Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Nikon distancinis pultelis Naujas

     

Pranešimas Miglė R.    2010 6 09 10:51      

Gal kam reikia naujo distancinio pultelio Nikon? :} siunciausi is Kinijos ir man du atsiunte tai vienas atliko.. Very Happy 30 Lt :}

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Fabijonas    2010 6 09 11:07      

Miglė R. rašo:
Gal kam reikia naujo distancinio pultelio Nikon? :} siunciausi is Kinijos ir man du atsiunte tai vienas atliko.. Very Happy 30 Lt :}

Fotohobyje 29 Lt Smile Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miglė R.    2010 6 09 11:09      

nu ok 25 :DDD

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Petrux    2010 6 11 12:57      

na jei už 20 atiduosi- tai imu Confused

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Liepa L    2010 6 12 23:12      

Paimciau, jei originalus 869976004

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 6 12 23:51      

Liepa L rašo:
Paimciau, jei originalus 869976004


Atsakyk į tokį klausimą - kuo originalus distancinis pultelis nikonui geresnis už neoriginalų? - ar žinai kad netgi neoriginalus battery gripai yra daug geresni, jų yra netgi su programiniu valdymu - o čia vienas mygtukas tik, tai kad būk gera - nejuokink.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Liepa L    2010 6 13 18:13      

Juoktis kaip zinome sveika Smile O aš visgi išsiugdžiau tą išlepimą originaliems daiktams, nes iš mano karčios patirties jie tikrai rečiau genda... Tik tiek.. O dėl gripų? - irgi yra visokių nuomonių, ir aš manau, kad kiekvienas turi teisę į savąją.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 6 13 20:29      

Liepa L rašo:
Juoktis kaip zinome sveika Smile O aš visgi išsiugdžiau tą išlepimą originaliems daiktams, nes iš mano karčios patirties jie tikrai rečiau genda... Tik tiek.. O dėl gripų? - irgi yra visokių nuomonių, ir aš manau, kad kiekvienas turi teisę į savąją.


Mano gripas kainavo 100 žalių ir jame dar elektronikos prikišta, laikmačiai, programavimas ir kitos funkcijos - tiesiog reikia mokėti atsirinkti iš tos gausybės daiktų tikrai gerą ir patvarų -tiesiog ne visiems tai Dievas davė.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytis Denas    2010 6 15 21:48      

o man kinietiskas pultas parejo, kazka siuncia bet fotiks nebereguoja. Va jum ir china

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą