Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

1.8 ar 1.4

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Šarūnas Mažeika    2008 2 25 23:59      

noreciau paklausti kaip del nikkor 50mm ar verta moketi beveik tris kartus daugiau uz 1.4 nei uz 1.8, kas naudojat, viena ar kita, noretusi suzinoti pliusus ir minusus kokius pastebejote

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 2 26 0:30      

Neverta 1.4" - neįdomus objektyvas, kuris gana greitai nusibosta. Būtent dėl fiksuoto židinio. Taigi, geriau jau 1.8" ir nesuk galvos. Nepamenu, kada buvau atvėręs savojo EF 50mm skylę iki 1.8". Turbūt niekada.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 2 26 2:20      

Nu nzn kaip del Nikkor, bet de canono 1.4 tai verta moketi. Gal su nikkor irgi tas pats.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 2 26 7:45      

cruxman rašo:
Neverta 1.4" - neįdomus objektyvas, kuris gana greitai nusibosta. Būtent dėl fiksuoto židinio. Taigi, geriau jau 1.8" ir nesuk galvos. Nepamenu, kada buvau atvėręs savojo EF 50mm skylę iki 1.8". Turbūt niekada.


visiškai nesutinku, kad atsibos vien dėl to, kad fiksas. man pvz fiksai taip patinka, kad galų gale nebeturiu nė vieno zoom'o, vien tik fiksai.

kas dėl 1,4 vs 1,8 - su 2,0 skyle 1,4 paprastai piešia visai normalų vaizdelių, kai 1,8 versijos dar muilina...
bet tai "bendras dėsnis", gal nikorro atveju kitaip


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2008 2 26 8:57      

cruxman rašo:
Neverta 1.4" - neįdomus objektyvas, kuris gana greitai nusibosta. Būtent dėl fiksuoto židinio. Taigi, geriau jau 1.8" ir nesuk galvos. Nepamenu, kada buvau atvėręs savojo EF 50mm skylę iki 1.8". Turbūt niekada.


na jus tamsta cia ir uzlenket Smile
kiti zmones apskritai nenusuka 50tuko nuo fotiko niekada, cia jau skonio reikalas ir negalima taip sakyti nes tai tik jusu nuomone Smile man pvz labai nepatiko kaip nikkor'as 1.8 piesia, kazkoks bluras kaip fotoshopinis, 1.4 nesu mates, bet ji giria kiek zinau. Kas liecia Canon, turejau abu, 1.8 pardaviau, dabar fotkinu su 1.4 ir galiu pasakyt kad tai labai geras stiklas, nors tiesa sakant 1.8 versija kokybes atzvilgiu irgi labai labai gera.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2008 2 26 9:19      

ne vieną kartą girdėjau, kad canon'o 1,4 geresnis, o nikkor -1,8. pati turiu canon 1,4, nenusimaunu, kaip kažkas sakė, jo niekada. myliu šitą objektyvą ir nė kiek nesigailiu išlaidų jam Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arnis    2008 2 26 9:20      

1.4 testas: http://www.photozone.de/Reviews/Nikkor%20/%20Nikon%20Lens%20Tests/46-nikon--nikkor-aps-c/216-nikkor-af-50mm-f14-d-review--lab-test-report
1.8 testas: http://www.photozone.de/Reviews/Nikkor%20/%20Nikon%20Lens%20Tests/46-nikon--nikkor-aps-c/217-nikkor-af-50mm-f18-d-review--test-report


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 2 26 11:26      

Nu vat- kokios panasios istorijos su skirtinga pabaiga:D Ir spresk dabar kas teisus,o kas- ne. Vienzo, pasakysiu taip: NATIONAL GEOGRAPHIC fotografai penkiasdesimtukus megsta del lengvumo kelionese, gabaritu mazumo ir sviesumo extreem situacijose, bet kaip turistas as tau pasakysiu: sita sh kelionese pakeiciau 28-80 L'ke.[/u]

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 2 26 14:03      

Nikon'o 1.4 yra tikrai daug geresnis nei 1.8 . Klausimas yra tik kaina.
Gauti 2/3 stop'o daugiau šviesos, nepalyginti ryškesnį vaizdą prie 1.8, 2.8 diafragmų ir prie 1.4 dar labiau plaukiantį foną.

Naudoti - nenaudoti... nežinau. Bresson'as naudojo ir jam visai neblogai gavosi. Iš NG neteko skaityti, kad kažkas labai naudotų 50mm, jie paprastai plačius fix'us mėgsta - 24, 28, 35mm. Bet dažnai, būtent fix'us.

Na su dideliu objektyvų sunkiau prie žmogaus prieiti, labiau dėmesį atkreipi (jeigu apie keliones šneka).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2008 2 26 15:34      

Su 50/1,4 fotografuotos Afio "Venos", "Langas", "Autoportretas" - cia ryskumo galimybes bei mano augaleliai - fona piesia tikrai nerealu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 2 26 15:34      

As asmeniskai uz fiksus esu. Geriau kojom padirbesiu, bet kokybe gausiu normalia. Pas mane 50mm 1.4 canon daugiausia laiko praleidzia ant fotiko, ir man sis objektyvas yra labai geras.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Žydrūnas R.    2008 2 26 15:47      

Aurimas Šapolas rašo:
As asmeniskai uz fiksus esu. Geriau kojom padirbesiu, bet kokybe gausiu normalia. Pas mane 50mm 1.4 canon daugiausia laiko praleidzia ant fotiko, ir man sis objektyvas yra labai geras.

Kiek reikia kojom dirbti gauti placiam kampui Wink ?
Siaip jei finansai leidzia manau 1,4 , jei biudzetas subalansuotas 17-55mm f2,8 jei naudoji skaitmena.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 2 26 15:57      

As tai pries ef-s, nes jie kazkokie iskastruoti objektyvai. Siaip anksciau ar veliau reikes ef-s objektyvus mesti i siuksliu deze, nes fotoaparatai bus gaminami full frame dauguma. Gal as ir klystu, tiesiog taip susimasciau ir pagalvojau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 2 26 16:42      

Na anksčiau-vėliau ir patį fotoaparatą teks mestį į šiukšlių dėžę. Dažnai neapsimoka daugiau mokėti ir sunkiai tampyti (nes ne crop'inti objektyvai būna daug didesni) už objektyvą, kurio pilnai vistiek nepanaudoji.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Šarūnas Mažeika    2008 2 26 21:05      

hm.. na pasidare siek tiek aiskiau, teks turbut nepagaileti ant 1,4 =) aciu

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą