Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Prikelkim Zenit i nauja gyvenima

      Puslapiai:   1   2   3

Pranešimas pubas    2009 5 06 8:46      

Svarbu juostikę išryškinti. O ten ar spausi ar skanuosi nebesvarbu. Gali skanuoti su paprastu samsungu ar hp, kad tik funkciją turėtu. Raiška 1200 ar 2400 dpi- pakankamai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Avė    2009 5 06 17:19      

Pas mane lygiai toksai pats Smile Bėda ta pati buvo + veidrodelis pagedes buvo, ir dar kelios detales. Nunesiau pataisyti, nes pati lysti nedrysau. Viska sutvarke, pakeite veidrodeli, uzuolaideles, laukiau kazkur kol pataisys apie tris savaites. Taciau sutvarke ir ne kiek nesigailiu, dar garantija menesiui laiko gavau Smile Su tom uzuolaidelem gali gal ir pats susitvarkyti, jei nors kiek nusimanai, bet as asmeniskai, tai nelysciau:)))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andriulis    2009 9 14 7:06      

O griztant prie temos: sutaise Smile uz 30lt ir papildoma varzta isuko ir garantija dave... senelis toks. Duociau adresa, bet gerbiant zmogaus privatuma neduosiu Razz nebent ledu nusivestumete. PM

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas B.B    2009 9 20 16:05      

ir as zenit'a turiu. nenaudotas 10000metu. paklibinau - veikia. reiks nunest kad isvalytu, apziuretu na technycka pravaryt. po to reiks insidet juostike ir pabandyt pykstelt ka nors

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 9 22 8:25      

aš pastebėjau tendenciją, kad pastovėję nenaudoti Zenitai, kad ir kokie nauji būtų, linkę į užuolaidėlių gedimus - po pirmos juostos tenka nešti beveik visus taisyti (čia mano ir dar kelių pažįstamų patirtis tokia). bet užtat paskui... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 9 22 8:33      

anuka rašo:
aš pastebėjau tendenciją, kad pastovėję nenaudoti Zenitai, kad ir kokie nauji būtų, linkę į užuolaidėlių gedimus - po pirmos juostos tenka nešti beveik visus taisyti (čia mano ir dar kelių pažįstamų patirtis tokia). bet užtat paskui... Smile


taip taip- va paskui, idejus zenitui nikono uzolaideles, contaxo uzrakta, pentaxo objektyva... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 9 22 10:24      

Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą