...
skirtumas menkas piniginiu klausimu ....


Menkas skirtumas ir galimybiu atzvilgiu: abu identiski beveik, todel sakyti "zymiai" tikrai netinka.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramus    2009 12 16 14:45      

50mm 1.8 yra zymiai geriau uz 18-55 Smile ta turejau uomenyje ....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Photoman    2009 12 16 14:51      

Nei geriau, nei blogiau. Tiesiog kitaip.
50mm turi didesnę diafragmą, bet yra tik fiksuotas 50mm, o norisi pasibandyti ir su 18, ir su 24, ir su 35 Smile
Pradžiai geriau turėti 18-55 nei 50mm. Bet čia nėra lyginami objektyvai, tik fotoaparatai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas M.    2009 12 16 22:33      

Prieš keleta mėnesių mane kamavo toks pat klausimas, po ilgų svarstymų nusprendžiau įsigyti Canon (AF su visais objektyvais, pigesni stiklai ), sulaukiau Vilbroje akcijos 1000-tukui ir nuvykęs įsigijau... Nikon D3000. Na paėmus ranką tiesiog negulė tas 1000-tukas, atrodo jau stipriau suėmus braškėjo plastmasė. O Nikon D3000 tiesiog prilipo prie rankos, ir nesvarbu, kad pora šimtų brangiau sumokėjau už praktiškai tą patį.
Nusipirkau prie kitinio stiklo 50-tuką ir dabar džiaugiuosi (nors tyliai pasvajoju apie D90).


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą