Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Fotografijų konkursas Karinis paveldas-praeities atspindžiai

     

Pranešimas VR    2010 12 18 21:35      

Lietuvos kultūrinio paveldo kontekste kariniam paveldui neretai tenka našlaičio vaidmuo arba jis lieka užmirštas. Vos keletas karinių objektų yra paversti muziejais ar pritaikyti kitokioms veikloms. Ar gali kariniai objektai būti įdomūs, paslaptingi ir pritraukiantys dėmesį? Daugelis esame juos ne kartą matę: Girulių baterijos įtvirtinimai "Memel-Nord, Kauno fortai, po Lietuvos kaimus, miestelius, laukus ir miškus išsimėtę Molotovo linijos įtvirtinimai, Plokštynės raketinė bazė Plateliuose ir daugelis kitų. Norėdami atkreipti visuomenės dėmesį į karinį Lietuvos paveldą, skelbiame fotografijų konkursą. Kviečiame visus karinės istorijos entuziastus, fotografus profesionalus ar mėgėjus bei visus neabejingus kariniam paveldui ir fotografijai, kiek kitaip pažvelgti ir įamžinti karinio paveldo objektus.

Lauksime XIX-XXa. Lietuvos karinio paveldo objektų nuotraukų. Galima fotografuoti įvairius objektus ir statinius, naudotus karinėms reikmėms, nuo požeminių bunkerių iki senovinių pilių. Daugiau apie karinius įtvirtinimus, kuriuos galima fotografuoti konkursui http://www.fotobure.lt/karinis-paveldas-lietuvoje.

Geriausios 30 nuotraukų bus eksponuojamos autentiškoje aplinkoje - viename iš Giruliuose esančių įtvirtinimų "Memel-Nord". Paroda vyks nuo 2011 m. birželio 11 d. iki 2011 m. rugsėjo 11 d. Tris geriausių nuotraukų autorius apdovanosime prizais. Neliks be apdovanojimų ir kiti parodos dalyviai. Plačiau apie konkurso taisykles http://www.fotobure.lt/taisykles.

Laukiame Jūsų nuotraukų ir kviečiame aktyviai balsuoti (www.fotobure.lt/nuotrauku-galerija), kad pelnytai nugalėtų geriausieji![/i][/b]


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą