Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Ieškau nebrangaus fotografo studentiškom vestuvėm

      Puslapiai: 1   2   3   4   5  

Pranešimas Andrius P    2010 7 17 18:05      

Ieškau fotografo rugsėjo 3 vykstančių vestuvių bažnyčios ceremonijai ir keliom jaunavedžių nuotraukom. Ceremonija vyks bažnyčioj netoli Vilniaus. Iš Vilniaus transporto bus. Vestuvės studentiškai kuklios, taigi ir fotografo ieškau neprofesionaliais ikainiais. Priimtumėm ir besimokantį fotografą, kuris bent kiek vestuvių patirties turi. Rašykit pasiūlymus su nuoroda i kelias nuotraukas. Iš anksto dėkoju.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 7 17 18:27      

Studentai yra durnai linksmi žmonės (dauguma) reiškia kadruose bus emocijų, bet Andriaus nuomonė apie fotografus klaidinga - aišku, jei dar žadi kokias 3 savo vestuves groti -tai po...j ta kokybė, ta šviesi optika ir geri kokybiški kadrai , bet čia vestuvinės nuotraukos visgi, profai neis už simbolišką mokėstį, manau rasi kažkur nuo 300 litų (su padoria aparatūra ir žinių bagažu) - neprašauk su praktikantais - kadangi gobšus frajeris moka dvigubai, ir durnių ir bažnyčioj muša - vestuvės berods bažnyčioj? Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius P    2010 7 17 18:37      

Labai ilgais sakiniai rašote, sunku suprast. Visų pirma, vestuvės dar ne mano, tačiau 300lt būtų daugoka. Fotografo reikia ne visam vakarui. Reikalas ne gobšume, o galimybėse. Nesupratau, kokia mano nuomonė klaidinga, bet kaip minėjau, ieškom žmogaus ne profesionalo įkainiais. Beje, neblogą techniką šiais laikas daug kas turi. Tikiuosi surasiu tokį(tokią), kuri(s) ją ir naudoti moka.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 7 17 18:57      

Ir gausit ką nors su kitiniais stiklais ir integruota blykste.
Atvažiavimas - bažnyčia- keli kadrai - tai gaunasi apie 1,5 valandos- abejoju ar kas save gerbiantis eis už mažiau - be to - biednos vestuvės netinkamos busimiems klientams prisivilioti -nors ir neturi žmonės daug pinigų - bet kai pamato prabangias vestuves -sako oj kaip gražu, ir nesupranta -kad taip puošniai jie patys neatrodys - darydami dešimteriopai kuklesnes vestuves. Tai tiek tiesos.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2010 7 17 19:56      

Galiu pafotografuoti už vieną litą. Ir čia joks ne pasityčiojimas. Tą diena esu visiškai laisvas, o man patiko kreipimosi nuoširdumas, tai kodėl nepadėjus žmonėm? P. Andriau, pažiūrėkit mano tinklapyje vestuvių nuotraukas- jei tinka stilius- kreipkites, aš visai rimtai. ( O vienas litas? na...- "ant laimes") Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nikonis G    2010 7 17 19:58      

Na, kaip "smagu", kai Marijos zemeje yra aiskiaregiu, zinanciu, kas ka turi ir kas, kodel ir kaip fotografuoja, ir yra galinciu kalbeti visu fotografu vardu. Tiesiog unikali ta Lietuva, cia tiek talentingu ir protingu zmoniu bei isminciu, kad kartais net negera... o kaip nera kulturos taip ir nera, kaip puciasi belekas is saves rodydami ta, kuo noretu buti, o ne ta, kuo yra, taip puciasi, ir nieko cia nepakeisi, matyt...


arkanoidas rašo:
Studentai yra durnai linksmi žmonės (dauguma) reiškia kadruose bus emocijų, bet Andriaus nuomonė apie fotografus klaidinga - aišku, jei dar žadi kokias 3 savo vestuves groti -tai po...j ta kokybė, ta šviesi optika ir geri kokybiški kadrai , bet čia vestuvinės nuotraukos visgi, profai neis už simbolišką mokėstį, manau rasi kažkur nuo 300 litų (su padoria aparatūra ir žinių bagažu) - neprašauk su praktikantais - kadangi gobšus frajeris moka dvigubai, ir durnių ir bažnyčioj muša - vestuvės berods bažnyčioj? Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 7 17 20:35      

Na tada aš kompanijoje su Herkumi nemokamai eisiu. Very Happy
Herkau - o kiek imsi už DVD su nuotraukomis - 400??? Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2010 7 17 21:02      

As dirbu vienas. O kurr pats galetum rasti proga geram darbui- tik atidziau apsidairyk isiklausyk...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindūzas    2010 7 17 21:02      

ir visai daug ką darau nemokamai, jei man maloni veikla, apie pinigus negalvoju. Tik vieną kartą gyvenime fotografavau už pinigus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 7 17 22:32      

Mindūzai - o mityba tavo - manai iš dangaus krenta???

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 7 17 22:42      

Nikonis G rašo:
Na, kaip "smagu", kai Marijos zemeje yra aiskiaregiu, zinanciu, kas ka turi ir kas, kodel ir kaip fotografuoja, ir yra galinciu kalbeti visu fotografu vardu. Tiesiog unikali ta Lietuva, cia tiek talentingu ir protingu zmoniu bei isminciu, kad kartais net negera... o kaip nera kulturos taip ir nera, kaip puciasi belekas is saves rodydami ta, kuo noretu buti, o ne ta, kuo yra, taip puciasi, ir nieko cia nepakeisi, matyt...


arkanoidas rašo:
Studentai yra durnai linksmi žmonės (dauguma) reiškia kadruose bus emocijų, bet Andriaus nuomonė apie fotografus klaidinga - aišku, jei dar žadi kokias 3 savo vestuves groti -tai po...j ta kokybė, ta šviesi optika ir geri kokybiški kadrai , bet čia vestuvinės nuotraukos visgi, profai neis už simbolišką mokestį, manau rasi kažkur nuo 300 litų (su padoria aparatūra ir žinių bagažu) - neprašauk su praktikantais - kadangi gobšus frajeris moka dvigubai, ir durnių ir bažnyčioj muša - vestuvės berods bažnyčioj? Very Happy


Nebūk irgi spėliojantis - matyt sunkiai su kainomis susigaudai juk aparatūra turi atsipirkti, ją reikia tobulinti, fotografai dar gyventi turi - o gal yra koks labdaros fondas???
Aišku, jei tu plyteles kloji - o fotografija tik hobis - tai tada gali ir nemokamai fotografuoti, tai kad sėkmės ir ko tai darbų nededi, ar tik pakomentuoti prisiregistravai? Ar iš tikrojo niko kažkaip rašyti nesinori, kad munduro nesutepti???


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2010 7 18 8:34      

Herkau, gerbiu tave.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindūzas    2010 7 18 10:30      

arkanoidas rašo:
Mindūzai - o mityba tavo - manai iš dangaus krenta???


Dirbu darbą, kuris teikia malonumą, todėl algos išdegusiomis akimis nelaukiu kas 30 dienų. Po darbo - veikla, kuri taip pat teikia malonumą. Kodėl nepadarius dar kažkurio darbo, kuris teiktų malonumą ir už tai neprašyti pinigų?

Ne viską pinigais matuoju. Ir ne viską matuosiu. Yra kiti svertai, kurie daug reikšmingesni mano gyvenime.
_________________
Stay positive


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Renatas    2010 7 18 11:47      

šiuo gestu esu ganėtinai nustebęs, gerąja prasme. Va čia tai tikras profesionalumas, ne tik savo amato ribose, bet ir ..... Bravisimo Žmogau.

Herkus Milaševičius rašo:
Galiu pafotografuoti už vieną litą. Ir čia joks ne pasityčiojimas. Tą diena esu visiškai laisvas, o man patiko kreipimosi nuoširdumas, tai kodėl nepadėjus žmonėm? P. Andriau, pažiūrėkit mano tinklapyje vestuvių nuotraukas- jei tinka stilius- kreipkites, aš visai rimtai. ( O vienas litas? na...- "ant laimes") Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 7 18 11:52      

Taip - Herkaus kilnumas ir gestas -superiniai -nieko čia jau nebepridursi. Jauniems tai superinė dovana.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4   5  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą