Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Ar kenkia fotojuostom aerouostų bagažo kontrolė ?

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Darius Jogminas    2009 1 28 11:12      

Esu su iso 1600 ne kartą ir pro kelias kontroles praėjęs, tai jokių nusiskundimų neturiu. Jautresnes juostas stengiuosi isfotografuot, kad ritėse o ne fotoaparate būtų.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 1 28 13:46      

Petruška rašo:
hideo, lagaminų apskritai gal nešviečia? arba aš neinformuota Very Happy
nes mano lagamine kiek juostų būdavo, jos niekada nenukentėdavo, o kuprinyčioj kaip taisyklė kažkas pasidarydavo. viena 3200 juosta iš kalnų tai išvis nevartotina tapo.

ale kaip man patinka tas atskiras kambarėlis - tokia reikšminga, gal net nusikaltėle jaučiuosi (bad girl) Very Happy vokiečiai labai atidžiai tikrina, bent jau aš ant tokių užsiroviau kelis kartus.

cruxman, mano atveju sugadintos juostos pasimatė ne skanavus, o atspausdinus iš negatyvo.


hm... 3200 ISO kalnuose... speju kad cia balto sniego problema gali buti Smile. ypac jei fotografavai su fotiku kur max islaikymas 1/500


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 1 28 15:09      

sniego nebuvo Smile fotike išlaikymas kur kas didesnis (mano buvęs canon eos 300v), naudotas filtras.
o prie ko dryžiai per visą nuotrauką ir sniegas ir t.t.? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Z    2009 1 28 15:22      

su eos 300v ir man keistos foto gaunasi Very HappyVery HappyVery Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 1 28 16:11      

Petruška rašo:
sniego nebuvo Smile fotike išlaikymas kur kas didesnis (mano buvęs canon eos 300v), naudotas filtras.
o prie ko dryžiai per visą nuotrauką ir sniegas ir t.t.? Smile


apie dryzius kazkaip neskaiciau tai pagalvojau kad 3200 ir kalnu sniegas padare juosta "isbalusia". menu prisidarei reiskias. idomu kaip atrodo kalnai su 3200iso... gal mestelk ka nors.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 1 28 16:16      

Andriau Z, nu ar gražu? Very Happy Very Happy

Dangau, tik spausdintas teturiu, galėsiu pabandyt nuskanuot ir netgi tą juostą per vidurį parodyt Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 1 28 16:26      

arbatai pasikviesk Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 1 28 17:19      

Dangus rašo:
arbatai pasikviesk Very Happy


ką šiandien veiki? užvažiuok Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2009 1 28 19:15      

be manes arbata gersite??? ech... Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2009 1 28 19:16      

o jeigu i tema tai Dublino orouoste esu mates rentgeno vartelius kur specialiai buvo parasyta kad jei turit fotojuosteles tai eikite pro situos, virs kitu varteliu buvo kazkas kitka parasyta.. tai va.. o kiek tame tiesos nezinau..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jogminas    2009 1 28 21:52      

geriuArbata rašo:
o jeigu i tema tai Dublino orouoste esu mates rentgeno vartelius kur specialiai buvo parasyta kad jei turit fotojuosteles tai eikite pro situos, virs kitu varteliu buvo kazkas kitka parasyta.. tai va.. o kiek tame tiesos nezinau..


Virš tų kitų varteliu parašyta "Jei turit sprogmenų - eiti čia" Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Freestyler    2009 4 13 18:52      

kisenese neskis visas juostas ten tave pati juk nesvies, o tik patikrins metalo detektorium arba plauk keltu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2009 4 13 21:14      

Aš taip pagalvojau-kaip gi oro paštu infrared juosteles parsisiųst, SFX 200, ar yra galimybė apsaugot, nes instrukcijoj rašo, kad rekomenduojama tą juostą apskritai tamsoje dėt, tokias tai turbūt ir veikia kosmoso spinduliavimas...Tai ar yr galimybė su infraredu pasidraskyt Lietuvoj ar ne?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Juozapas    2009 4 17 10:55      

Ish savo patirties galiu pasakyti, kad rankiniu bagazhu gabenant juostas, jos geriau ishsilaiko.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą