Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Problema del Canon EF 50 f/1.4

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Paulius Lingys    2009 3 19 22:29      

Sveiki
savaji penkiasdesimtuka jau veik metai turiu, problemu nemaciau ir esu labai patenkintas. Deja, pastaruoju metu atsirado problemele: kartais neveikia autofokusas. Ta prasme buna fotkinu fotkinu ir is niekur nieko nebefokusuoja. Pasukineju zieda, isjungiu, ijungiu kelis kartus ir greitai vel pradeda normaliai veikti. Gal kas zino, su kokiu velniu as cia susiduriau ir kaip panaikint sita defekta (aisku, jei panaikinamas)? dekui


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Eugene    2009 3 20 13:07      

Galima pabandyti nuvalyti kontaktus.
Jei nepadės patarčiau kreiptis į servisą (pvz. sergita.lt). Deja, 50/1.4 AF sistema nėra patvari - po metų-kitų aktyvaus naudojimo daug kas susidūria su panašiom problemom.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 20 14:13      

Pauliau, welcome to the club - prieš mėnesį man lygiai tokiame pačiame parėjo ne tik autofoksuas, bet ir manual focus Very Happy su autofokusu problemų turėjau jau nuo vasaros.
sakoma, kad autofokusas ir apskritai fokusavimo problemos yra šio šiaip jau nuostabaus objektyvo vizitinė kortelė.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2009 3 20 15:23      

Ja ja, pas man ir tas pats, bet kolkas dar veikia, nors jau dairaus į Sigmą Smile)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 20 15:29      

a aš jau turiu 50 mm 1,8. bent jau negaila pinigo Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Paulius Lingys    2009 3 20 18:21      

mhm...na nepakelet nuotaikos.o kaip su taisymu?yra kokia galimybe,kad sutvarkys kur nors?objektyvas is uz juru tad garantijos nlb yra...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 3 20 19:28      

pabandyk parasyt i serviza - jei bus taise pasakys orientacine kaina Smile
turint omeny kaina jo - ziurek kad remontas nebutu ~ 75 ar daugiau obejtyvo kainos Very HappyVery Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 21 11:16      

Pauliau, man kai pirmą kartą parėjo autofokusas, pataisė. iki kito gedimo jis laikė 4 mėnesius. tada jau nebepilnai gerai buvo iki visiško parėjimo apie 8 mėnesius. beje, po pirmojo taisymo senojo aštrumo nebeliko nė kvapo Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimantas    2009 3 21 12:59      

Mano draugeliui fototašę užkabino truputį suveriamos durys ir kaip tyčia šis objektyvas nukentėjo, tai Sergitoje sakė, jog suremontuos be problemų, bet remontas kainuos 600lt., o tai jau beveik pusė šio objektyvo kainos.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramus    2009 3 21 14:58      

kadaise svajojau įsigyt .. ale kad bėdu jis turi Sad
man su 50mm 1.8 kol kas jokiu problemu ....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 3 21 22:54      

na ash tai paskaitinejau, pats pabandziau, bet is 1.4 skyles imciau sigma :/ atleisk man canon uz tai :/ nusidejau Sad Razz

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Stanislovas    2009 3 25 17:31      

katinas_menesienoj rašo:
na ash tai paskaitinejau, pats pabandziau, bet is 1.4 skyles imciau sigma :/ atleisk man canon uz tai :/ nusidejau Sad Razz


O gal zinai kas turi si objektyva? nes prisiskaiciau zmoniu nuomoniu, teigianciu, kad sis objektyvas irgi turi problemu su AF. Is arti jis astraiai pesia, o jei objektas toliau nei 6 metrai - prasideda problemos. kaip del AF tamsiame kamaryje?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 3 25 17:50      

Stanislovas rašo:
katinas_menesienoj rašo:
na ash tai paskaitinejau, pats pabandziau, bet is 1.4 skyles imciau sigma :/ atleisk man canon uz tai :/ nusidejau Sad Razz


O gal zinai kas turi si objektyva? nes prisiskaiciau zmoniu nuomoniu, teigianciu, kad sis objektyvas irgi turi problemu su AF. Is arti jis astraiai pesia, o jei objektas toliau nei 6 metrai - prasideda problemos. kaip del AF tamsiame kamaryje?

o tamsiam kambari neteko pabandyti :/


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas zavas    2009 3 26 12:38      

pas mane buvo tokios problemos kol dedavau ant canon 40d, tada nuimi objaktyva perkrauni fotika ir vel veikia :/ dabar ant canon 5d tokiu problemu dar nepasitaike, nors fokusas kaip grybavo taip ir dabar gribauna :/ jai suges reiks galvot apie canon 50 1.2

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Grazina    2009 3 26 13:53      

Petruška rašo:
Pauliau, welcome to the club - prieš mėnesį man lygiai tokiame pačiame parėjo ne tik autofoksuas, bet ir manual focus Very Happy su autofokusu problemų turėjau jau nuo vasaros.
sakoma, kad autofokusas ir apskritai fokusavimo problemos yra šio šiaip jau nuostabaus objektyvo vizitinė kortelė.


o as galvoju, ar mano akys taip zvairuot pradejo, kad rodos taip kruopsciai fokusa suvedu, o ji kazkur nugrybauja..liudna jei tokia vizitine kortele..


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą