Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

"Jusinti" a "Tujinti" ?

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Grazina Hartmann    2007 6 08 23:14      

Pastebejau, kad Kudroje isisaknijo kreipinys "Jus". Nelabai jis man patinka. Kazkaip keistokai skamba, vieni aplamai kreipinio sekmingai isvengia, komentuodami budvardziais, kiti laviruoja tarp kreipiniu ...pagal intuicija, nustatydami amziu ar pagal foto kokybe ar dar ka (nelabai isikirtau).

Ar nebutu maloniau vienam i kita kreiptis ivardziu "Tu"? Mano nuomone, tai padetu sukurti draugiskumo, betarpiskumo, siltumo, zodziu, geresne atmosfera.

Aisku, taisykles neivesi, lai kreipiasi kaip kam atrodo ar norisi, bet ...toks mano pasiulymas butu.

Kas uz?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 6 09 0:00      

Aš tai kažkaip nejaukiai jaučiuosi, kai į mane kreipiasi "jūs"...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Grazina Hartmann    2007 6 09 0:40      

Stiksas, butent, as irgi...
Juo lab kad virtualus bendravimas ,kaip cia pasakyt, lyg ir laisvesnis, maziau taisykliu varzomas nei realus. Ir dar, juo labiau, kada susikuria tam tikra bendruomene ,ar ratas... Tas "jus"man labai keistai skamba. Nekyla ranka dalyvius "jusinti". Bet jei tokia tendencija ir toliau, ka, pabijosiu likti nemandagi, nepraustaburne ir priversiu save naudoti ta atgyvenusi, oficialu kreipini "jus".
Uztat mano pasiulymas. Uz "tu"!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 6 09 8:55      

ash priesh.kas ,kaip nori,taip ir kreipiasi.nevienoje sheimoje augome,kad vienodai kreiptumemes vienas i kita.ne viena mama auklejo.juolab nepazhinodami.ash dazhniausiai' Tujinu' ir nekreipiu demesiu i mane kreipiasi Jus ar Tu .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kriste P.    2007 6 09 11:09      

na manyciau cia nuo zmoniu priklauso, kai kurie negali pakesti kai juos tujina net ir bendraamzis...buvau susidurusi su tokias ir buvusiam darbe ir siaip turejau pazistamu tokiu:)(na bet cia jau ne auklejimas o kazkoks pasikelimas sakyciau), o vat vyresnio amziaus zmogu vaindti Jus tai jau pagarbos zenklas butu labiau.siaip man irgi nelabai kaip skamba kai mane vadina JUS:)jauciuos tokia sena teta:D

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2007 6 09 13:03      

akiniuota rašo:
Pastebejau, kad Kudroje isisaknijo kreipinys "Jus". Nelabai jis man patinka. Kazkaip keistokai skamba, vieni aplamai kreipinio sekmingai isvengia, komentuodami budvardziais, kiti laviruoja tarp kreipiniu ...pagal intuicija, nustatydami amziu ar pagal foto kokybe ar dar ka (nelabai isikirtau).

Ar nebutu maloniau vienam i kita kreiptis ivardziu "Tu"? Mano nuomone, tai padetu sukurti draugiskumo, betarpiskumo, siltumo, zodziu, geresne atmosfera.

Aisku, taisykles neivesi, lai kreipiasi kaip kam atrodo ar norisi, bet ...toks mano pasiulymas butu.

Kas uz?

Kazkada teko girdet kad kreipinio Jus saknys gludi nore nutolinti ,atstumti ,pasiusti kuo toliau......,
Taigi manau Tu gal tikrai labiau siuo atveju tinka Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Milda K.    2007 6 09 21:11      

Vai vai, man štai čia kūdroje irgi dažnai iškyla dilema - Jūs ar tu? Kažkaip baisu nepataikyt, tai mėginu pralaviruot dažniausiai kaip nors :> Ale tujint dvigubai vyresnius žmones irgi kažkaip negerai išeitų... Vai vai, galvoskausmis (:

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 6 09 23:07      

Man kaip ir be skirtumo, Jūs ar Tu. Stengiuosi bendrauti taip kaip su manim bendrauja, kitaip tariant išlaukiu kol mane paJūsina arba paTujina:) O jei jau reikia pradėti pirmam tai pripažinsiu... familerumas nugali:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Grazina Hartmann    2007 6 10 22:09      

marijus rašo:
ash priesh.kas ,kaip nori,taip ir kreipiasi.nevienoje sheimoje augome,kad vienodai kreiptumemes vienas i kita.ne viena mama auklejo.juolab nepazhinodami.ash dazhniausiai' Tujinu' ir nekreipiu demesiu i mane kreipiasi Jus ar Tu .


Zinoma, kas kaip nori, tas lai taip ir kreipiasi. Taisykles neivesi, jos kaip tokios ir nereikia. Cia gal butu labiau paraginimas nesidrovint pereiti i ta familiaresni "tu". Ar siaip pasvarstymas... Nors pati problemu su tuo neturiu, bet va, kazkaip vistiek uzkliuvo... Kazkaip neteko (dar) pamatyti tokio internetinio puslapio, kur butu isigalijes kreipinys "Jus". Aisku, Kudrai nebutina lygiuotis i kitus puslapius, gali islikti ir "originalas".


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Grazina Hartmann    2007 6 10 22:26      

grafaite rašo:
na manyciau cia nuo zmoniu priklauso, kai kurie negali pakesti kai juos tujina net ir bendraamzis...buvau susidurusi su tokias ir buvusiam darbe ir siaip turejau pazistamu tokiu:)(na bet cia jau ne auklejimas o kazkoks pasikelimas sakyciau), o vat vyresnio amziaus zmogu vaindti Jus tai jau pagarbos zenklas butu labiau.siaip man irgi nelabai kaip skamba kai mane vadina JUS:)jauciuos tokia sena teta:D


Na matai, komentuodama autoriaus darba as paties autoriaus nematau, dazniausiai jo nepazystu ir jo amziaus nustatyti negaliu. Tada ka, eiti i autoriaus profili ir bandyti issiaiskinti jo amziu? Tai kad ir labai norint nevisada pavyks...
Va, viena mano pussesere taip isaukleta, kad ir i savo tevus kreipiasi "Jus", nuo pat mazumes. Gal ir graziai skamba "Jus, mama, Jus , teti", bet... man skamba labai keistai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 6 11 10:21      

manau kad cia ieskoma duobiu lygiame kelyje. kiekvieno asmeniskas reikalas kaip vadinti virtualioje erdveje kita zmogu.

1. tas kuris nori mandagiai kreiptis jis butinai perziures to zmogaus dosje ir pagal tai nuspres ar sakyti tu ar jus (amzius, darbai, to autoriaus bendravimo stilius).
2. beveik visi cia esantys po pirmo kreipimosi i juos "jus" arba nereaguoja arba praso kreiptis "tu". tad kokia cia problema?

pasirinkimas Jusu rankose Smile.
as visiems esu tu.

ciau


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ms    2007 6 11 11:44      

o as tai manau, kad reikia sakyti "Jus" ir tiek skaitant, tiek rasant teksta reikia pagarbiai stoveti tyloje, rimtyje ir susikaupime.


Very Happy Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 6 12 17:18      

ms rašo:
o as tai manau, kad reikia sakyti "Jus" ir tiek skaitant, tiek rasant teksta reikia pagarbiai stoveti tyloje, rimtyje ir susikaupime.


Very Happy Very Happy


Visus išvardintus dalykus, kuo puikiausisi gali ir bažnyčioje atlikti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ms    2007 6 12 20:58      

ne, negaliu Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 6 12 21:57      

Tai į mane prašauu kreiptis "Jūs Sere" Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą