Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kuris?

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas Avė    2008 3 07 22:01      

hideo rašo:
Eva L rašo:
Man svarbiausia,kad tas daiktas būtų geras,noriu įsigyti bent vieną gerą daiktą,kuris galbūt būtų visam gyvenimui.


sunkiai čia su šituo punktu, sunkiai Smile
geriau jau hasselblad'ą kokį tada Razz


Prašau man paaiškinti,kas tai yra ir kuom skiriasi nuo mano "nusižiūrėjimo objekto" ? Cool
_________________
"Mus visuomet atpažins iš pėdsakų,kuriuos paliekame."(Dakota)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Grazina    2008 3 07 22:36      

Pries metus lygiai taip pat rinkausi tarp siu modeliu:) Pasirinkau Canona:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 3 07 23:30      

hideo rašo:
sunkiai čia su šituo punktu, sunkiai Smile
geriau jau hasselblad'ą kokį tada Razz


Nesijuok is mergiates neismanymo hideo.
Eva, nesigilink kas yra hasselbladas, bet kuriuo atveju, net jei ir suzinosi ir labai jo noresi, greiciausiai nemokesi 21 000 - 31 000 EUR uz fotoaparata.

Ir dar Eva, as nezinau kodel tu nutarei pirkti/pakeisti fotoaparate, bet atmink, fotografuoja ne fotoaparatas, fotografuoja fotografas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Avė    2008 3 10 13:58      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
hideo rašo:
sunkiai čia su šituo punktu, sunkiai Smile
geriau jau hasselblad'ą kokį tada Razz


Nesijuok is mergiates neismanymo hideo.
Eva, nesigilink kas yra hasselbladas, bet kuriuo atveju, net jei ir suzinosi ir labai jo noresi, greiciausiai nemokesi 21 000 - 31 000 EUR uz fotoaparata.

Ir dar Eva, as nezinau kodel tu nutarei pirkti/pakeisti fotoaparate, bet atmink, fotografuoja ne fotoaparatas, fotografuoja fotografas.


Kodėl jūs manote,jog man jis reikalingas tik todėl,kad man pavyktų geresnės nuotrukos ar pan...? juk jau parašiau aukščiau,kam jis man reikalingas..Blemba,toks įspūdis,kad esu tokia tūpa,kad nesuprantu kuom skiriasi,fotoaparatas ir kūrybinis žmogaus talentas..Gal įsigyjusi jį ir pasinaudosiu proga įgyvendinti savo kūrybines idėjas,bet tikrai ne tam velniai griebtų jis man reikalingas!Taigi,imsiu canoną.Nuspręsta.Dėkoju visiems už patarimus,jei kas dar turite kokių pretenzijų,ar norite pasisakyti,man į pm.Temą galit rakint.
_________________
"Mus visuomet atpažins iš pėdsakų,kuriuos paliekame."(Dakota)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SRP-145TII    2008 3 10 17:19      

as manau kad saunuole jai nori prikti kita fotika. nes fotografuoti yra daug maloniau ir idomiau nei su muiline. neesu labai geras fotografas, bet man idomu pazaisti su nustatymais ir ekperementuoti. bet deja kuo daugiau zaidziu tuo daugiau isireikia visko. kaip objektyvo naujo, flash'o, stovelio, filtru, atminties korteliu ir t.t. nors planas buvo zaisti metus kokius ir nieko nepirkti, bet jau du objektyvus nusipirkau vos po poros men. o kur visokie filtrai ir pan. zodziu pasiruosk tam, nes tai lyga.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Avė    2008 3 11 1:42      

Algirdas Navalinskas rašo:
as manau kad saunuole jai nori prikti kita fotika. nes fotografuoti yra daug maloniau ir idomiau nei su muiline. neesu labai geras fotografas, bet man idomu pazaisti su nustatymais ir ekperementuoti. bet deja kuo daugiau zaidziu tuo daugiau isireikia visko. kaip objektyvo naujo, flash'o, stovelio, filtru, atminties korteliu ir t.t. nors planas buvo zaisti metus kokius ir nieko nepirkti, bet jau du objektyvus nusipirkau vos po poros men. o kur visokie filtrai ir pan. zodziu pasiruosk tam, nes tai lyga.


Aš dar kartą kartoju,kad man naujas "sukruštas!" fotoaparatas nėra reikalingas,vadinamąjai "fotografijai"....

Atrodo sėdi suaugę žmonės,o pasirodo,kad atvirkščiai.!
_________________
"Mus visuomet atpažins iš pėdsakų,kuriuos paliekame."(Dakota)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SRP-145TII    2008 3 11 3:17      

o tai kam jis tau reikalingas jai nefotografuoti?? na pvz telefonas+kalbetis, lietsargis- apsisaugoti nuo lietaus, masina- nuvaziuoti is tasko A i taska B, lova-miegoti ir t.t. o fotoparatas-paimti atvaizdus ir issaugoti atsiminimus, kartais perteikti kazkokia minti ir t.t. aisku gali ji su juo skambinti, kandzioti, spardyti, krapstyti ausi, bet jo yra viena ir tik viena paskirtis fotografuoti. bent jau taip raso vikipedijoje Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Avė    2008 3 11 10:08      

Aš norėjau parašyti,kad ne nuotraukoms "meniškoms" daryti,nes puikiausiai,sėkmingiausiai apsistojau ties savo "feee"... Rolling Eyes

Bet su ausies krapštymu tai geras Laughing
_________________
"Mus visuomet atpažins iš pėdsakų,kuriuos paliekame."(Dakota)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SRP-145TII    2008 3 11 11:17      

bet tai su juo gali daryti ir ne menines nuotraukas. o tai tada kam tu ji perki jai jis tau nereikalingas:)) bandau suprasti logika.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Avė    2008 3 11 15:14      

Algirdas Navalinskas rašo:
bet tai su juo gali daryti ir ne menines nuotraukas. o tai tada kam tu ji perki jai jis tau nereikalingas:)) bandau suprasti logika.


Geriau net nemėgink Laughing

Taip reikia,gal kada normaliai paaiškinsiu..

Vopšim,aš tam daiktui užsidirbau.
_________________
"Mus visuomet atpažins iš pėdsakų,kuriuos paliekame."(Dakota)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 3 12 11:30      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
hideo rašo:
sunkiai čia su šituo punktu, sunkiai Smile
geriau jau hasselblad'ą kokį tada Razz


Nesijuok is mergiates neismanymo hideo.
Eva, nesigilink kas yra hasselbladas, bet kuriuo atveju, net jei ir suzinosi ir labai jo noresi, greiciausiai nemokesi 21 000 - 31 000 EUR uz fotoaparata.


Oi Ramūnai, aš tikrai nenorėjau juoktis. Tik ji pasakė - "noriu fotoaparato, kad būtų visam gyvenimui". O su skaitmenine fototechnika, tai tikrai sunkiai įmanoma. Dar gana aiškiai pamenu laikus, kai vienoj Danijos fotopraduotuvėj varvinau seilę į 10D uz 11000 Lt - o kiek dabar jis kainuoja? 600lt?

Nusipirkt skaitmenini fotiką visam gyvenimui - tas pats kaip nusipirkt kompą visam gyvenimui: man kaip IT dirbančiam teko su tuo susidurt - ateina koks pažystamas, sako davai išrink man patį geriausią kompą; po to ateina po metų ar poros sako kodėl toki š išrinkai, gi daug geresnių ir pigesnių yra Smile

O Hasselbladas (juostinis, kuris beje kainuos koki 50x mažiau nei cituota kaina) buvo paimtas kaip pavyzdys - fotikas pagamintas prieš 30-40 metų, bet savo vertės nepraranda iki šiol - kaip dirbo tada, taip dirba ir dabar Smile
Ir šiaip, šiek tiek su ironija buvo čia. Sorry Embarassed


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Avė    2008 3 12 12:58      

hideo rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
hideo rašo:
sunkiai čia su šituo punktu, sunkiai Smile
geriau jau hasselblad'ą kokį tada Razz


Nesijuok is mergiates neismanymo hideo.
Eva, nesigilink kas yra hasselbladas, bet kuriuo atveju, net jei ir suzinosi ir labai jo noresi, greiciausiai nemokesi 21 000 - 31 000 EUR uz fotoaparata.


Oi Ramūnai, aš tikrai nenorėjau juoktis. Tik ji pasakė - "noriu fotoaparato, kad būtų visam gyvenimui". O su skaitmenine fototechnika, tai tikrai sunkiai įmanoma. Dar gana aiškiai pamenu laikus, kai vienoj Danijos fotopraduotuvėj varvinau seilę į 10D uz 11000 Lt - o kiek dabar jis kainuoja? 600lt?

Nusipirkt skaitmenini fotiką visam gyvenimui - tas pats kaip nusipirkt kompą visam gyvenimui: man kaip IT dirbančiam teko su tuo susidurt - ateina koks pažystamas, sako davai išrink man patį geriausią kompą; po to ateina po metų ar poros sako kodėl toki š išrinkai, gi daug geresnių ir pigesnių yra Smile

O Hasselbladas (juostinis, kuris beje kainuos koki 50x mažiau nei cituota kaina) buvo paimtas kaip pavyzdys - fotikas pagamintas prieš 30-40 metų, bet savo vertės nepraranda iki šiol - kaip dirbo tada, taip dirba ir dabar Smile
Ir šiaip, šiek tiek su ironija buvo čia. Sorry Embarassed


Taip hideo,tu teisus...Kam tuomet išvis fotografuoti ir tuos fotoaparatus gaminti?
Žodžiu,aš jau apsisprendžiau..

Dėkoju tau už nuomonę.


Žiūriu tema išsirituliojo ne į tai,kuris geresnis,o susidaro įspūdis,kad būčiau uždavusi klausimą "ar mane verta įsigyti naują daiktą?Ar verčiau išvis net neprasidėti?". Laughing
_________________
"Mus visuomet atpažins iš pėdsakų,kuriuos paliekame."(Dakota)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 3 12 13:17      

Eva L rašo:
hideo rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
hideo rašo:
sunkiai čia su šituo punktu, sunkiai Smile
geriau jau hasselblad'ą kokį tada Razz


Nesijuok is mergiates neismanymo hideo.
Eva, nesigilink kas yra hasselbladas, bet kuriuo atveju, net jei ir suzinosi ir labai jo noresi, greiciausiai nemokesi 21 000 - 31 000 EUR uz fotoaparata.


Oi Ramūnai, aš tikrai nenorėjau juoktis. Tik ji pasakė - "noriu fotoaparato, kad būtų visam gyvenimui". O su skaitmenine fototechnika, tai tikrai sunkiai įmanoma. Dar gana aiškiai pamenu laikus, kai vienoj Danijos fotopraduotuvėj varvinau seilę į 10D uz 11000 Lt - o kiek dabar jis kainuoja? 600lt?

Nusipirkt skaitmenini fotiką visam gyvenimui - tas pats kaip nusipirkt kompą visam gyvenimui: man kaip IT dirbančiam teko su tuo susidurt - ateina koks pažystamas, sako davai išrink man patį geriausią kompą; po to ateina po metų ar poros sako kodėl toki š išrinkai, gi daug geresnių ir pigesnių yra Smile

O Hasselbladas (juostinis, kuris beje kainuos koki 50x mažiau nei cituota kaina) buvo paimtas kaip pavyzdys - fotikas pagamintas prieš 30-40 metų, bet savo vertės nepraranda iki šiol - kaip dirbo tada, taip dirba ir dabar Smile
Ir šiaip, šiek tiek su ironija buvo čia. Sorry Embarassed


Taip hideo,tu teisus...Kam tuomet išvis fotografuoti ir tuos fotoaparatus gaminti?
Žodžiu,aš jau apsisprendžiau..

Dėkoju tau už nuomonę.


Žiūriu tema išsirituliojo ne į tai,kuris geresnis,o susidaro įspūdis,kad būčiau uždavusi klausimą "ar mane verta įsigyti naują daiktą?Ar verčiau išvis net neprasidėti?". Laughing


tai kad is tikro nesamoningas klausimas kuris geresnis....
tas klausimas turetu i kelis klausimus susiskirstyti.

kas turi kuri nors is siu modeliu tegu isvardija priezastis kodel butent sis modelis. o ne kuris geresnis.
kiek kainavo tas ir anas modelis ar objektyvai.
fotografavimo sitais modeliais patirtis bei pastebeti trukumai?

manau to uztektu kad nuspresti kuris fotoaparatas geresnis. nes gerumas yra dalykas individualus. tas pats kas lyginti tokia pat kosmetika tik su skirtingais pavadinimais.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2008 3 12 14:44      

vienas ir tas pats fotikas skirtingose rankose bus blogesnis/geresnis taip kad teos autores klausimas aiskaus atsakymo negali turet is principo Smile visi fotikai vienodi is jeigu turi tam 2000 litu visada atsiras zmogus kuris pasakys kad geresnis bus uz 3 tukstancius ir t.t. pasaka be galo. galugale turi reiksmes tik tu pati ir tavo sugebejimai tos technikos galimybemis tinkamai pasinaudoti!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas w.    2008 3 12 15:15      

aš labai gundžiaus parduot savo Nikon 40, bet kažkaip persigalvojau ir labai džiaugiuos tuo.. puikiai limpantis rankoje, lengvas meniu, pats lengvas !!.. o visi tie parašymai , kad 40-tukas š... tik duoda preteksto nurašyt savo nesėkmes fotoaparatui .. aišku turi jis ir savų minusų, bet ir su jais galima gyvent..

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą