Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

parduodu du foto krepsius

     

Pranešimas justycija_justina gaidyte    2008 6 18 12:13      

turiu du foto krepsius, kuriuos noriu parduoti vieno kaina 110lt kito 70, puikus stovis ir labai mazai naudoti, blogybe, kuria jiems padariau tik ta, kad nulupau firminius uzrasus Shocked bo jie vaizda gadino.

jei kam reikia tai lauksiu skambucio arba sms

justina 865999004


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius B.    2008 6 18 14:32      

gal sakau kokia foto idetum, ar nors aprasyma trumpa (kas telpa, kokio tipo ir pan.) aciu is anksto.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Audrius    2008 6 18 20:37      

gal galima konkreciau, kas per krepsiai?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 6 18 20:56      

panele Gaidyte, gal patikslinkite kokiame mieste veiksmas? Skambint tingiu dabar.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas justycija_justina gaidyte    2008 6 19 14:23      

veiksmas vyksta Vilniuje, bet no problem ir kiti miestai Smile pvz iki Kauno tikrai atvaziuociau Smile
taip pirmasis krepsiukas :
kaina 110lt - imesiu fotke artimiausiu laiku, gal net siandien. juodas, telpa mano D40 arba F75 ir dar lieka truputi vietos, matmenis ir foto bus truputi veliau, vienas is jo privalumu - neperslampantis... mazai naudotas (bet uz tat keliavo po bosnija ir herzegovina Smile
antrasis krepsiukas:
kaina 70lt - telpa objektyvas , mano vienas is fotiku plius dar telpa blykste... bet sitas tai manau pralaidus vandeniui.. nebandziau dar...beveik naujas..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Adamsas    2008 6 20 9:22      

justycija_justina gaidyte rašo:
veiksmas vyksta Vilniuje, bet no problem ir kiti miestai Smile pvz iki Kauno tikrai atvaziuociau Smile
taip pirmasis krepsiukas :
kaina 110lt - imesiu fotke artimiausiu laiku, gal net siandien. juodas, telpa mano D40 arba F75 ir dar lieka truputi vietos, matmenis ir foto bus truputi veliau, vienas is jo privalumu - neperslampantis... mazai naudotas (bet uz tat keliavo po bosnija ir herzegovina Smile
antrasis krepsiukas:
kaina 70lt - telpa objektyvas , mano vienas is fotiku plius dar telpa blykste... bet sitas tai manau pralaidus vandeniui.. nebandziau dar...beveik naujas..


Nesvarbu, kad su nuluptom etiketem vistiek pavadinimus ir numerius turi, užrašai ir žmogai jau žino apie ką kalba aina...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 6 22 12:44      

Na vat Jums - tipiškas bobiškas pasiūlymas:D

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Butėnas    2008 6 22 17:58      

o kas tai per krepsiai?... modeliai ar bent linkai i tai kas jie per zverys Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą