Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Raw konvertavimas i tiff

     

Pranešimas Gedas    2009 2 26 21:54      

Esu visai zalias foto pasaulyja Smile nusipirkau fotika Canon 1000D su Raw fotoformatu,apie tai kas yra Raw nuomone susidariau ,tik nezinau kokiomis programomis Raw konvertuoti i Tiff ar i Mpg. jei kas galite padekite. Aciu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas seklys morka    2009 2 26 22:42      

aš tai su lightroom arba photoshop

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Buivydas    2009 2 26 23:02      

Jei pirkai visiškai naują fotiką, t.y. pilną komplektą su visomis garantijomis etc, tai komplektacijoje greta kito softo yra ir programėlė Digital Photo Professional. Ten yra konversijos galimybė iš RAW į JPEG, TIFF ir gana nemažai kitų naudingų funkcijų. Šitas softas yra neblogai vertinamas Canono userių ir dedamas į visų dabartinių Canono SLRų komplektaciją. Man ji irgi patinka. Skaityk instrukciją ir naudokis Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gedas    2009 2 27 0:12      

aciu ,reikes patikrinti gal ka praleidau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2009 10 06 22:04      

RAW (skaitmeninio negatyvo) konvertavimas imanomas praktishkai visose rimtesnese tashkines grafikos programose. Priklausomai nuo RAW tipo (cr2, nikon, olympus ir t.t. formatai) turi buti iskiepiai i pacia programa (retesniais atvejais). Siaip ar taip bent jau PS ir LR RAW'a supranta. Konvertavimas dazniausiai vyksta i JPEG, TIFF formatus. Jeigu tamsta neuzsiimate dideles kokybes reikalaujanciais projektais - konvertuokite i JPEG (auksciausios kokybes). TIFF uzima daugiau. Va i mpg nebandziau Wink Mpg apskritai ne foto, o multimedijos formatas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2009 10 06 22:06      

o jeigu siaip placiau ir ne taip padrikai kaip ash cia ishdesciau - http://www.efoto.lt/fotografavimas/kada_ir_kodel_naudoti_raw Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą