Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kuris?

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Avė    2008 3 04 19:19      

canon eos 400D,ar nikon d40??? Kuris geriau,ar geresnis,vertesnis ir bla bla? Rolling Eyes
_________________
"Mus visuomet atpažins iš pėdsakų,kuriuos paliekame."(Dakota)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 3 04 21:05      

da paklausk: 'Kuri ne geda zmonem but parodyt?" Smile)))))))))))))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Avė    2008 3 04 22:39      

Sunku labai parašyti?

Ir jūsų juokelis buvo visai nejuokingas Wink Kas čia stengiasi pademonstruoti savo dailųjį objektyvą,tai jūs,ne aš.Paprašysiu rimtumo ir konkretumo patarinėjant,o ne išsi....ėjant,atsiprašant.

Dėkui. Rolling Eyes
_________________
"Mus visuomet atpažins iš pėdsakų,kuriuos paliekame."(Dakota)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidas Černiauskas    2008 3 04 22:45      

taj jau geriau rinkis tarp d60 ir 450d,ka cia jau:) sekim naujienas..
o siaip taj as canonistas:) ir mano nuomone d40 daugiau zaislinis nei canonas:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 3 04 22:52      

400D pats turejau, o D40 buvau zaides. D40 nepatiko visai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 3 04 22:52      

jei rimtai renkiesi tai rimtai ir klausk , mergyt, o , ne 'bla, bla, bla" Laughing Laughing Laughing (kaip paklausei taip ir atsakiau Razz )

Sakyk, kokie parametrai konkreciai domina, ka ruosies, megsti , ketini fotografuoti, kaip daznai... jei tokios konkretybes nerupi- paimk viena, paimk kita ir paziurek kuris rankose geriau guli- galu gale tamstelei fotografuoti...
P.S. ir dazniau uzkrimsk sokolado- jumoro jausma ugdo ir nuo paaugliskos depresuchos gydo .... Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arnis    2008 3 05 9:24      

Pilnas internetas palyginimu tarp situ dvieju fotkiku, pamegink google Smile
O seip tai turiu D40x ir labai dziaugiuos juo Smile kaskas ten rase kad zaislinis... turbut jo rankose net nelaikes Smile
Labai geras ir smagus fotikas, ir kit lens daug pranasesnis uz Canonu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidas Černiauskas    2008 3 05 10:38      

as rasiau:) as parduodu fotikus ,o tu sakai kad rankose nelaikiau:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arj    2008 3 06 9:43      

nu paturek rankoj ir suprasi - pvz man canon'as rankoj neguli Smile
Jei abu guli - tada canon'a.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Avė    2008 3 06 18:22      

Herkus Milasevicius rašo:
jei rimtai renkiesi tai rimtai ir klausk , mergyt, o , ne 'bla, bla, bla" Laughing Laughing Laughing (kaip paklausei taip ir atsakiau Razz )

Sakyk, kokie parametrai konkreciai domina, ka ruosies, megsti , ketini fotografuoti, kaip daznai... jei tokios konkretybes nerupi- paimk viena, paimk kita ir paziurek kuris rankose geriau guli- galu gale tamstelei fotografuoti...
P.S. ir dazniau uzkrimsk sokolado- jumoro jausma ugdo ir nuo paaugliskos depresuchos gydo .... Wink



Tamstela,jei nepatiko tema,galėjote aplamai čia nesireikšti,nes kiek pastebėjau čia niekam nebuvo įdomus jūsų komentaras,jei manote,kad esu pernelyg didelis vaikas ir dar neperaugęs paaugliškos depresuchos,tai pasakysiu viena,mažiau spręskit apie kitą,pats savęs gerai nepažinęs.!!!!!

Ir galiausiai ne tamstelai spręsti,ką ir kur ir kam aš jį įsigysiu,nes nė velnio jūs nežinote kodėl man jo reikia.!

P.S. Dėkoju tiems,kurie man NORIAI padėjo apsispręsti.
_________________
"Mus visuomet atpažins iš pėdsakų,kuriuos paliekame."(Dakota)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 3 06 19:25      

Laughing Laughing Laughing

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Avė    2008 3 06 20:16      

Wink
_________________
"Mus visuomet atpažins iš pėdsakų,kuriuos paliekame."(Dakota)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidas Černiauskas    2008 3 06 23:13      

beje,Eva,siandien kaip tik ir ismeginau d60 nikona.na man canonas yra canonas bet d60ukas paliko irgi nebloga ispudi.tik kad jis siek tiek brangesnis..Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Avė    2008 3 07 16:33      

Na čia žinai,kaina tai irgi daug ką duoda...Aš nenoriu viršyti 2000lt...Pas mane mieste "topo centre" yra tik du -canon eos400d ir tas nikonas d40...tai vat man iš tų abiejų reikia pasirinkti ... Smile Aišku galėčiau nusibelsti ir į Kauną,bet aš neesu profesionalė,kad man reikėtų ieškoti kažko tokio Smile Man užtenka,kad ir tokių,kuriuos minėjau,tik man įdomu pasidarė,kuom jiedu skiriasi vienas nuo kito,ir kuris yra labiau vertesnis už kitą Smile
Man svarbiausia,kad tas daiktas būtų geras,noriu įsigyti bent vieną gerą daiktą,kuris galbūt būtų visam gyvenimui.Ne vien fotografuoti "meniškai tipoooo",(kaip čia kažkas taip "sugalvojo",kad vien tam ir noriu jį įsigyti,deja ne tik tam ),bet ir šiaip įvairioms progoms įamžinti..Norisi paprasčiausiai namuose turėti gerą daiktą...
_________________
"Mus visuomet atpažins iš pėdsakų,kuriuos paliekame."(Dakota)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 3 07 17:19      

Eva L rašo:
Man svarbiausia,kad tas daiktas būtų geras,noriu įsigyti bent vieną gerą daiktą,kuris galbūt būtų visam gyvenimui.


sunkiai čia su šituo punktu, sunkiai Smile
geriau jau hasselblad'ą kokį tada Razz


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą