Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

klausimas

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Puzirc    2008 5 18 14:57      

sveiki. labai megstu fotografuoti, taciau turiu mazai patirties ir ziniu. todel ismanantiems turiu kelis klausimus:
1. koki foto patartumete pirkti. noreciau profesionalesnio, padoraus. gal galetumet pasiulyti keleta modeliu. labai dekoju.
2. noreciau lankyti (kai nusipirksiu fotoaparateli) fotografijos kursus. gal zinote kurie yra tikrai geri. noreciau pradziai pradedantiesiams. ieskojau intenete, ju pasirinkimas nemazas, o kokybe neaisku. dar karteli dekoju.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 5 18 15:01      

1. Nelabai svarbu. Geriausia pirkti toki koki turi tavo draugas/pažįstamas/kolega etc

2. fotomokykla.lt?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Puzirc    2008 5 18 15:13      

o jei nera pazistamu rimtai tuo uzsiimanciu?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 5 18 15:42      

tada bent biudžetas turi būti aiškus

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gid    2008 5 18 15:44      

as tai niekad nenorejau ir nenoresiu eiti i panasia mokykla.. galima paciam pasiskaityti knygu ape betkoki fotografijos zanra. Popierine tik viena turiu kitos guli kompe (taip taip as jas parsisunciau nelegalei) ir to pakankamai uztenka Wink beto geriausia mokytis bandant, laikuj begant perpranti daug ka ir nebedarai klaidu Wink BET TAI TIK MANO SUBJEKTYVI NUOMONE

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Puzirc    2008 5 18 15:45      

apie 3 tukstancius. va kazka patrauklaus nete radau, bet kadangi zinios menkos, nzn ar toks geras. http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=87&pid=11140

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Puzirc    2008 5 18 15:48      

aciu Giedriau uz nuomone. megstu skaityt knygas, nagrinetis technikas, taip dailes pasimokau kai laiko yra. bet supranti, as visai nesigaudau fotiko galimybese, kaip ka nustatyt, man reikia paciu pagrindu. turiu sunkua canon ir jis toks... na tikrai nieko mandro, bet ir to vargsiuko visu galimybiu neisnaudoju. ieskau nete kazkokiu "how to.." knygu, bet kolkas nieko paciuopiamo. jei zinai kazkokiu knygu, mielai pasinaudociau patarimu,. aciu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindūzas    2008 5 18 16:22      

Aš tai, ką moku/žinau dabar, sužinojau pats, t.y. be jokių kursų. Knygos, diskusijų klubai, kolegų patarimai. Tiesa, dariau viską atvirkščiai, pirma nusipirkau fotiką, o tik po to mokiausi teorijos ir praktikos.
Tu gal taip nedaryk.
Pasiskaitinėk, paklaidžiok po tą tamsų mišką, po to jis šviesės ir bus lengviau nusipirkti tai, ko tau reikės.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Puzirc    2008 5 18 16:23      

aciu uz patarimus Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas T.    2008 5 18 16:32      

Foroaparatą iš esmės už 3k gali pirkt bet kokį DSLR, ar tai bus pentax, ar canon, ar nikon, reikšmės neturi, su kuo pradėsi fotografuot, tas ir bus geriausias. Visai neblogas pasiūlymas ir čia kūdroj yra - Nikon D80 su Sigma 17-70 F2,8-4,5 DC.
Jei supranti angliškai, knygų nebus sunku susirast naudojant torentus , p2p arba kad ir tam skirtas svetaines kaip http://tik.geras.in, pasirinkus eknygų paiešką įrašyk photography arba konkretesnę frazę ir tikrai rasi Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Puzirc    2008 5 18 16:38      

labai aciu Tadai, jau per torrentus siunčiuosi kažką. pasinaudosiu ir tavo nuoroda. bet ačiū už aparato pasiūlymą, nes man jų nei parametrai, nei pavadinimai nieko nesako. tad bet koks pasiūlymas jau šis tas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gid    2008 5 18 16:45      

Juste pabandyk paieskoti Scott Kelby knygu man jis lb patinka Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Puzirc    2008 5 18 16:52      

Jau ieškau Smile. thanks Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tendence    2008 5 18 17:04      

Visuomet pats geriausias aparatas yra tas, kurį turi. Taigi, ir kas tau jame nepatinka?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Puzirc    2008 5 18 17:11      

oi ne, maniškis yra skaitmeninis senukas, canon. atrodo power shoot a610 Very Happy. taigi manau daugiau nereikia komentaru kodėl a6 noriu rimto fotiko. tikiuosi Tendence, kad tas, kur5 nusipirksiu ir bus man geriausias Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą