Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Koki objektyvą pirkti?

     

Pranešimas mv    2008 6 30 17:41      

Sveiki, tai vat, iškilo tokia galim sakyti problema, koki objektyvą man įsigyti?
Esu nusižiūrėjęs Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM, bet nežinau ar tikrai tai geras pasirinkimas.. gal galit ką nors pasiūlyti panašaus ir nedidesne kaina nei šito?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2008 6 30 18:30      

Jei tai turės būti pagrindinis tavo objektyvas, tai geriau 17-85. Šiek tiek brangesnis, bet platus kampas leis jaukiau jaustis ir kambary.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 6 30 23:46      

17-85 ganėtinai prastas stiklas, nelabai vertas tų pinigų kurie už jį prašomi

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas marijusB    2008 7 01 22:44      

Buvau nusižiūrėjęs Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM, visgi vakar įsigijau Tamron 28-75mm /2.8 - rimtai išbandyti dar nespėjau, tačiau savo pasirinkimu nesigailiu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mv    2008 7 01 22:58      

Marijus B. rašo:
Buvau nusižiūrėjęs Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM, visgi vakar įsigijau Tamron 28-75mm /2.8 - rimtai išbandyti dar nespėjau, tačiau savo pasirinkimu nesigailiu.


tai kodėl visgi pasirinkai Tamron'a? del didesnes skyles?
ką kiti mano apie šį Tamron'ą? visai sudomino mane..

šiaip tai turėtu būt mano pagrindinis objektyvas, norėčiau lankstumo bet kokybė svarbiausia. Tai ką dar galit pasiūlyt?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas marijusB    2008 7 01 23:19      

Kokybė turi ir savo kainą. Jei mes kalbame apie maždaug 1500 Lt sumą, tai L klasė atkrenta. Lieka fiksai ir zoomai - tam tikra prasme tenka rinktis tarp kokybės ir lankstumo. Ilgai naudojau vien tik Canon EF 50mm f/1.4 - kokybe tikrai negaliu skųstis, tačiau zoom'inti kojomis - ne pats smagiausias užsiėmimas Smile Kadangi mėgstu atvira diafragma fotografuoti ir norėjau lankstumo - Tamron 28-75mm /2.8 - man pasirodė geriausias variantas. Šiaip mąsčiau, kad pirksiu tik Canon, tačiau išbandytas Tamron paliko tikrai gerą įspūdį.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 7 02 10:51      

tamronas prigamines daug pravalu, bet tikrai turi ir geru dalykeliu. 28-75 tikrai geras, objektyvas uz tokia kaina, geresnis uz 28-135mm.
Taip pat tamrono 90mm macro labai vertas savo pinigu. Dabar dar neaisku kas bus su 70-200 isleidimu. Gal kas ciupinejo jau?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas marijusB    2008 7 02 11:37      

Tricky kid rašo:
tamronas prigamines daug pravalu, bet tikrai turi ir geru dalykeliu. 28-75 tikrai geras, objektyvas uz tokia kaina, geresnis uz 28-135mm.
Taip pat tamrono 90mm macro labai vertas savo pinigu. Dabar dar neaisku kas bus su 70-200 isleidimu. Gal kas ciupinejo jau?


Teko. Neblogą pirmąjį įspūdį paliko.
Pačiupinėti galima fotohobyje.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mv    2008 7 02 18:04      

hmmm... o gal yra koks tinklalapis kur galima kaip nors palyginti objektyvo židinio nuotolius, nes aš kai dar žalias ant objektyvų, mažai turėjęs jų, tai nežinau ar man užteks 75mm? o dėl to ką konkrečiai fotografuosiu tai nieko konkretaus negaliu pasakyt, nes kaip sakiau tai butu mano pagrindinis universalus objektyvas, viskam...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mv    2008 7 02 18:07      

bet vis dėl to rankos linksta link Tamron'o, tik kaip žinot ar objektyvas nebrokuotas? kaip patikrint? ar tiesiog reikia turėt "gerą akį", kad pamatytum optikos broką?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 7 02 18:12      

Marijus B. rašo:
Buvau nusižiūrėjęs Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM, visgi vakar įsigijau Tamron 28-75mm /2.8 - rimtai išbandyti dar nespėjau, tačiau savo pasirinkimu nesigailiu.


sveikinimai galų gale apsisprendus Smile
fotohobyje? aštri kopija papuolė?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurelijus P.    2008 7 02 21:14      

reflexion rašo:
hmmm... o gal yra koks tinklalapis kur galima kaip nors palyginti objektyvo židinio nuotolius, nes aš kai dar žalias ant objektyvų, mažai turėjęs jų, tai nežinau ar man užteks 75mm?


http://www.tamroneurope.com/flc.htm
Cia galima paziuret kaip atrodytu nuotrauka toj pacioj vietoj tik su skirtingu zidinio nuotoliu (ten galima pasirinkt keleta objektyvu, pagal kuriuos ir gali reguliuot zidini).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas marijusB    2008 7 02 21:27      

hideo rašo:
Marijus B. rašo:
Buvau nusižiūrėjęs Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM, visgi vakar įsigijau Tamron 28-75mm /2.8 - rimtai išbandyti dar nespėjau, tačiau savo pasirinkimu nesigailiu.


sveikinimai galų gale apsisprendus Smile
fotohobyje? aštri kopija papuolė?



Dėkui, hideo.
Aštrumas sąlyginis dalykas toks. Ypač kai fotografuoji f/2.8.
Mane tenkina ir tai, matyt, svarbiausia Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą