Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Papostinsiu kas vyko po vienu Sh(n)arzu apie gejus

      Puslapiai:   1   2   3   4   5

Pranešimas arkanoidas    2010 5 13 0:36      

17871 rašo:
arkanoidas letarge rašo:
Baikite, lai B.B. ir ten kažkokia mergička susipažįsta- pasmyli Very Happy, kaip skarbonkė minėjo -- jis aršus onanistas, nors ir tai negerai, kiek dar negimusių vaikų nuskandinta - jo žodžiais,galės kur šalia stebėti , na aš iš to meetuko galiu reportažą susukti, peace for everyone, а порваные презервативы отдать сексуальным меньшинствам.


arkanoidai... gal tu nori gaut į snukį?


Prašau man negrasinti, kadangi ir aš ir B.B. pažįstame Mylį,manau kad jo tikrai nepažįsti - matau kad praeitame komentare parašiau klaidą, bet kodėl tu taip karštai reaguoji ir už ką man tokie grasinimai, tokia tolerantiška esi, o čia tokia agresija -- kažkaip man nelimpa tai į vieną kruvelę, kuom nuskriaudžiau ??? Ko tai nesupratau aš. Vistiek mano ilgesnis..................................objektyvas.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 5 13 0:49      

17871 rašo:
arkanoidas letarge rašo:
Baikite, lai B.B. ir ten kažkokia mergička susipažįsta- pasmyli Very Happy, kaip skarbonkė minėjo -- jis aršus onanistas, nors ir tai negerai, kiek dar negimusių vaikų nuskandinta - jo žodžiais,galės kur šalia stebėti , na aš iš to meetuko galiu reportažą susukti, peace for everyone, а порваные презервативы отдать сексуальным меньшинствам.


arkanoidai... gal tu nori gaut į snukį?


Priežastis.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 5 13 1:55      

o šią temą, jau tikrai pavargusią ir išsekusią, noriu pabaigti taip:
Gėjai, kaip ir visi piliečiai, turi visas pilietines ir politines teises, tame tarpe - ir rengti taikias eisenas viešojoje erdvėje, skirtas demonstruoti savo poziciją jiems aktualiais politiniais, pilietiniais ar socialiniais klausimais.

Homoseksualumas, kaipo toks, nepriklauso nei vienai, nei antrai, nei trečiai sričiai - tai yra grynai lytinės elgsenos dalykas, kuri LR Konstitucijos ginamose visuomenės dorovinėse nuostatuose priskiriama intymaus gyvenimo sričiai ir viešai, atviruose renginiuose, nedemonstruotina.
Taipogi, buvo pažeistas LR konstitucijos 36 straipsnis:
Negalima drausti ar trukdyti piliečiams rinktis be ginklo į taikius susirinkimus.
Ši teisė negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu ir tik tada, kai reikia apsaugoti valstybės ar visuomenės saugumą, viešąją tvarką, žmonių sveikatą ar dorovę arba kitų asmenų teises ir laisves.
Juk daug daugiau žmonių buvo prieš tą eiseną, o ant eilinių žmonių teisių ir norų buvo nusispjauti - geras mūsų gen. komisaras- po "kontoros" buvo vieno žymių bankų vadovo pavaduotojas apsaugai- kartais ir bankininkai juk "paišdykauja", dabar vėl "kontoroj"- kaip sakoma-Плох тот солдат, что не мечтает спать с генералом.

Viskas tuo ir pasakyta - homoseksualistų paradai yra neleistini, nes jie nukreipti prieš visuomenės dorovę.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas B.B    2010 5 13 6:56      

skarbonke ♂ rašo:
BB, leisiu sau insikišt, 17871 yr mergikė, tu taip stipriai nespausk nu (-: moteras gi mylėt reik Very Happy

Tai turbut dar ir blondine :DDD
17871 - as toleruoju moteris ir tik moteris, todel zemai lenkiuosi pries moteriskaja lyti, bet moterims kartais nevertetu perzengti tam tikru ribu. Moteris grazi ir gerbiama kai ji elgiasi moteriskai.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas B.B    2010 5 13 6:57      

arkanoidas letarge rašo:
o šią temą, jau tikrai pavargusią ir išsekusią, noriu pabaigti taip:
Gėjai, kaip ir visi piliečiai, turi visas pilietines ir politines teises, tame tarpe - ir rengti taikias eisenas viešojoje erdvėje, skirtas demonstruoti savo poziciją jiems aktualiais politiniais, pilietiniais ar socialiniais klausimais.

Homoseksualumas, kaipo toks, nepriklauso nei vienai, nei antrai, nei trečiai sričiai - tai yra grynai lytinės elgsenos dalykas, kuri LR Konstitucijos ginamose visuomenės dorovinėse nuostatuose priskiriama intymaus gyvenimo sričiai ir viešai, atviruose renginiuose, nedemonstruotina.
Taipogi, buvo pažeistas LR konstitucijos 36 straipsnis:
Negalima drausti ar trukdyti piliečiams rinktis be ginklo į taikius susirinkimus.
Ši teisė negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu ir tik tada, kai reikia apsaugoti valstybės ar visuomenės saugumą, viešąją tvarką, žmonių sveikatą ar dorovę arba kitų asmenų teises ir laisves.
Juk daug daugiau žmonių buvo prieš tą eiseną, o ant eilinių žmonių teisių ir norų buvo nusispjauti - geras mūsų gen. komisaras- po "kontoros" buvo vieno žymių bankų vadovo pavaduotojas apsaugai- kartais ir bankininkai juk "paišdykauja", dabar vėl "kontoroj"- kaip sakoma-Плох тот солдат, что не мечтает спать с генералом.

Viskas tuo ir pasakyta - homoseksualistų paradai yra neleistini, nes jie nukreipti prieš visuomenės dorovę.

AMEN!!!


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2010 5 13 7:33      

Labas rytas,

B.B. arkanoidui už kitų žmonių įžeidimus skiriami savaitės atjungimai.
17871 už grasinimus skiriamas savaitės atjungimas.

Tema uždaroma.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą