Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Fotografija iš esmės

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Robis    2008 11 20 8:58      

Dangus rašo:

Robi matau vis dar senos nuoskaudos nepraeina. stereotipu grauziamas paraset visa sia tirada. baikit sukti kalbas apie fotoaparatus ir tuos kurie naudoja juosta. ne fotoaparatas fotografuoja o zmogus. ta pacia kalba jau 3 metus tauskiat... nusibodo jei saziningai. taipogi nemanau kad verta ziureti taip siaurai. kiekvienos srities fotografija priimama skirtingai ivairiose bendruomenese. taip ir kudra turi savo favoritus ir luzerius.


O, Dangau....... Crying or Very sad
(cia tiesiogine ir perkeltine prasme)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Paša Angelina    2008 11 20 12:03      

O Dangau.... prie ko Robį priskirtum, savo favoritų ar luzerį...Smile

Paskutinį kartą redagavo Paša Angelina, 2008 11 20 13:04 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 11 20 12:15      

Pasa Angelina. Robis turi geru darbu. jis per viduriuka. P.S. Angelina vardas ar pavarde tos moters kuri traktoriu vairuoja?

Robi... taip parasiau nes perskaicius tamstos komentara susidare toks ivaizdis kad kartoji senas mintis.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 11 20 12:25      

aš nesu girdėjusi Robio minčių prieš 3 ar kiek ten metų, bet iš karto pajutau nuoskaudas kažkokias Smile keista man, kad šiais laikais vis dar žmonės mano, kad fotografuoja aparatas, o ne žmogus...

gerai p. V. Daraškevičius per Kūdros gimtadienį pasakė: - prieš spausdami mygtuką visada pagalvokite, kaip šis kadras atrodys tarkim po dvidešimties metų (atsiprašau, jei ne visai pažodžiui pacitavau).

va tai aš ir vadinčiau fotografija. išliekamąją vertę.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linosz Kranowski    2008 11 20 12:35      

anuka rašo:
aš nesu girdėjusi Robio minčių prieš 3 ar kiek ten metų, bet iš karto pajutau nuoskaudas kažkokias Smile keista man, kad šiais laikais vis dar žmonės mano, kad fotografuoja aparatas, o ne žmogus...

gerai p. V. Daraškevičius per Kūdros gimtadienį pasakė: - prieš spausdami mygtuką visada pagalvokite, kaip šis kadras atrodys tarkim po dvidešimties metų (atsiprašau, jei ne visai pažodžiui pacitavau).

va tai aš ir vadinčiau fotografija. išliekamąją vertę.



dieve. net as supratau, kad ROBIS komentaras buvo ironija visokiu stereotipu apie fotografavima (ir fotografijos vertinima pagal tai su kuo fotkini, kuo apdoroji ir t.t.) atzvilgiu. nu ten net ne ironija, o toks tiesmukas ir staciokiskas pasityciojimas, kad juokinga, kaip dvasinguoliai apipuola ir aiskina savo dvasinguoliskas tiesas (jas reiktu prie tu stereotipu priskirti.)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Paša Angelina    2008 11 20 12:52      

Dangus rašo:
P.S. Angelina vardas ar pavarde tos moters kuri traktoriu vairuoja?



http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0,_%D0%9F%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%8C%D1%8F_%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0

Праско́вья Ники́тична mano vardas ir tevavardis Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 11 20 13:10      

Linosz Kranowski rašo:
dieve. net as supratau, kad ROBIS komentaras buvo ironija visokiu stereotipu apie fotografavima (ir fotografijos vertinima pagal tai su kuo fotkini, kuo apdoroji ir t.t.) atzvilgiu. nu ten net ne ironija, o toks tiesmukas ir staciokiskas pasityciojimas, kad juokinga, kaip dvasinguoliai apipuola ir aiskina savo dvasinguoliskas tiesas (jas reiktu prie tu stereotipu priskirti.)


Wink)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2008 11 20 13:10      

Fotografija - žmogaus sielos pavogimas. DAug kas to bijosi. o į diskusiją net bijau veltis, bet manau kad tai yra absoliuti saviraiškos priemonė. Savo nuotaikos, minčių, sumanymų, pastebėjimų. O technika nėra prioritetas, svarbu kas gaunasi. Bet vėl..... rašau ir galvoju... Kodėl man tada juosta padarytas kadras gražesnis visada. Pasimečiau visiškai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 11 20 14:03      

Paša Angelina rašo:
Dangus rašo:
P.S. Angelina vardas ar pavarde tos moters kuri traktoriu vairuoja?



http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0,_%D0%9F%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%8C%D1%8F_%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0

Праско́вья Ники́тична mano vardas ir tevavardis Wink


panasios.
sori kad oftopikas Smile.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jogminas    2008 11 20 14:35      

Kažkas kažkam ant nuospaudos ir vėl užmynė Smile

Paskutinį kartą redagavo Darius Jogminas, 2011 1 26 16:02 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 11 20 15:56      

Linosz Kranowski rašo:
dieve. net as supratau, kad ROBIS komentaras buvo ironija visokiu stereotipu apie fotografavima (ir fotografijos vertinima pagal tai su kuo fotkini, kuo apdoroji ir t.t.) atzvilgiu. nu ten net ne ironija, o toks tiesmukas ir staciokiskas pasityciojimas, kad juokinga, kaip dvasinguoliai apipuola ir aiskina savo dvasinguoliskas tiesas (jas reiktu prie tu stereotipu priskirti.)


nieko nesupratau Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2008 12 08 6:48      

Man tai bandymas sustabdyti laiką, nuotaiką, emociją. Bandymas sustabdyti atmintį.
Nemoku piešti, esu užmaršus. Fotografija čia gelbsti


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą