Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Beda su nikon D90

     

Pranešimas Laimonas Paura    2009 3 14 23:09      

Sveiki turiu siokia tokia beda su nikon D90. Daugelyje nuotrauku toje pacioje vietoje pastebejau esant raudona taska. Del ko taip yra, ar cia kokia dulkele, ar problema su matrica ar dar kazkokia dalim?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Stanislovas    2009 3 15 0:57      

Daugelyje? t.y ne kiekviena karta jis ten yra? .....greiciausiai kazkas tai su matrica. dar, jei ne kiekviena karta tas taskas yra, tai kl butu: kada jis yra, kada jo nera (nustatymai, objektas).

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2009 3 15 3:50      

per daug pepergyvenk. sie dalykai vadinasi hot spots, juos turi kiekviena kamera tik ju savinnkai ne visada juos mato ir pastebi nes. pas mane abu nikonai tiek d80 tiek visiskai naujas d700 turi. juos pastebeti labai paprasta. uzstatyk ant manula ir daryk nuotrauka nenuemes nuo optikos dangtelio kad nuotrauka butu visiskai juoda. ir pamatysi visus gerius. pas mane ant d700 toks taskas pradeda antsirasti nuo iso 640 ir aukstyn. ant d80 jau prie iso 100. kaip juos panaikinti? bando zmones visokiausiu budu daryt su sensoriaus nupurtymo funkcija bando panaikint bet vienintelis budas tai nest i nikono garantini. visa tai jie sutaiso labai paprastai.jeigu turi garantija tai turetu but netgi nemokamai. bet kameros tau nekeis. as asmeniskai tai neekreipiu per daug demesio, kolkas man jie netrukdo. kai islenda kokioje labai tamsioje nuotraukoje jie labai lengvai pasinaikina tiek su photoshopu tiek su capture nx2

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edvinas P.    2009 3 15 9:18      

Jei dar nepraėjo 14 dienų po pirkimo tai lėk tekinas į parduotuvė, nes jie privalo pakeisti nekokybišką prekę į naują. O jei praėjo, tai atiduok į garantinį, nes tai rimtas matricos defektas, jei žadi dažnai fotografuoti, tai tas taškas ateityje išvarys tave iš proto. Garantiniam tau šį defektą sutvarkys nemokamai.

Pats pirkau D80, radau pora negyvų pikselių ant matricos jau pirmą dieną, nuėjau į parduotuvė - pakeitė. Praėjo pora mėn. ir ant pastarojo atsirado keli negyvi taškai - tada jau garantinis padėjo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Laimonas Paura    2009 3 15 11:53      

Labai aciu uz informacija, be jokiu abejoniu dabar nesiu i garantini.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Alvydas    2009 3 15 14:20      

Šiaip jau turėtų padėti tokia funkcija "Pixel mapping" (nežinau kaip ji tiksliai Nikonuose vadinasi).

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2009 3 15 18:08      

tai tikrai ne joks rimtas matricos defektas. ir po garantinius kameros neprinesiosi. aisku kol jis galioja galima nest, galima ir paprast kad pakeistu kamera bet daznai gali gaut dar blogiau. reikia padaryt po nuotrauka prie visu iso nenuemus optikos dangtelio ir ziuret. esu tikras prie kurio nors vis vistiek prades kasnors sviest galbut ne skart bet po kokio pusmecio tikrai. digital is digital. geriausia nesukt sau galvos
butent sita funkcija ir daro taisydami servisai fotoaparatus tai labai paparasta operacija bet deja sia funkcija gali padaryt tik tie centrai, vartotojui paciam jos aktyvuot neiseina, ar bent jau as nezinau


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Laimonas Paura    2009 3 18 23:36      

Dar noreciau paklaust ar ilgai truko garantinis remontaqs kam teko nest taisyt tokia beda? Nes man pareiske kad gali apie menesi net uztrukt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 3 18 23:40      

Laimonas Paura rašo:
Dar noreciau paklaust ar ilgai truko garantinis remontaqs kam teko nest taisyt tokia beda? Nes man pareiske kad gali apie menesi net uztrukt.


Smile)

na jei nori menesi be fotiko sedet tai gal

siaip tai jei fotkini i raw - gali nesukt galvos, nes dauguma konverteriu visus hot/dead pixelius automatiskai uzmaskuoja

jei i jpeg - tada jo, nes vienas blogas pixelis uztersia visa 8x8 segmenta, kas jau gana smarkiai matosi fotkej


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Laimonas Paura    2009 3 19 0:28      

Daugiausia i jpeg fotkinu, beto jau atidaviau i garantini Smile Tai vat ir norejau pasiklaust ar cia greit tokia problema pataisys ar rimtai reiks lauk ilgai kol ten susiuntines svedijon ir atgal Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą