Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Nikon D300 = D2Xs ?

     

Pranešimas Audrius    2008 10 11 14:52      

gal kam teko abu bandyti?

idomu butu jusu vertinimai.
reikia atsarginio aparato, D300 kaip ir pazystamas bet D2Xs (D2X) neturejes rankose. Kiek teko skaitineti tai D2Xs ant didesniu ISO (<800) siukslina, panasiai kaip ir D300.

ju kainos +- panasios, bet D2Xs jau kaip ir pro skaitosi.
aisku D2Xs turiu omenyje naudoto kaina.


pasidalinkit patirtimi Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 10 12 15:56      

as turiu d300 bet D2Xs deja nebandes. jei tiketi forumais is uzsienio tai d300 dauguma laiko daug geresne kamera bet ne visi. cia atsakymo turbut nerasi tokio tikro tikro. man irgi buvo tokia savotiska dilema kai rinkausi taciau...vat jeigu D2Xs butu full frame tada mano pasirinkimas butu kitas.bet yra kaip yra ir jeigu reiketu dabar rinktis as rinkciausi d700. ir tik del o kad norisi pagaliau isbandyti full frame...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas profilis buvo istrintas    2008 10 14 12:12      

d300 bisk geriau su dideliu ISO, kita vertus D2Xs bisk kitoks fotikas. realiai pataupius bisk babkiu iseina d700, kas yr geriau uz abu:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Audrius    2008 10 14 17:23      

aciu uz info.
sutinku del D700, bandysim pataupyt. ziuresim kas ten gausis Smile gal iki to laiko koks ir Fuji S6 pro FF iseis Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 10 14 17:34      

va perkopijuosiu savo zinute is kito forumo

nu va susipykau su protu ir vakar nusipirkau d700.taip pat turiu d300 bet greitai parduosiu.beje gal norinciu yra uz protinga kaina? internete rasi visokiu nuomoniu testu ir dar belenko bet va mano kaip megejo nuomone paemus d700 po d300.
tad pirmi ispudziai
iskart jauciasi kad siek tiek protingesnis negu d300. fokusuoja vos greiciau tiksliau ir nepasimeta kaip deja dar retkarciais pasitaiko su d300 (cia kalbu kai prastas apsvietimas)
full frame. uzdejus bet kokia fxskirta optika matosi daugiau ,,vaizdo,,.man siuo atveju tas patinka.
pasirode kad d700 siek tiek tyliau fotografuoja bet galbut tai tik mano klausos sutrikimas
iso daug kokybiskesnis negu d300. va is d300 tikejaus geresniu iso patobulinimu.
iskart rekomenduociau gripa.as ji nuemiau nuo d300 ir jis puikiai tinka d700.kazkaip uzdejus gripa fotoaparats zymiai geriau ir stabiliau laikosi. su 70-200 2.8 ijungus vr is rankos pavyko nesunkiai nufotografuot su 1/15 islaikymu nesulieta nuotrauka. bandziau fotografuot su monopodu. vistik vr reikia isjunkt nes nuotrauka daznai buna pablurinta.

na o apskritai tai didesniu skirtumu lyginant su d300 lyg ir nepastebejau..d700 mazytis zingsnelis pirmyn... turbut esminis skirtumas kad tai full frame. visa kita daugiau maziau smegenu siknoj iekojimas:) butent del to as ji ir pirkau nesigilindamas i visus tuos kitus nedidelius niansus ir mazus privalumus ar trukumus nes jie tokie mazi kad bent man kaip megejui varguar reikia kreipt demesi.
zodziu tiek d300 ir d700 abu puikus fotoaparatai su daugybe galimybiu.bet jeigu turi pinigu su d700 neprasausi. nors jeigu turi kantrybes (kurios as deja neturiu) tada luktelk kol canonas isleis 5d mark II. jeigu draugauji su nikonu bet kokiu atveju islosi nes manau konkurencija kazkiek pamus d700 kaina zemyn. o galbut canonas labiau patiks nors labai jau pranokt neturetu jeigu ir bus labaiu vykes negu d700.
canon yra labai geri fotoaparatai bet as su juo nedraugauju del asmeniniu priezasciu:)


Paskutinį kartą redagavo M, 2009 1 31 23:30 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2009 1 19 12:36      

komentuojant paskutini pasisakyma - d700 nera mazytis zingsnelis pirmyn lyginant su d300. sakyciau tai mazytis zingsnelis atgal lyginant su D3. nes is esmes tai juk tas pats D3 minus keli neesminiai funkciju apkarpymai. Canon'o markai nuo artimiausio jiems 5d modelio skiriasi daug daugiau. ir jei kam nors kyla abejoniu ka rinktis - rinkites d700. vien jau del didesnio sensoriaus ir ypatingai mazo triuksmingumo prie aukstesnui ISO.
Aciu kudrieciui zoom, kuris paprotino ir rekomendavo kamera pirkt Lenkijoje - nuo lietuviskosios ~8000 kainos susitaupe kiek daugiau nei 2k litu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Thomas Andrijauskas    2009 1 23 1:08      

M rašo:
va perkopijuosiu savo zinute is kito forumo


didesnis ekranas.visgi full frame


kas cia per nesamone? didesnis ekranas nes full frame?Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas fluxwork    2009 1 27 3:28      

fotkinau ir su d300 ir su d2xs ,mano nuomone, d2xs geresnis,man jis buvo patogesnis ir rankose ji laikydamas,jauti ,kad tai pro kamera, rezultatas man taip labiau patiko d2x, d 300 daugiau primena grazu nauja zaisla megejui.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimantas    2009 4 22 21:29      

Bandžiau ir D300 ir D2X, nelabai reikėtų juos lyginti, nes D2X pilnai profesionalus aparatas (D2Xs sako dar geresnis už D2X), po jo D300 kaip žaislinis atrodo. Skirtumas panašiai kaip kulkosvaidžio ir pistoleto. Be to resuras D2X'o "tempia" iki 300000 kadrų, pas D300 - 100000. Pas Canon irgi sunku būtų palyginti pvz., Mark II ir kokį 40D. Kam ko reikia...jeigu reikia žaibiško greičio, labai tvirto magnio lydinio korpuso, nepralaidaus jokiam vandeniui ir dulkėms ir didelio resurso (pvz., išpyškina kiekvieną dieną po 500-1000 kadrų), renkasi profesionalų aparatą. Tiesa, D2X žymiai triukšmingesnis už D300.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas jonas kazlauskas    2009 6 19 6:45      

700-tas siandien geriausiai parduodama kamera. nuo 300 to skiriasi tik kokiu vienu,ar pusanto stopu geresniu triuksmu, kuris yra vis tik slykshtus prie minimaliu jo imanomu 2oo asa. tiesa jis neka blogeja iki 800, o valgomas ir 3200.... kameru spalvos ganetinai slykscios, oda naturaliai kiaulishka, dominuoja garstyciu spalvos/garlic cast/, mazokai pustoniu shesheliuose. vienok idejus nemazai darbo rezultatas rezultatas krenta karamelizuotas ir del to klientu megstamas .. 700 prasho zymiai brangesnes optikos ir sudirba net populiaruji 70-200 vr...nulipusiem nuo plionkes/kokios nors realos /gal galva apsisukti nuo grynu spalvu- jos l. jau skaitmenines, geriau bandyt kokia fuji s5, arba canon 30d. 5D siandien ko gero gerose rankose rimtam darbui/ne reportazui/ opimaliausias variantas. d2x vaizdelis krenta labai ashtrus, spalvu prigimtis beveik identishka 200d.pati kamera su savo 600usd kaina tampa konkurencinga 300 d su jo 1500usd, uz kuriuos gauni nu labai gera lcd... ir cmosa vietoj ccd/kas yra skonio dalykas/.shiaip pradejau 2002m nuo fuji s2 pro, kuri ne tik mano galva nepralenkta perteikiant ZMOGAUS odos spalva...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2009 6 19 12:03      

jonai, d700 ir d300 triuksmai skiriasi daug daugiau, nei vienu ar pusantro stopo... o spalvos, susitvarkius kameros presetus ir apdorojant nuotraukas nikono capture nx2 - yra tikrai puikios.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas jonas kazlauskas    2009 6 20 18:51      

at ISO 200, picture quality of the D300 is is identical to the D3 and D700. The only difference is at higher ISOs like ISO 3,200.

http://www.kenrockwell.com/nikon/d700.htm#comp

kaip matai Martynai as maziau kategorishkas...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 6 20 20:20      

che, ziuriu ne as vienas Kena pacituoju Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2009 6 21 12:04      

na, tai mes juk ir kalbam apie aukstesnius ISO, nes kokia prasme lygint normaliu kameru triuksmus prie 200? pradekim bent jau nuo ISO 800 - mazdaug nuo tokio jautrumo d300 ima pastebimai atsilikt, vien jau del mazesnes matricos ir didesnio pikseliu tankio. Turiu as d700, teko dirbt ir su d300, bei tuo paciu canon 30d. ir nors uzmusk, mano akys sako ka kita, nei tamsta ar Ken Rockwell:)
o ir siaip..Smile
http://www.bahneman.com/liem/blog/article.php?story=Ken_Rockwell_Facts


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas jonas kazlauskas    2009 6 25 17:21      

na turi Rokwelas prieshu , turi , nes nepadeda jo konservatyvumas parduot nauju produktu/ vis tik akivaizdu ,kad net ir 5d mark II ir 3xs turi rimtu bedu lyginant net su 6 mpix kamerom.../vyrauja nuomone kad dx lubos 10 mpix , fx -15mpix./pradziai siulau sukritikuoti fuji s2 pro spalvas www.lithuanianphoto.com ir nurodyt vieta kur tavosios akys yra dziuginamos daugiau... o triuksmus ar negeriau lyginti prie 100asa ko is vis 700 neturi...

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą