Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

"objektyvas" žaliems

      Puslapiai: 1   2   3   4   5  

Pranešimas Gediminas Bieliauskas    2007 12 01 21:24      

Kaip žinia, šventės ne už kalnų ir parduotuvės skuba ruošti mums "dovanas" ir akcijas. Taigi, nusižiūrėjau BMS'e PENTAX K100D Super su 15-55mm D-FA plius dar gaunu SIGMA 70-300 mm f4.0-5.6G DG MACRO objektyvą. Visų pirma, ar apsimoka tokį pirkinį imti? Visų antra, aš nė velnio nenusimanau apie objektyvus. Nežinau į ką reiktų atkreipti dėmesį perkant ir t.t. Visos jų caharakteristikos man yra gili paslaptis.
Taigi, mano klausimas ir prašymas jums. Ar su tokiu komplektu(su šiais objektyvais ir PENTAX K100D) būtų galima fotografuoti į tai neinvestuojant papildomų pinigų tiesiog nusipirkti ir gyventi. Fotkinti tiek macro rėžimu, tiek stambesnio plano nuotraukas. Ir šiaip, norėčiau daugiau sužinoti apie objektyvus, jų specifikacijas, kas ką reiškia ir pan. Būčiau dėkingas už bet kokią pagalbą. Iš anksto ačiū.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2007 12 01 21:35      

Gediminas Bieliauskas rašo:
Kaip žinia, šventės ne už kalnų ir parduotuvės skuba ruošti mums "dovanas" ir akcijas. Taigi, nusižiūrėjau BMS'e PENTAX K100D Super su 15-55mm D-FA plius dar gaunu SIGMA 70-300 mm f4.0-5.6G DG MACRO objektyvą. Visų pirma, ar apsimoka tokį pirkinį imti? Visų antra, aš nė velnio nenusimanau apie objektyvus. Nežinau į ką reiktų atkreipti dėmesį perkant ir t.t. Visos jų caharakteristikos man yra gili paslaptis.
Taigi, mano klausimas ir prašymas jums. Ar su tokiu komplektu(su šiais objektyvais ir PENTAX K100D) būtų galima fotografuoti į tai neinvestuojant papildomų pinigų tiesiog nusipirkti ir gyventi. Fotkinti tiek macro rėžimu, tiek stambesnio plano nuotraukas. Ir šiaip, norėčiau daugiau sužinoti apie objektyvus, jų specifikacijas, kas ką reiškia ir pan. Būčiau dėkingas už bet kokią pagalbą. Iš anksto ačiū.

Turiu toki komplekta ir nesigailiu Wink
apie optikos terminus pradzia gali rast tenais
http://www.efoto.lt/terminai/objektyvas
kas liecia makro tai nebandziau dar rimtai bet Sigmoj yra macro galimybe tik ar ji veikia nezinau


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 12 01 21:47      

Suprantama, kad tamsta tik mėgėjas, bet turiu išsakyti keletą karčių žodžių tamstos adresu idant būtum apdairesnis renkantis, ir kad nemokėtum du kartus: šį, ir dar vieną po metų.

MACRO objektyvai yra skirti vabaliukams ir gėlytėms iš arti fotografuoti. Nepasakyčiau, kad tai labai jau pravartus dalykas. 70-300 mm reiškia kampo platumą (kiek plačiai matysi) ir telefunkciją (kiek objektyvas pritrauks).

PENTAX fotoaparatai vėl gi - pasižymi muilinomis matricomis, jei jau žiūrėti visiškai preciziškai, iš perfekcionisto pozicijų. Jei ant tokio muilo uždėsim MACRO SIGMĄ, gausime muilą kvadratu. Nevykęs derinukas anaiptol.

Dar atkreiptinas dėmesys, kad 2008 metais 6.3 megapikselių DLSR fotokamera bus low end veidrodinė muilinė, lyginant su faktu, kad rinkoje jau pasirodė 10-12 megapikselių alternatyvos mėgėjams.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas LB    2007 12 01 22:20      

cruxman rašo:
Suprantama, kad tamsta tik mėgėjas, bet turiu išsakyti keletą karčių žodžių tamstos adresu idant būtum apdairesnis renkantis, ir kad nemokėtum du kartus: šį, ir dar vieną po metų.

MACRO objektyvai yra skirti vabaliukams ir gėlytėms iš arti fotografuoti. Nepasakyčiau, kad tai labai jau pravartus dalykas. 70-300 mm reiškia kampo platumą (kiek plačiai matysi) ir telefunkciją (kiek objektyvas pritrauks).

PENTAX fotoaparatai vėl gi - pasižymi muilinomis matricomis, jei jau žiūrėti visiškai preciziškai, iš perfekcionisto pozicijų. Jei ant tokio muilo uždėsim MACRO SIGMĄ, gausime muilą kvadratu. Nevykęs derinukas anaiptol.

Dar atkreiptinas dėmesys, kad 2008 metais 6.3 megapikselių DLSR fotokamera bus low end veidrodinė muilinė, lyginant su faktu, kad rinkoje jau pasirodė 10-12 megapikselių alternatyvos mėgėjams.


muiline tu muiline Smile matosi kad protas is muilo neisbrenda


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dainius Krivičius    2007 12 01 22:21      

cruxman rašo:
Suprantama, kad tamsta tik mėgėjas, bet turiu išsakyti keletą karčių žodžių tamstos adresu idant būtum apdairesnis renkantis, ir kad nemokėtum du kartus: šį, ir dar vieną po metų.

MACRO objektyvai yra skirti vabaliukams ir gėlytėms iš arti fotografuoti. Nepasakyčiau, kad tai labai jau pravartus dalykas. 70-300 mm reiškia kampo platumą (kiek plačiai matysi) ir telefunkciją (kiek objektyvas pritrauks).

PENTAX fotoaparatai vėl gi - pasižymi muilinomis matricomis, jei jau žiūrėti visiškai preciziškai, iš perfekcionisto pozicijų. Jei ant tokio muilo uždėsim MACRO SIGMĄ, gausime muilą kvadratu. Nevykęs derinukas anaiptol.

Dar atkreiptinas dėmesys, kad 2008 metais 6.3 megapikselių DLSR fotokamera bus low end veidrodinė muilinė, lyginant su faktu, kad rinkoje jau pasirodė 10-12 megapikselių alternatyvos mėgėjams.


Ka reiskia PENTAX fotoaparatai vėl gi - pasižymi muilinomis matricomis ?

Del Pentax patariu pirkti K10D modeli plius imti Pentax 16-45mm f/4 ED arba Sigma 18-50mm f2.8 EX DC Macro objektyva pradziai uzteks ir nereikes pinigu metyti veliau.

pentaxu privalumas dar tame kad ant jo uzdesi bet koki sena objektyva.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 12 01 22:25      

Objektyvą galima vertinti taip: gero objektyvo gramas kainuoja $1 Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 12 01 22:28      

O koks pentax'o crop'as 2, 1.7, 1,5? Čia aš gal ne į temą, šiaip įdomu pasidarė Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dainius Krivičius    2007 12 01 22:30      

Mindaugas Jarockis rašo:
O koks pentax'o crop'as 2, 1.7, 1,5? Čia aš gal ne į temą, šiaip įdomu pasidarė Smile


1.5


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 12 01 22:32      

Techninius dalykus aš itin preciziškai vertinu...Wink

Kas sakė, kad ant bet kurio Canon EOS neuždėsi Zenito objektyvų? Bet tai faktas lieka faktu: ar turėsi L serijos kokybę? Ne. Zenitiniai objektyvai - muilas. Tas pat ir su PENTAX ir SIGMOM. Didžiausiems skeptikams, ir manęs varinėtojams šie semplai atitinkamai Nikon D40 ir Pentax K10D:

http://www.dpreview.com/reviews/nikond40/page20.asp

http://www.dpreview.com/reviews/pentaxk10d/page20.asp

P.S.: Ir atminkit, kad MACRO nėra TELE, jeigu kam nors atrodo, kad tai tas pat:D


Paskutinį kartą redagavo cruxman, 2007 12 01 22:37 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2007 12 01 22:34      

cruxman rašo:
Suprantama, kad tamsta tik mėgėjas, bet turiu išsakyti keletą karčių žodžių tamstos adresu idant būtum apdairesnis renkantis, ir kad nemokėtum du kartus: šį, ir dar vieną po metų.

MACRO objektyvai yra skirti vabaliukams ir gėlytėms iš arti fotografuoti. Nepasakyčiau, kad tai labai jau pravartus dalykas. 70-300 mm reiškia kampo platumą (kiek plačiai matysi) ir telefunkciją (kiek objektyvas pritrauks).

PENTAX fotoaparatai vėl gi - pasižymi muilinomis matricomis, jei jau žiūrėti visiškai preciziškai, iš perfekcionisto pozicijų. Jei ant tokio muilo uždėsim MACRO SIGMĄ, gausime muilą kvadratu. Nevykęs derinukas anaiptol.

Dar atkreiptinas dėmesys, kad 2008 metais 6.3 megapikselių DLSR fotokamera bus low end veidrodinė muilinė, lyginant su faktu, kad rinkoje jau pasirodė 10-12 megapikselių alternatyvos mėgėjams.

zmogus tik patarimo paklause.........nera nei vienos nuotraukos kuria padare brendas ,ja daro zmogus ,tai gal ir atsakom to ko klause o ne kliedim antipatijom gamintojams


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 12 01 22:39      

Nu tai, Sauliau, aš jam ir patariau. Pats esu išsidūręs prieš 4 metus su EOS 300D, kurį trejetai metų praėjus pasikeičiau į EOS 30D. O gyvent galima, aišku. Kitiniu EF-S 18-55 3 metus fotografavau:)

Paskutinį kartą redagavo cruxman, 2007 12 01 22:42 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dainius Krivičius    2007 12 01 22:39      

cruxman rašo:
Techninius dalykus aš itin preciziškai vertinu...Wink

Kas sakė, kad ant bet kurio Canon EOS neuždėsi Zenito objektyvų? Bet tai faktas lieka faktu: ar turėsi L serijos kokybę? Ne. Zenitiniai objektyvai - muilas. Tas pat ir su PENTAX ir SIGMOM. Didžiausiems skeptikams, ir manęs varinėtojams šie semplai:

http://www.dpreview.com/reviews/nikond40/page20.asp

P.S.: Ir atminkit, kad MACRO nėra TELE, jeigu kam nors atrodo, kad tai tas pat:D


Siaip is principo cia susidares kazkoks mitas del Pentax muilinumo ir zinau del ko, pentax default nustatymai labai sux, reikia isemus is dezutes truputi paskaityti instrukcijas pabandyti pasaudyti, pasireguliuoti ir viskas ok (cia JPEG), Su RAW ir taip viskas nuostabu.

P.S. cia visiems aisku , kad technika ne pagrindinis dalykas siame reikale.

Tiesa uzmirsau pamineti, pvz Nikon D80 ir Pentax K10d naudoja identiska CCD sensoriu.

http://www.dpreview.com/reviews/pentaxk10d/page22.asp


Paskutinį kartą redagavo Dainius Krivičius, 2007 12 01 22:46 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 12 01 22:45      

Nu, karoče, nuo Pentaxistų į bliuską gavau, o tu, pirkėjau, rinkis. Tik negalvok, kad aš čia kažką išdurt bandžiau. Bandžiau tau padėt, bet banda yra banda, o širpotrebai yra širpotrebai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2007 12 01 22:48      

Akcijos yra toks abstraktus dalykas, kuris galėtų reikšti:
"Perki daiktą už trijų kainą antrą gauni nemokamai"
"Jei tau nepatinka š rudos spalvos, nieko baisaus, žalia gausi dovanų (turėsi du š)"
"Atlaisvink mano sandėlį"
ir t.t.
Išsiliejau... Smile

Šiaip dėl Pentax'o nieko blogo nepasakysiu, ne vien pikseliai valdo. Bet dėl Sigmos kiek suprantu ji ne APO. O skirtumas tarp APO ir neAPO yra, pats patyriau. Todėl nepatariu perdaug pigiu televykų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2007 12 01 22:53      

Gediminas Bieliauskas rašo:
Kaip žinia, šventės ne už kalnų ir parduotuvės skuba ruošti mums "dovanas" ir akcijas. Taigi, nusižiūrėjau BMS'e PENTAX K100D Super su 15-55mm D-FA plius dar gaunu SIGMA 70-300 mm f4.0-5.6G DG MACRO objektyvą. Visų pirma, ar apsimoka tokį pirkinį imti? Visų antra, aš nė velnio nenusimanau apie objektyvus. Nežinau į ką reiktų atkreipti dėmesį perkant ir t.t. Visos jų caharakteristikos man yra gili paslaptis.
Taigi, mano klausimas ir prašymas jums. Ar su tokiu komplektu(su šiais objektyvais ir PENTAX K100D) būtų galima fotografuoti į tai neinvestuojant papildomų pinigų tiesiog nusipirkti ir gyventi. Fotkinti tiek macro rėžimu, tiek stambesnio plano nuotraukas. Ir šiaip, norėčiau daugiau sužinoti apie objektyvus, jų specifikacijas, kas ką reiškia ir pan. Būčiau dėkingas už bet kokią pagalbą. Iš anksto ačiū.

kas liecia makro
http://sauull.deviantart.com/art/test-71118874
FS tik dydi sumazinau ir nukirpau ilindusias sakas,atstumas apie 2 metrai
o Sigma jei jau imsi tai tik APO


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4   5  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą