Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Pasiūlymas visiems ;)

     

Pranešimas ArtūrasB.    2009 9 28 12:57      

Sveiki, visi kūdriečiai.

Noriu pasiūlyti štai ką - paskelbkime mėnesio akciją "Tylos! Kalba nuotrauka...". Jos esmė - nededam jokių nuotraukų pavadinimų ir aprayšymų, tik pačias nuotraukas. Pavadinimas, žinoma, privalomas laukas įkeliant nuotrauką į fotokūdrą, bet galėtume visą mėn. dėti tik taškelį "." ir viskas. Per tą mėn. kiti kūdriečiai spėliotų pavadinimą. Arba netgi galėtų balsuoti, kokį suteikti. O po mėn. autorius turėtų/galėtų jo sugalvotąjį atskleisti.

Kodėl kilo tokia mintis ? Na kartais žiūri į nuotrauką, po to - į pavadinimą, bet jie žiauriai nedera. Arba pavadinimas pritemptas. O be pavadinimo turbūt visi pasistengtume, kad "nuotrauka pati kalbėtų", kad identifikuotų autoriaus idėją.

Ką manote ?

Pagarbiai,
ArtūrasB.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 9 28 13:41      

manau kad perdaug čia sudėtingai viskas būtų, o po mėnesio net tos fotos nebeprisiminsi kuriai pavadinimą siūlei, man či mirčiai pasmerkts užmanyms yr.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 9 28 13:43      

as visada maniau, kad nuotrauka turi kalbeti pati, nes fotografija yra vizualinio meno rusis. bet, kiek zinau, tokia nuomone atspindi mazumos poziuri.

ir kas sugalvojo deti pavadinimus prie nuotrauku (tam gi yra komiksai)?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 9 28 13:48      

man tai labiau patiktu pavadinima idet o nuotrauka tegu patys ziurovai sugalvoja Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Vaičiulis    2009 9 28 13:48      

Kartais pavadinimas labai daug duoda, kartais nereikalingas.
O ideja siaip gera, kad nuotrauka pati kalbetu uz save. Tik cia per daug laiudies, manau nepavyks sitas bajeris


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 9 28 13:51      

MP rašo:
as visada maniau, kad nuotrauka turi kalbeti pati, nes fotografija yra vizualinio meno rusis. bet, kiek zinau, tokia nuomone atspindi mazumos poziuri.

ir kas sugalvojo deti pavadinimus prie nuotrauku (tam gi yra komiksai)?


a tai kokio bieso žmogai parodom pavadinimus deda ? parašytų autorių ir gana nu.

p.s. šiaip tiesos tavo žodžiuos yr beabejo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simonas Valatka    2009 9 28 14:35      

Saulius rašo:
man tai labiau patiktu pavadinima idet o nuotrauka tegu patys ziurovai sugalvoja Wink

Šitas pasiūlymas jau realizuotas "Ketvirtadienio konkursuose"


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ArtūrasB.    2009 9 28 14:36      

Simonas Valatka rašo:
Saulius rašo:
man tai labiau patiktu pavadinima idet o nuotrauka tegu patys ziurovai sugalvoja Wink

Šitas pasiūlymas jau realizuotas "Ketvirtadienio konkursuose"


Turbūt reikia tikslinti - mano pasiūlymas yra nedėti pavadinimų VISOMS nuotraukoms.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Флагвамвчaйку    2009 9 28 14:44      

Autorius pats turetu spresti reikia ar nereikia.
P.S.
pastebejau, kad dauguma kudrieciu pasimeta, kai imeti nuotrauka be pavadinimo ir nebezino, gera ji ar ne:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 9 28 14:50      

skarbonke ♂ rašo:
MP rašo:
as visada maniau, kad nuotrauka turi kalbeti pati, nes fotografija yra vizualinio meno rusis. bet, kiek zinau, tokia nuomone atspindi mazumos poziuri.

ir kas sugalvojo deti pavadinimus prie nuotrauku (tam gi yra komiksai)?


a tai kokio bieso žmogai parodom pavadinimus deda ? parašytų autorių ir gana nu.

p.s. šiaip tiesos tavo žodžiuos yr beabejo.


pavadinimus deda del reklamos. visi pavadinimai - marketinginis ismiskas, o kaip mes gerai zinome, nuo reklamos skalbimo milteliai nepagereja, tik pabrangsta Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ArtūrasB.    2009 9 28 14:57      

Afis rašo:
Autorius pats turetu spresti reikia ar nereikia.
P.S.
pastebejau, kad dauguma kudrieciu pasimeta, kai imeti nuotrauka be pavadinimo ir nebezino, gera ji ar ne:)


Na aš juk čia ne apie teises (dėti pavadinimą ar ne) ir jų ribojimą/neribojimą. Aš apie iššūkį Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą