Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Objektyvas kelionėms ( Nikon pilno kadro fotoaparatui )

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Vytautas V    2011 3 15 15:28      

Ed.B. rašo:
Juostelinės fotografijos laikais buvau labai patenkintas kelioniniu komplektuku Contax G2 + 28f/2,8 +45f/2,0 +90f/2,8.

Štai jums ir atsakymas. Wink



Kam antrą kartą išradinėti dviratį, juolab, kai jau vieną kartą išradai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ed.B.    2011 3 15 20:07      

Vytautas V rašo:
Ed.B. rašo:
Juostelinės fotografijos laikais buvau labai patenkintas kelioniniu komplektuku Contax G2 + 28f/2,8 +45f/2,0 +90f/2,8.

Štai jums ir atsakymas. Wink

Kam antrą kartą išradinėti dviratį, juolab, kai jau vieną kartą išradai.


Tai tada klausimas : Kokia skaitmeninė technika atitinka minetą juostinį komplektuką : Contax G2 + fix'ai ?
Tiek pagal kokybę tiek pagal svorį na ir pagal kainą. Aš tokio varianto nesugalvoju.

Girdėjau tokį anekdotą : Kabo užrašas " darome pigiai gerai greitai " ir apačioje prierašas smulkiom raidėm : "pasirinkti vieną".

Man pakolkas tik taip gaunasi.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2011 3 15 21:19      

Ed.B. rašo:


Tai tada klausimas : Kokia skaitmeninė technika atitinka minetą juostinį komplektuką : Contax G2 + fix'ai ?
Tiek pagal kokybę tiek pagal svorį na ir pagal kainą. Aš tokio varianto nesugalvoju.


tokio varianto ir nera. klausimas kitas - kam keisti tai, kas buvo gerai?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ed.B.    2011 3 15 23:06      

MP rašo:
Ed.B. rašo:


Tai tada klausimas : Kokia skaitmeninė technika atitinka minetą juostinį komplektuką : Contax G2 + fix'ai ?
Tiek pagal kokybę tiek pagal svorį na ir pagal kainą. Aš tokio varianto nesugalvoju.


tokio varianto ir nera. klausimas kitas - kam keisti tai, kas buvo gerai?

Kam keisti ?
Turbūt tam kad technikos progresas žmones padaro tingiais patogaus gyvenimo vergais.
Žmonės pripranta prie greito fotografijos rezultato kaip prie greito maisto.
Žinom kad ir vienas ir kitas yra blogai bet visvien taip darom.
Priprantam 'pleškinti' labai negalvodami - gal kažkuris kadras bus geras.
Juostelių laikais iš 36 kadrų dažnai bent keli būdavo verti bent kažkokio dėmesio.
Dabar kartais pažiūri į rezultatą, ogi šimtai kadrų, dešimtys gigabaitų, o nieko nėra į ką norėtusi žiurėti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2011 3 16 8:42      

[quote="Ed.B
Turbūt tam kad technikos progresas žmones padaro tingiais patogaus gyvenimo vergais.
Žmonės pripranta prie greito fotografijos rezultato kaip prie greito maisto.
Žinom kad ir vienas ir kitas yra blogai bet visvien taip darom.
Priprantam 'pleškinti' labai negalvodami - gal kažkuris kadras bus geras.
Juostelių laikais iš 36 kadrų dažnai bent keli būdavo verti bent kažkokio dėmesio.
Dabar kartais pažiūri į rezultatą, ogi šimtai kadrų, dešimtys gigabaitų, o nieko nėra į ką norėtusi žiurėti.[/quote]

butent! zmones perka 7-10 tuks lt kainuojancius FF skaitmeninius aparatus ir paskui bando PS ir visokiu skinu pagalba gauti pigios juostos, grudo, lomo, vinjetavimo ir ktus efektus, kuriuos galima tureti naudojant sena juostine muiline uz 50lt ir pasenusia juostele uz 3-5lt. suprantu komercija - zurnalizmas, vestuves, reklama... bet jei viska darai tik savo malonumui... pasiimk i kelione ta G2 (jei nepardavei) ir ramu... jei pardavei - uzuojauta Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ed.B.    2011 3 16 9:33      

MP rašo:
Ed.B rašo:

Turbūt tam kad technikos progresas žmones padaro tingiais patogaus gyvenimo vergais.
Žmonės pripranta prie greito fotografijos rezultato kaip prie greito maisto.
Žinom kad ir vienas ir kitas yra blogai bet visvien taip darom.
Priprantam 'pleškinti' labai negalvodami - gal kažkuris kadras bus geras.
Juostelių laikais iš 36 kadrų dažnai bent keli būdavo verti bent kažkokio dėmesio.
Dabar kartais pažiūri į rezultatą, ogi šimtai kadrų, dešimtys gigabaitų, o nieko nėra į ką norėtusi žiurėti.

butent! zmones perka 7-10 tuks lt kainuojancius FF skaitmeninius aparatus ir paskui bando PS ir visokiu skinu pagalba gauti pigios juostos, grudo, lomo, vinjetavimo ir ktus efektus, kuriuos galima tureti naudojant sena juostine muiline uz 50lt ir pasenusia juostele uz 3-5lt. suprantu komercija - zurnalizmas, vestuves, reklama... bet jei viska darai tik savo malonumui... pasiimk i kelione ta G2 (jei nepardavei) ir ramu... jei pardavei - uzuojauta Smile

Užuojautą priimu.
Taip gerai suveikė skaitmenos marketingas kad paskubėjau 'atsikratyti moraliai pasenusios juostinės technikos, kažkokio niekingo Contax '


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas jonas kazlauskas    2011 3 16 21:33      

Pranešimas Andrius Elsbergas 2011 3 11 15:35

O galima būtų pamatyti jūsų kūrybos?



cia po to ,kai zmogus prasho technines konsultacijos-net pas kinomanus tokios arogancijos nesutiksi.kas tu tox, kad kazkas turi tau atsiskaitinet ka ir kaip fotkina.sviete zmones fotkina leikomis savo vaikus ,shuniukas ir nuo to visi laimingi... . siulau ekpertams,manantiems kad kazkam zaislai per geri- isnaudoti proga patyleti,paslepsit toki lietuviska charaktrio bruoza-pavyda


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 3 17 4:47      

jonas kazlauskas rašo:
Pranešimas Andrius Elsbergas 2011 3 11 15:35

O galima būtų pamatyti jūsų kūrybos?



cia po to ,kai zmogus prasho technines konsultacijos-net pas kinomanus tokios arogancijos nesutiksi.kas tu tox, kad kazkas turi tau atsiskaitinet ka ir kaip fotkina.sviete zmones fotkina leikomis savo vaikus ,shuniukas ir nuo to visi laimingi... . siulau ekpertams,manantiems kad kazkam zaislai per geri- isnaudoti proga patyleti,paslepsit toki lietuviska charaktrio bruoza-pavyda


Jonai, labai teisingai del atsiskaitymo uz savo kuryba, kai yra klausiama apie fototechnika... bet sutik, kad skamba provokuojanciai, kai zmogus naudoja iranga, kuri netgi ne kiekvienam profesionaliam fotografui yra reikalinga, o klausia tokiu klausimu, kokiu tiketumeisi isgirsti is zmogaus tik ketinancio pradeti fotografuoti ir norincio isigyti pirmaji savo fotoaparata... Ir ne tokie jau tie Lietuviai pavydus... siuo atveju gal greiciau mes per daug kritiski esame... kai to visai niekam nereikia...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2011 3 17 8:44      

Shutter rašo:
jonas kazlauskas rašo:
Pranešimas Andrius Elsbergas 2011 3 11 15:35

O galima būtų pamatyti jūsų kūrybos?



cia po to ,kai zmogus prasho technines konsultacijos-net pas kinomanus tokios arogancijos nesutiksi.kas tu tox, kad kazkas turi tau atsiskaitinet ka ir kaip fotkina.sviete zmones fotkina leikomis savo vaikus ,shuniukas ir nuo to visi laimingi... . siulau ekpertams,manantiems kad kazkam zaislai per geri- isnaudoti proga patyleti,paslepsit toki lietuviska charaktrio bruoza-pavyda


Jonai, labai teisingai del atsiskaitymo uz savo kuryba, kai yra klausiama apie fototechnika... bet sutik, kad skamba provokuojanciai, kai zmogus naudoja iranga, kuri netgi ne kiekvienam profesionaliam fotografui yra reikalinga, o klausia tokiu klausimu, kokiu tiketumeisi isgirsti is zmogaus tik ketinancio pradeti fotografuoti ir norincio isigyti pirmaji savo fotoaparata... Ir ne tokie jau tie Lietuviai pavydus... siuo atveju gal greiciau mes per daug kritiski esame... kai to visai niekam nereikia...


Leica M9 Titanium Special Edition (500 kopiju) kainuoja 23 ar 25 tukst euru. zaislas turtingiems ekscentrikams neturintiems kur deti pinigu... arba negailintims pinigu stiliui (nes tai jau mazai ka bendro turi su fotografija)... kaip paziuresi. bet man negaila ir nepavydu Smile
kai pats pagalvoju, kiek pas mane pati kameru ir optikos lentynose guli, o isryskinu pora juosteliu per menesi... kiekvienas savaip kraustosi is proto ir koks kieno reikalas Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ed.B.    2011 3 17 11:41      

Shutter rašo:
... bet sutik, kad skamba provokuojanciai, kai zmogus naudoja iranga, kuri netgi ne kiekvienam profesionaliam fotografui yra reikalinga, o klausia tokiu klausimu, kokiu tiketumeisi isgirsti is zmogaus tik ketinancio pradeti fotografuoti ir norincio isigyti pirmaji savo fotoaparata.....

Aš tikrai nesu profesionalas, atsiprašau jei mano klausimai atrodo kaip visai neišmanėlio. Tik norėjau sužinoti ka kiti, protingesni fotografai naudoja kelionėse ir tiik tiek. Esu tik mėgėjas su 32 metų ( su tam tikrom pertraukom ) patirtimi. Turėjau arba dar turiu : Smena, Kiev-4, Kiev 6c, Kiev 80, Canon EOS 5, (Leica M4 - buvau pasiskolines vasarai), Nikon F5, Contax G2, Nikon D70, ( sekantis bus Nikon D700).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2011 3 17 12:47      

Nera cia ka atsiprasineti... Protingesniais visi noretu atrodyti, bet ar tokie yra...? O kompaktisko ir lengvo FF DSLR komplekto kelionems nera. Tai turi buti arba RF (M9) arba ne DSLR (P&S - pvz Fuji X100) arba juosta (RF - tas pats G2, Bessa, Leica).

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas V    2011 3 18 8:21      

jonas kazlauskas rašo:
Pranešimas Andrius Elsbergas 2011 3 11 15:35

O galima būtų pamatyti jūsų kūrybos?



cia po to ,kai zmogus prasho technines konsultacijos-net pas kinomanus tokios arogancijos nesutiksi.kas tu tox, kad kazkas turi tau atsiskaitinet ka ir kaip fotkina.sviete zmones fotkina leikomis savo vaikus ,shuniukas ir nuo to visi laimingi... . siulau ekpertams,manantiems kad kazkam zaislai per geri- isnaudoti proga patyleti,paslepsit toki lietuviska charaktrio bruoza-pavyda


Kinomanai visai kitais motyvais prašo parodyti kūrybą...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas J.    2011 3 21 9:50      

Prisplaksiu prie temos bo man irgi idumu ka kaelionei imt.
Planuoju pavaziuot birzeli paklajot po kalnus.
As ne alpinistas tik taip pasivaiksciot isvaziuosiu.
Noriu pafotkint biski.
Nusipirkau pigiai dar gera sena D70.
Tase turiu. TRikoji turiu. Tai truksta tik objektyvo nu ir dar gal kokio filtro.
Girdejau kad kalnuose reikia filtro.
Turiu nu daugiausi tai koki 1000 lt .
Gal ka protingi zmones patartu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ed.B.    2011 3 21 12:55      

Tadas J. rašo:
Prisplaksiu prie temos bo man irgi idumu ka kaelionei imt.
Planuoju pavaziuot birzeli paklajot po kalnus.
As ne alpinistas tik taip pasivaiksciot isvaziuosiu.
Noriu pafotkint biski.
Nusipirkau pigiai dar gera sena D70.
Tase turiu. TRikoji turiu. Tai truksta tik objektyvo nu ir dar gal kokio filtro.
Girdejau kad kalnuose reikia filtro.
Turiu nu daugiausi tai koki 1000 lt .
Gal ka protingi zmones patartu.

Nesu profesionalas, todėl galiu pasidalinti tik savo patirtim.
Mano turimą Sigma 24-70 F2,8, uždėjus ant D70 jis pasidaro maždaug 38-110.
Nebelieka plataus kampo, kas kelionėms dažniausiai labai blogai.
Kitinis Nikon'o 17-70, turi patogesnį židinio nuotolių diapazoną, bet nėra kokybiškas objektyvas.
Jeigu Jūs galite skirti iki 1000 Lt objektyvui, siūličiau tokio nepirkti. Gal kažkas pasiūlis Jums kažką kokybiškesnio nei kitinis ir patogesnio nei Sigma 24-70.


Paskutinį kartą redagavo Ed.B., 2011 3 23 9:47 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilius S.    2011 3 21 13:13      

Tadas J. rašo:
Prisplaksiu prie temos bo man irgi idumu ka kaelionei imt.
Planuoju pavaziuot birzeli paklajot po kalnus.
As ne alpinistas tik taip pasivaiksciot isvaziuosiu.
Noriu pafotkint biski.
Nusipirkau pigiai dar gera sena D70.
Tase turiu. TRikoji turiu. Tai truksta tik objektyvo nu ir dar gal kokio filtro.
Girdejau kad kalnuose reikia filtro.
Turiu nu daugiausi tai koki 1000 lt .
Gal ka protingi zmones patartu.

As asmeniskai naudoju 18-105 objektyva. Ir manau kaip uz toki biudzeta ganetinai geras daiktas kelionems.
_________________
Nikon D5000


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą