Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM ir jo alternatyvos

     

Pranešimas Rimantas S    2009 8 19 9:48      

Sveiki,
Dairausi objektyvo makro fotografijai bei portretams. Labiausiai mane sudomino sis variantas: Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM. Kadangi objektyvas nebus naudojamas kaip pagrindinis, pasidairiau ir pigesniu alternatyvu:
Tamron SP AF 90mm F/2.8 Di MACRO 1:1
Tokina AT-X M100 AF PRO D AF 100mm f/2.8 macro

Perskaiciau review ivairiuose puslapiuose taciau butu idomu suzinoti nuomone laikiusiu savo rankose siuos objektyvus. Canon pats isbandysiu, nes ji berods galima issinuomuoti fotorente. Su kitu dvieju pabandymais kiek sudetingiau. Todel butu malonu, kad pasidalintumet savo pastebejimais.
P.S. sory jei buvo tokia tema, bet man nepavyko tokios aptikti... ypac su atsakymais i klausimus...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 8 19 10:06      

tema jau tikrai buvo. tikrai nebandziau tamron ir tokina bet jau virs metu turiu 100/2.8 canono. nefotografuoju macro taciau portretams tai mano favoritas. labai astrus. manau tamstai klausimas vienas butu. kiek galite leisti $$$ objektyvui Smile.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas S    2009 8 19 10:22      

$$$ klausimas visad aktualus Smile Siaip jau buvau 99% nusprendes ir nusiteikes pirkti canona ir litu tam surades. O bet taciau kadangi ir apie konkurentus atsiliepimai gana teigiami, plius dar litu ant limonado liktu, susigundziau pasidometi.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Eugene    2009 8 19 20:25      

Canon 100/2.8 macro puikus objektyvas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas S    2009 8 20 9:10      

Panasu i tai, kad pats puikiausias, nes apie konkurentus atsiliepinu visai nesigirdi Smile Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 8 20 11:05      

gal del to kad konkurentai ne tokie populiarus Smile.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramus    2009 8 20 18:03      

be konkurencijos Canon +
bandziau laime apturejau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Orlandas Butkus    2009 8 20 18:58      

Nieko negaliu patarti, nes turiu patirties tik su canon 100, nenusivyliau... nadoju makro fotografijai ir esu patenkintas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rytojus    2009 8 20 23:22      

turiu canon 100mm 2.8 - nuostabus daiktas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas S    2009 8 23 22:33      

Klausimu nebelieka.. Let's go shoping Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimantas    2009 8 24 21:50      

Man kažkada buvo kilusi panaši dilema kokį macro objektyvą pasirinkti, daug gero esu girdėjęs apie Tamron 90, net labai jį giria užsienio forumuose, bet pasirinkau canon 100mm2.8, tikrai puikus objektyvas, portetams ypatingai geras, studijoje tiesiog favoritas, macro pilnam kadrui Sigma 150mm2.8 geriau, bet kropintai matricai ir 100 užtenka.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintautas Berzinskas    2009 9 02 4:25      

na ka, nuo rugsejo 1 kaip alternatyva galima pazymeti nauja Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Audrius    2009 9 03 20:31      

Man tai vienas is astriausiu objektyvu. Esu bandes MKI ir MKII, dabar L versija isejo. Manau bus taip pat nerealus daiktas.
Kiek girdejau, tamronai berods triuksmauja. Bet siaip kaip uz tokia kaina tai tikrai imciau canon net nelabai svarstes. Ne veltui fredmirandoj turi 9.6 ivertinima!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas S    2009 9 05 16:46      

Gintautas Berzinskas rašo:
na ka, nuo rugsejo 1 kaip alternatyva galima pazymeti nauja Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM


L'ke aisku liuks, ale pagal kaina dar jam toloka iki alternatyvos....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas S    2009 9 05 16:47      

Audrius rašo:
Man tai vienas is astriausiu objektyvu. Esu bandes MKI ir MKII, dabar L versija isejo. Manau bus taip pat nerealus daiktas.
Kiek girdejau, tamronai berods triuksmauja. Bet siaip kaip uz tokia kaina tai tikrai imciau canon net nelabai svarstes. Ne veltui fredmirandoj turi 9.6 ivertinima!

Kaip ir daugelis cia pasisakiusiu as taip pat isbraukiau Tamrona ir Tokina is saraso:)


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą