Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Klausimas apie reitingus

     

Pranešimas tomaska    2009 9 10 19:33      

Buciau labai dekingas jei kas galetumete man paaiskinti paprasta suprantama kalba kaip yra skaiciuojami balai ir augantis autoriaus reitingas. Meginau skaityti taisykles, bet nelabai ka ten supratau. Tuomet meginau rasyti adminui, bet gavau nukopijuota teksta is taisykliu...
Tad jei galite kas nrs be banaliu pasaipeliu ir sarkazmo paaiskinti keliais sakiniais kas ir kaip buciau tikrai dekingas.

Aciu,
T


Paskutinį kartą redagavo tomaska, 2009 9 10 20:05 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 9 10 19:54      

Statai itakingiems zmonems, alaus, nama, pavedzioji suni ir ziurek reitingai isauga, na jei skaityt nemoki ....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomaska    2009 9 10 20:03      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Statai itakingiems zmonems, alaus, nama, pavedzioji suni ir ziurek reitingai isauga, na jei skaityt nemoki ....

Aciu uz atsakyma. Prasiau parasyti jei imanoma be sarkazmo ar pasaipu. Ramunai, o Jus pats kaip jauciates tai rasydamas - smagiai? Sujaudintai? Pakyletai? O gal Jums vaikysteje mokykloje kas su liniuote per pirstus muse?
As kaip nors paistengsiu ismokti skaityti, dekui uz patarima. Alaus geram zmogui pastatyti negaila ir ne del reitingu. Tik apmaudu, kad prasant tokio paprasto dalyko neatsispiriama norui pasitycioti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 9 10 20:11      

...a tai kuris taisyklių punktas tau neaiškus?...ten lyg ir viskas taip aiškiai surašyta...net aš supratau jau... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 9 10 20:11      

tomaska, kazkokiai tavo foto Ramūnas ir dar du klubo nariai (nu smarkiai raudonai nudažyti) duoda teigiamus balus ir tu gauni dalyvio statusą. A tu Ramūno net su gimtadieniu nepasveikinai, ką jau ten apie alų... sunkus bus tavo kelias... Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomaska    2009 9 10 20:16      

Arvydas Venclovas rašo:
...a tai kuris taisyklių punktas tau neaiškus?...ten lyg ir viskas taip aiškiai surašyta...net aš supratau jau... Smile


Sisi punktas man neaiskus: Dalyviais tampama turint tris nuotraukas, kurios būtų nenulinio lygio ir kurioms klubo narių skirtų balų suma yra teigiama (kaip skaičiuojami balai parašyta žemiau. Pvz.: 4.0 darbas užsiskaito; 4.5 ir 4.0 ir 3.5 užsiskaito; 4.0 ir 3.0 neužsiskaito - balų suma neigiama). Administratoriaus arba klubo narių siūlymais, ta trijų darbų kartelė gali būti sumažinta. Naujokas, surinkęs nurodytą darbų skaičių 7 dienų laikotarpyje, tampa dalyviu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 9 10 20:16      

Malvydas rašo:
tomaska, kazkokiai tavo foto Ramūnas ir dar du klubo nariai (nu smarkiai raudonai nudažyti) duoda teigiamus balus ir tu gauni dalyvio statusą. A tu Ramūno net su gimtadieniu nepasveikinai, ką jau ten apie alų... sunkus bus tavo kelias... Wink

oj, pats dabar perskaičiau taisykles, tomaska, trijų foto reikia, ne vienos...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomaska    2009 9 10 20:20      

Malvydas rašo:
tomaska, kazkokiai tavo foto Ramūnas ir dar du klubo nariai (nu smarkiai raudonai nudažyti) duoda teigiamus balus ir tu gauni dalyvio statusą. A tu Ramūno net su gimtadieniu nepasveikinai, ką jau ten apie alų... sunkus bus tavo kelias... Wink


Dekui Malvydai uz paaiskinima.
Su Gimtadieniu sveikinu biciulius. Nemanu, kad as Ramunui ar jis man esame biciuliai. Bent jau kol kas. Bet juk negaila. Ramunai, sveikinu Jus Gimtadienio proga. Geru Jums kadru Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2009 9 10 20:21      

Jei paprasciau, cia yra kandidatu i dalyvius sarasas http://fotokudra.lt/autoriai_kandidatai.php?f=1&pg=1 , jei jame surenki 3 ir daugiau foto, tampi dalyviuuuu Smile

Paskutinį kartą redagavo Bebras, 2009 9 10 21:12 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 9 10 20:29      

Bebras rašo:
Jei paprasciau, cia yra kandidatu i dalyvius sarasas http://fotokudra.lt/autoriai_kandidatai.php?f=1&pg=1 , jei jame surenki 3 ir daugiau foto, tampi dalyve Smile


= ir lyti pakeicia, jei reikia, tampi dalyve Wink labai politiskai korektiskai bebras raso, daug kur angliskuose tekstuose buna "she means he or she" Smile

tomaska, o tai kas ten neaisku?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomaska    2009 9 10 20:29      

Bebras rašo:
Jei paprasciau, cia yra kandidatu i dalyvius sarasas http://fotokudra.lt/autoriai_kandidatai.php?f=1&pg=1 , jei jame surenki 3 ir daugiau foto, tampi dalyve Smile


Aciu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 9 10 20:31      

tomaska rašo:


Sisi punktas man neaiskus: Dalyviais tampama turint tris nuotraukas, kurios būtų nenulinio lygio ir kurioms klubo narių skirtų balų suma yra teigiama (kaip skaičiuojami balai parašyta žemiau. Pvz.: 4.0 darbas užsiskaito; 4.5 ir 4.0 ir 3.5 užsiskaito; 4.0 ir 3.0 neužsiskaito - balų suma neigiama). Administratoriaus arba klubo narių siūlymais, ta trijų darbų kartelė gali būti sumažinta. Naujokas, surinkęs nurodytą darbų skaičių 7 dienų laikotarpyje, tampa dalyviu.

...taigi labai netgi aišku... turi turėt bent tris nuotraukas ne pelkėje,teigiamai invertintas klubo narių...nu tų...su keturiais pagaliokais randonais... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomaska    2009 9 10 20:35      

Adomas Svirskas rašo:
Bebras rašo:
Jei paprasciau, cia yra kandidatu i dalyvius sarasas http://fotokudra.lt/autoriai_kandidatai.php?f=1&pg=1 , jei jame surenki 3 ir daugiau foto, tampi dalyve Smile


= ir lyti pakeicia, jei reikia, tampi dalyve Wink labai politiskai korektiskai bebras raso, daug kur angliskuose tekstuose buna "she means he or she" Smile

tomaska, o tai kas ten neaisku?


Gera pastaba del lyties Adomai, aciu. Na, pas mane anketje net nuotrauka yra. Iki siol buvau tikras, jog esu JIS. Tikiuosi, jog taip ir isliks Smile Nebent susiruosiu lengvaja atletika sportuoti ir sieksiu aukso...

Adomai, Jei rimtai tai pataisykit mane jei ne taip suprantu. Pvz: as idedu nuotrauka (ne kelionini snapshota, apie kurie padiskutavome) i pelke. Ji pasiekia kudra, o ten trys klubo nariai (t.y turintys daugiausia stulpeliu) ja kaip nors pastebi ir duoda savo ivertinimus. Tarkime, jog vertina trys nariai ir visi duoda po 4. Suma 12. Daliname is 3 gaunasi 4. Vadinasi tokia nuotrauka tinka? Ir tokiu nuotrauku reikia 3, kad gauti dalyvio statusa?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 9 10 21:12      

tomaska rašo:

Adomai, Jei rimtai tai pataisykit mane jei ne taip suprantu. Pvz: as idedu nuotrauka (ne kelionini snapshota, apie kurie padiskutavome) i pelke. Ji pasiekia kudra, o ten trys klubo nariai (t.y turintys daugiausia stulpeliu) ja kaip nors pastebi ir duoda savo ivertinimus. Tarkime, jog vertina trys nariai ir visi duoda po 4. Suma 12. Daliname is 3 gaunasi 4. Vadinasi tokia nuotrauka tinka? Ir tokiu nuotrauku reikia 3, kad gauti dalyvio statusa?


Turbut, kad taip. Tiek kad tai nera automatinis procesas, kiek zinau, ir dalyvio statusa suteikia Admin.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomaska    2009 9 10 21:15      

Adomas Svirskas rašo:
tomaska rašo:

Adomai, Jei rimtai tai pataisykit mane jei ne taip suprantu. Pvz: as idedu nuotrauka (ne kelionini snapshota, apie kurie padiskutavome) i pelke. Ji pasiekia kudra, o ten trys klubo nariai (t.y turintys daugiausia stulpeliu) ja kaip nors pastebi ir duoda savo ivertinimus. Tarkime, jog vertina trys nariai ir visi duoda po 4. Suma 12. Daliname is 3 gaunasi 4. Vadinasi tokia nuotrauka tinka? Ir tokiu nuotrauku reikia 3, kad gauti dalyvio statusa?


Turbut, kad taip. Tiek kad tai nera automatinis procesas, kiek zinau, ir dalyvio statusa suteikia Admin.


Aciu, Adomai.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą