Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Canon EOS 20d

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Karolina    2009 4 02 20:58      

Kokie atsiliepimai, ar kažkas naudojate, ar verta pirkti? Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintautas Berzinskas    2009 4 02 22:10      

Vis dar naudoju, - nesiskundziu. Ziurint kiek panaudotas ir uz kiek.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas manau nesvarbu    2009 4 02 23:26      

turiu tokiu pora ir nesiskundiu, senas bet geras, beje vieną iš jų parduodu reik pinigu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas seklys morka    2009 4 03 0:57      

fotkinu tokiu. patenkintas visai. o jei dar su gera optika tai super išvis Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 4 03 9:26      

kiek žinau, geriausiai įvertintas savo laiku savo klasėje aparatų. naudotas eina apie 900-1000 Litukų, tikrai vertas tokių pinigų. Kažkur lygtais neperseniausiai esu matęs skelbimą už 900 Lt. Pirkt tikrai verta, tik bėda, nėr kaip patikrint tikro skaitliuko, nes kas 10k pradeda skaičiuot iš naujo Smile Realiai gali būti 25 358, žmogus sakys, kad 5 358 ir , kiek aš žinau, nebus kaip patikrint realaus skaičiaus. Resursas berods 50 000, turiu jį nuo pasirodymo rinkoje, spėjau ~ 30 000 padaryt, tarnaus dar 3 metus mažiausiai Smile Beje, draugas turi 10D, nėra nei 10 000 padaręs , žinau nes pažįstu žmogų, ale kaip žinot, kiek tas parduodamas D20 išfotografavęs yra? Pvz, kai foto studija pardavinėja fotoaparatą, kokį nors 5D ir sako, kad "labai mažai naudotas - apie 5000 kadrų", čia realu ar ne? Man kažkaip juokingai skamba - studija ir mažai naudotas ... Jei jau daiktas darbinis, tai jis atsipirkt turi, jei jau atsipirkęs ir parduodamas - mažai naudotas tikrai negali būti...
Ką manote? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 4 03 10:53      

Is esmes studijoje tu nekauksi serijomis didziausiomis.
Nuleki tarkim i koki renginu, fa fa fa, ziuri, 1000 tukas nuotrauku jau yra Smile jei tarkim seip jpeg'ais varai tai mygam uzsipildo ir koretele ir t.t. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Karolina    2009 4 03 14:21      

Audriau, o tu už kiek parduotum? jei sąžiningai, tai kiek pats prifotografavęs, kaip būklė? Smile aš noriu pirkti tokį, radau už 1300lt, bet žiūriu čia sakot visi 900-1000lt verti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas manau nesvarbu    2009 4 03 15:09      

apytiksliai 15 000 nenoriu sumeluoti

dėžutė, dokumentai, laidai cd ir t.t. kaina 900lt
už papildomus 250lt pridėsiu canon 50mm 1,8f

rašyk į 911chemical@gmail.com jeigu domins


veiksmas vln


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas miau    2009 5 21 16:55      

Sveiki,

Atsiliepimai patys geriausi apie 20D Wink

Keiciu savo 20tuka i 40D, todel turiu viena parduoti:

Canon EOS 20D. Padariau 9000 su trupuciu shotu. Skaitliukas dar nepersisuko Smile

Pirktas JAV - naujas.
Pridedama baterija ir CompactFlash 4GB.
Taip pat Digital Video Solution disk, manual ir software CD.

Gal ka sudomins. Kaina 970Lt
Rasykite: info@rider.lt


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2009 5 21 20:40      

Labai geras aparatas...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas briedis miske    2009 5 24 13:48      

man parejo elektrine dalis,pac pradejo fotografuoti,net neijungtas,reikia baterija ishsimti,kad viska baigtu,jauciu tranzistorius kox parejes.Nutrenkiau i shona ir guli jau 2m,Jei kam reik detaliu rashykite,paleisiu vidurius.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintautas Berzinskas    2009 5 25 15:33      

man buvo irgi sukvailiojes vienakart taip,kol neisemiau baterijos neisjunges fotiko; - susitvarke

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimantas    2009 5 25 16:54      

Sergitoje patikrina resursą, im apie 60lt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas uknown must have    2009 6 14 1:17      

Geras daiktas. Trūksta tik vieno dalyko - fullframe. Žinoma, už tokius pinigus nėr ko labai ir norėt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas B.B    2009 6 14 10:36      

sveiki! cia matau yra zmoniu zinanciu ka sako. turiu canon rebel xti. noriu parduot tik body. kiek atsaudes nezinau, nes ir pats isigyjau ne nauja. seip viskas veikia. komplektelyje butu du akumai vienas hahnel kitas bevardis, automobilinis ir buitinis pakrovejai, 1G atminties korta, usb laidas ir krepselis. gal galit patart kokia butu reali kaina? nenoriu uzsirekt ir paskui atrodyt kaip koks spekuliantas:))))

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą