Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Rūtos Lebionkaitės fotografijų paroda

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas Gid    2008 6 05 8:06      

ej tai kas nutiko ? priezastys kame...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2008 6 05 8:11      

Apmaudus nutikimas.. Rūta, tikrai papasakok čia, kaip viskas nutiko.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas R.    2008 6 05 8:42      

na nėra juk daug ko pasakoti. Tiesiog parodai nesibaigus buvo parduoti du darbai, nukabinti ir pirkėjas juos išsivežė.
Apie darbu nebuvimą Galeroje sužinojau atsitiktinai, iš Ramūno Blavaščiūno (ačiū jam). Atsakingi asmenys man nepranešė nei el. paštu, nei telefonu.
Jau buvo atsiprašyta, ir minėta, kad tikrai buvo tik gero linkima.
Aš labai jau ir nepykstu, tik liūdžiu.
Toks tad pasakojimas trumpai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 6 05 20:16      

Bet tu buvai davus leidima parduoti darbus? Ar taves visai net nepaklause pardave? Gaila, kad nepamaciau parodos, taip norejau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas R.    2008 6 05 20:31      

Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:
Bet tu buvai davus leidima parduoti darbus? Ar taves visai net nepaklause pardave? Gaila, kad nepamaciau parodos, taip norejau.


Darbus norėjau pasilikti sau, todėl leidimo nebuvo.
Man taip pat gaila. Bet ką jau padarysi


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2008 6 05 20:37      

O tada tai jau man visiskai nesuprantamas dalykas. Labai apmaudu, bet gal neliudek taip. As labai megstu ieskoti ir surasti pliusus kazkokiam labai negeram dalyke (kartais ir tie pliusai nepadeda susitaikyti su padetim, bet... ) pvz cia as matau viena geri, tavo darbai kazkam patiko iki tokio laipsnio, kad net isigeide nusipirkti juos Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 6 05 21:08      

amatkaip...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintaras Vitulskis    2008 6 05 21:18      

Nesuprantu, kaip galima pardavinėti kito darbus be jo sutikimo. Ir čia jokie atsiprašymai negali būti priimami. Reikėtų boikotuoti tokius parodos rengėjus ir atsisakyti jų paslaugų. O taip galima įtarti ir siekiu pasipelnyti, nes gali būti gauti pinigai vieni, o perduota autoriui visai kita suma...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 6 05 21:25      

Labai keistai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 6 06 0:53      

Gintaras Vitulskis rašo:
Reikėtų boikotuoti tokius parodos rengėjus ir atsisakyti jų paslaugų. O taip galima įtarti ir siekiu pasipelnyti, nes gali būti gauti pinigai vieni, o perduota autoriui visai kita suma...


Aš išvis neįsivaizduoju, kokie pardavimai ir kokie pinigai gali būti. Jei kažkas, padauginęs vynelio sugalvojo parduoti darbą už xx litų, tai nereiškia, kad būtinai ir autoriaus tokia pati nuomonė - tiek dėl paties pardavimo fakto, tiek dėl sumos. Jei darbų sugrąžinti nebeįmanoma, o pardavimo suma neatitinka patirtų materialinių ir moralinių nuostolių - pardavėjas privalo padengti juos iš savo kišenės. Ir bet kokie įtikinėjimai, atsiprašinėjimai ar aiškinimai, kad "norėjom, kaip geriau" teisiškai būtų traktuojami kaip spaudimas nukentėjusiąjai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Renata Drukteinytė    2008 6 06 8:56      

IMHO tokią "situaciją" galima traktuoti kaip atvirą vagystę - kas per "pardavimas" autoriui nei žinant, nei leidus?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 6 06 9:17      

o pardavejas kas? kartais ne Ramunas? Smile. jis man visad itartinas buvo... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas R.    2008 6 06 9:23      

Dangus rašo:
o pardavejas kas? kartais ne Ramunas? Smile. jis man visad itartinas buvo... Smile

Smile tai kad ne Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 6 07 13:28      

Dangus rašo:
o pardavejas kas? kartais ne Ramunas? Smile. jis man visad itartinas buvo... Smile


Ar itarimai prgristi?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 6 07 17:44      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Dangus rašo:
o pardavejas kas? kartais ne Ramunas? Smile. jis man visad itartinas buvo... Smile


Ar itarimai prgristi?


ai pamirsau skliaustuose parasyti kad juokauju. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą