Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kiek tai dar tęsis ?

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Pranešimas Anderzakas    2010 10 26 17:55      

exactapro - stalkeris< jus taip pasaket tarytum cia neuzsukat Smile ir uz kitus atsakynet jums juo lasbiau nepritiktu. zmones ivairus, tad nereikia taip apie visus.
kas del teiginio apie kalashnikova, jus ir vel speliojate. primygtinai prashau liautis tai darius, tampate nebepakenciamas su savo spelionemis, pagaliau tai nepadoru.
ash gi nespelioju apie tai, kas butu jei jums i rankas patektu 10litru klizma ir ka su veiktumet.
jus ishsakete savo poziuri ash ji ishgirdau ir supratau, atsakiau jums viska, ko dabar banga kilnojate apie garbe?
nebeteskite paskalu skleidimo proceduros , nes tikrai jau i turgu panashu darosi, prashot ish manes garbingo elgesio o pats pamazgomis liejate lyg ish gausybes rago.
shtai ir skarbonke tvirtina ,kad nesate tuom kuom dedates, o ash shiuo zmogum linkes tiketi labiau negu jumis.
tad baigiam shy nemalonu pokalbi.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 26 18:37      

exactapro - stalkeris< jus nesilaikote duoto zodzio, ar atmintis shluba? lygtai taremes kad kreipsites adekvaciai ir pagarbiai, o shtai dabar perejote i atvira izeidinejima, negrazu. Kas del kalashnikovo, tai esu ta puiku ginkla ivaldes ir ne zaislinem kulipkom uztaisytas anas buvo, bet jums ir buozes paragaut pakaktu, kad viena syki kulturos pasimokintumet .
jei tvirtinat kad esu kur apsimelaves , geidauju kad konkretizuotumet, ir pateiktumet bent kazkokius irodymus, kolkas ponas tik turgaus skleidziamos moterishkes pletkai sklinda, gal pakaks fontanuoti seilemis ,ponas, bukite vyru pagaliau, nesislapstykite po klonu, pasirodykit kuom esate , o ash tuo metu mikroskopa pasikursiu kad geriau jus iziureciau.


Paskutinį kartą redagavo Anderzakas, 2010 10 26 18:56 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simōne Saref    2010 10 26 19:14      

trust rašo:
Kuchinskai, romiau ir konstruktiviau diskutuoti reiktu, neisismarkaukite, prashau, svetimu niku turetojau ir melagi.


trust , tai tavo klonas, Anderzakai. kaip ir Er http://fotokudra.lt/aut.php?aut=11497 pathetic, reikšmingasis nemelagi


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 26 19:32      

Antanai, jusu usas atsiklijavo, ir laukites spelioti, paprashykite administracijos kad patikrintu, tuomet gal ir paranoja kiek atslugs. neturiu klonu ir negerbiu tu kurie po jeis slapstosi. jei zinotumet su kuo bendraujate kitaip suoktumet ir atsiprashinetumet, gi pazystu jus, nuobodaus kadro meistra.
todel neshustravokite drucki, neduokdie kelnes supleshysit Smile


Paskutinį kartą redagavo Anderzakas, 2010 10 26 19:33 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 26 19:49      

smisre> ir tau tas galioja, tau pilstanciai ish tushcio i kiaura ish viso geriau nespelioti tokiom sudetingom temom, lastele nuvarginsi, tarptautiniams zodziams vietos nebeliks

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simōne Saref    2010 10 26 20:03      

anderi, kaip menka ir niekinga - "neturiu klonu ir negerbiu tų kurie po jais slapstosi" (sic) - tu ne tik save daugini pasislėpęs, bet ir pokalbius tarp "nesavęs" organizuoji. ir kaip taisyklė tokie kaip tu gausiausiai tuo, kuo kvepia, kitus tepa ir garsiausiai apie tai rėkia. skirtingi ip joks rodiklis. tavo įtikinėjimai irgi tik lukštas. man tik juokinga, o tau pačiam prieš save nekonfūzas?
norintiems sužinoti su kuo bendrauja, idant netektų "kitaip suokti ir atsiprašinėti" (sic), pristatau visų gerbiamą, talentingą menininką Andrių Zakšauską http://video.google.com/videoplay?docid=8268286029822146306#


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simōne Saref    2010 10 26 20:19      

su klonais susijęs tu, garbingasis neturiu-klonu-ir-negerbiu-tu-kurie-po-jeis-slapstosi anderi. tave gerbti už melą ir veidmainystę? "jei zinotumet su kuo bendraujate kitaip suoktumet ir atsiprashinetumet" (sic) - sužinos, gal kas ir atsiprašys, luktelėk, kol peržiūrės, neskubėk taip

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 26 20:35      

smisre, toks ispudelis kad tu geriau uz mane zinai ar ash turiu klonus ar ne. kur irodymai, ar tau pakanka isitikinimu? jau siuliau pasiklausynet adminu ar turiu klonus ar ne. kas del nuorodos tai cia toki naftalina ishtraukei kad net nebejauku darosi , jau nusibodo man tau kartoti liaukis su manimi koketavusi, ash zmona myliu ir tashkas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 26 20:41      

smisre mes tai palauksime, nes kolkas nieko gedingo kas galetu sutershti mano reputacija neivyko, o shtai Antanas tures apie ka pamastyti.
ir nekalbek su trustu lyg tai buciau ash, nes bishki juokingai atrodai, matyt siutas akis uztemde jei neskiri stilistiniu ipatumu.


Paskutinį kartą redagavo Anderzakas, 2010 10 26 20:57 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 26 20:51      

mhm, juo, sunkiai jai sekasi, bet ko tiketis ish nuskriaustos ir ekzaltuotos ipatos, lai prakaituoja, negi gaila. nors kiek zinau paranoja yra gydoma , tad nepraraskim vilties.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simōne Saref    2010 10 26 20:58      

manęs neima joks siutas, nespręsk pagal save. mane ima juokas, veidmaini. jei rūpi (o matosi, kad labai rūpi), įdėk apie save mylimą ką nors naujesnio, trenkiančio futurizmu. manai, siekiau suteršti tavo reputaciją? kažin kuo - tavimi? dėl klonų nedrebėk taip, nėra kaip atskirti tavęs nuo tavęs. vyras būtum - pripažinęs. dabar gi - tik dar didesnis niekalas. ir apie "žmoną" nebeįtikinėk tiek daug, graudu darosi

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 26 21:21      

smisre< ash ir pats nezinau kas yra trust, speju kad esam pazystami, bet jei zmogus nenori prisistatyt tai taip dar smagiau, nes tai jo zaidimas.
beto apie save mylima nieko nededu ish principo, o tavo linkas tai Rolando Maskoliuno ltv laida:) tu netgi to nesupratai.
apie zmona neitikineju, o sakau kad tau neshviecia, todel ir siulau liautis kokietuoti, gi esi nuobodi puozuotoja, tushcia ir kuryboje ir zodziuose.
kazkas panashaus i blizgu barshkuti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 26 21:33      

smisre < beja tau ir scenej zmones minejo apie subtilumo stoka, cia elgiesi analogishkai, siulau pagalvoti apie savo specifinius pomegius, itin didelis trukumas merginai, tas beja ir parodo kad spurdi ir siunti Smile
o pasirinktas nikas byloja apie tavo ruzavas svajones, irgi yra apie ka pamastyti:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanda    2010 10 26 21:54      

Visiskai sutinku su tema, jau ne man vienam matau nusibodo Anderzako storzieviskumas, kitu izeidinejimas ir nemokejimas diskutuoti komentaruose - net ir svelniausia kritika priimama per jautriai, lyg koks paauglys aname gale laido sedetu. Suprasciau, jei jo darbai dar nebutu verti kritikos, bet pries 5-7 metus pasaulyje atgyvenusio stiliaus taikytojas nesugeba to pripazinti ir tik izeidineja kitus. Siulau rimtai pagalvoti apie rimtesne drausmiu sistema Fotokudroje, na tarkim, susidaro 20-30 vieno asmens elgesiu nepatenkintu kudrieciu, ji butu galima svarstyti ar laikinai blokuoti. Paskaitykite jo komentarus, kad ir cia, forume - kokie pagiezingi, izeidziantys ir daznai visiskai ne i tema, nemoka diskutuoti, bando gintis kazkokiu klonu kurimu, o kad tiesiai atsakytu i kritika - nemaciau dar po jo darbais komentaruose. Realybeje teko vos viena karta susidurtu su p.Anderzaku, deja, ispudis ne geresnis - zinau, tai nesvarbu, bet tik norejau tai pasakyti, kad suprastume, jog tiketis kitokios reakcijos is sio zmogaus neverta. Arba susitaikome su tokiais zeminimais (kas butu zema is musu paciu puses) arba kalbam apie rimta drausminimo sistema kudroje. Cia ne isviete, kad bet kas atejes galetu tersti kitus... Net nesitikiu, kad i mano komentara jis sureaguos normaliai - tikriausiai vel prasides patycios, kaltinimai klonais, neprofesionalumu ar netgi debilizmu, kaip jis tai jau ne karta irode sugebas daryti.
Pagarbiai Anderzakui ir visiems kudrieciams, tikiuosi, priimsite sias pastabas labai rimtai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simōne Saref    2010 10 26 21:56      

Smile)) man scenėj apie subtilumo stoką? ar tik ne tai, kad esu nesubtili, atsakinėdama tau, subtiliam? Smile)) nepailiustravai, tai aš pailiustruosiu >> http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.145403;order.;count.3;user.32766;search.;
vienok, kalba ne apie mane. prijunk savo klonus (jau prijungei, šaunuolis), įsivaizduojamas žmonas, nematomus draugus, minions'ų armijas, susikurk naujų ir visi pabendraukit pentaprizmės principu. tuo tarpu man šian pabodo. ote
p.s.: kadangi girdi tik save (įvairiais pavidalais), tai pabaigai pakontempliuok ties savo mylimo mintimi "nu nafig tu sau ta karma ishmatom terlioji, gi pac paskum ir skalbsies" (sic)


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą