Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Pasiūlymas penktadieniams

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Ramūnas L.    2008 2 01 11:27      

Mielieji,
Siūlau kiekvieną penktadienį padaryti lyg ir teminį 'Linksmai'. Viskas būtų linksmai: foto, mintys jose, interpretacijas ar pan.
Bent vieną dieną per savaitę į viską pažiūrėtume su humoru, pamirštume verkšlenimus, skriaudas už minusus ar nepakankamus įvertinimus.
Nesiūlau visų darbų šią dieną orientuoti į 'Linksmai', bet kiekvienas dalyvis bent po 1 darbelį galėtumėm juk sukrapštyti... Atskleistumėme savo linksmas idėjas... Ruoštumėmės šiai dienai...
Kaip Jūs į tai?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Robis    2008 2 01 11:36      

Ramūnas L. rašo:
Mielieji,
Siūlau kiekvieną penktadienį padaryti lyg ir teminį 'Linksmai'. Viskas būtų linksmai: foto, mintys jose, interpretacijas ar pan.
Bent vieną dieną per savaitę į viską pažiūrėtume su humoru, pamirštume verkšlenimus, skriaudas už minusus ar nepakankamus įvertinimus.
Nesiūlau visų darbų šią dieną orientuoti į 'Linksmai', bet kiekvienas dalyvis bent po 1 darbelį galėtumėm juk sukrapštyti... Atskleistumėme savo linksmas idėjas... Ruoštumėmės šiai dienai...
Kaip Jūs į tai?


tinka Wink
tad toks pamastymas: kam tie pustoniai reikalingi fotografijai su mintim? Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Viktoras Mostovojus    2008 2 01 13:32      

Gera mintis, kaip tik siandienai linksma nuotrauka turiu.Tik gaila, kad velai ikelsiu, nes anksciau neduoda...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 01 13:39      

ir man uzhdeti penktadieniais bana Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 2 01 13:57      

Marijus * rašo:
ir man uzhdeti penktadieniais bana Very Happy


tau penktadieniais tik skaitmenines bus galima deti Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Algimantas Tirlikas    2008 2 01 13:58      

Bandžiau...Tikrai čia nėra dėl ko...
Čia pagrindinis ir strateginis tikslas :gražūs saulėlydžiai,gražūs vaikučiai,na dar gražios panelės...Ta kryptimi ir krutėsiu ateityje.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 01 14:00      

MP rašo:
Marijus * rašo:
ir man uzhdeti penktadieniais bana Very Happy


tau penktadieniais tik skaitmenines bus galima deti Very Happy

turiu pakankamai tu skaitmeniniu su visokiais vabaliukais ,rasu lasheliais ir t.t. pakaktu metams kitiems Razz
vat tau butu sunkiau oj sunkiau.
p.s. o man regis,kad chia visada penktadienis ir visi linksmi.ne?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 2 01 14:08      

Marijus * rašo:
MP rašo:
Marijus * rašo:
ir man uzhdeti penktadieniais bana Very Happy


tau penktadieniais tik skaitmenines bus galima deti Very Happy

turiu pakankamai tu skaitmeniniu su visokiais vabaliukais ,rasu lasheliais ir t.t. pakaktu metams kitiems Razz
vat tau butu sunkiau oj sunkiau.
p.s. o man regis,kad chia visada penktadienis ir visi linksmi.ne?


nifiga nesunkiau - turiu su mobilka saulelydziu prifotkines...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2008 2 01 14:11      

o as jau serija alkoholiku paruosiau... Rolling Eyes dedikuosiu Marijams abiems... Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 01 14:18      

Daiva Kalinauskaite rašo:
o as jau serija alkoholiku paruosiau... Rolling Eyes dedikuosiu Marijams abiems... Wink

o tai tu su mumis NE..?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2008 2 01 14:22      

Marijus * rašo:
Daiva Kalinauskaite rašo:
o as jau serija alkoholiku paruosiau... Rolling Eyes dedikuosiu Marijams abiems... Wink

o tai tu su mumis NE..?


baik jau... as tai visai nepries buteliuka alaus prie dailioskes ant tiltuko... kur man iki Jusu, blaivybes saugotoju dar ooooj kaip toli Mr. Green


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 01 14:26      

Daiva Kalinauskaite rašo:
Marijus * rašo:
Daiva Kalinauskaite rašo:
o as jau serija alkoholiku paruosiau... Rolling Eyes dedikuosiu Marijams abiems... Wink

o tai tu su mumis NE..?


baik jau... as tai visai nepries buteliuka alaus prie dailioskes ant tiltuko... kur man iki Jusu, blaivybes saugotoju dar ooooj kaip toli Mr. Green

sunkiai ash tave isivaizduoju dabar kazhkur tokiu oru suzhvarbusia ant tilto alu gerianchia.
ar taitai namiokas ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2008 2 01 14:31      

Marijus * rašo:
Daiva Kalinauskaite rašo:
Marijus * rašo:
Daiva Kalinauskaite rašo:
o as jau serija alkoholiku paruosiau... Rolling Eyes dedikuosiu Marijams abiems... Wink

o tai tu su mumis NE..?


baik jau... as tai visai nepries buteliuka alaus prie dailioskes ant tiltuko... kur man iki Jusu, blaivybes saugotoju dar ooooj kaip toli Mr. Green

sunkiai ash tave isivaizduoju dabar kazhkur tokiu oru suzhvarbusia ant tilto alu gerianchia.
ar taitai namiokas ?


tolotokai Tu, kad "namiokus" metyciau... Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 01 14:36      

Daiva Kalinauskaite rašo:
Marijus * rašo:
Daiva Kalinauskaite rašo:
Marijus * rašo:
Daiva Kalinauskaite rašo:
o as jau serija alkoholiku paruosiau... Rolling Eyes dedikuosiu Marijams abiems... Wink

o tai tu su mumis NE..?


baik jau... as tai visai nepries buteliuka alaus prie dailioskes ant tiltuko... kur man iki Jusu, blaivybes saugotoju dar ooooj kaip toli Mr. Green

sunkiai ash tave isivaizduoju dabar kazhkur tokiu oru suzhvarbusia ant tilto alu gerianchia.
ar taitai namiokas ?


tolotokai Tu, kad "namiokus" metyciau... Wink

na tai rodyk mums ta serija Smile zhiurek,gal susigundysim Smile ane abrakadabriau?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 2 01 14:46      

teisingai ir reiktu dar forume anekdotu temos!
Marijau imesk pora skaitmeniniu kadru Smile.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą