Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Nikon D2H Parduota

     

Pranešimas Modestas Urbonas    2010 3 01 20:53      

Sveiki,

Parduodu arba keičiu geros būklės Nikon D2h foto aparatą. Labai geras profesionalus, ypač greitas, puikiai išlaikytas, jokių įbrėžimų. Yra dėžė, dokumentai, pakrovėjas. Prasukės apie 150 000 kadrų, bet kaip rodo statiska šie modeliai nulūšta tarp 300 000 - 500 000 kadrų. Baterija beveik nauja. Padarau virš 1000 nuotraukų su ja. Daugiau info: www.dpreview.com/reviews/nikond2h/

Pardavimo priežastis ta, kad šis modelis daugiau skirtas sporto, žurnalistikos, veiksmo fotografijai, o aš mėgstu lėtai, ramiai. Per didelis ir per sunkus man jis.

Domina keitimai į Fujifilm S5 Pro, Nikon D200 arba galbūt Canon 40D.

Kaina apie 1650 Lt

Foto pavyzdžių galiu atsiųsti, jei kam įdomu.

Email: volkanoo@gmail.com
Tel. : 867673606


Paskutinį kartą redagavo Modestas Urbonas, 2010 3 14 10:07 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Modestas Urbonas    2010 3 04 22:06      

Kaina 1600 Lt

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2010 3 05 10:19      

Pardavimo priežastis ta, kad modelis jau nudrožtas ir senas, o apie noizą ir pikselius jau iš viso nebėra ką kalbėti. Smarkiai pavėluotas pardavimas. Kažin, ar sutikčiau keisti net į EOS 20D.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Modestas Urbonas    2010 3 07 22:14      

Galiu tik padžiūgauti už tuos žmones, kurie viską žino geriau už kitus. Neturi ką veik, eik fotografuot, nes savo erudicijos rodymas nelaiku ir nevietoj prie gero neveda.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 3 07 22:23      

Nesuvokiu kam pykti uz teisybe? Zmogus gerai pasake - siuo metu toks (su tiek padarytu kadru ir tokiu parametru) aparatas tikrai nevertas tokiu pinigu. Nesvarbu kokios jis klases buvo laikomas pries 100 metu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Modestas Urbonas    2010 3 07 23:57      

Nesuprantu aš Jūsų. Tai tik mano reikalas ar aš parduosiu, o Jūs ponai lendat į akis ir peršat savo nuomonę. Amoralu. Beto prašau daugiau nerašyt komentarų, kurie visiškai neatinka temos. Tokiu atvėju užverta labai nereikalinga diskusija, netinkamoj vietoj.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2010 3 08 10:26      

Mes padedam neapsigauti pirkėjams. Tai yra vieša erdvė: tu siūlai prekę, mes ją vertinam. Neverk čia, gerai?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2010 3 08 14:00      

Tai aisku, juk geras fotografas tik ir sedi forumuose ir stengiasi komentuoti kiekviena skelbima, nes juk zinios parodo koks tu geras ir saunus meninykas (cia ne klaida). Viesa erdve pirmiausia ipareigoja laikytis kulturos. Bent elementarios

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Modestas Urbonas    2010 3 08 14:12      

Jūs spekuliuojat, o ne vertinat. Fotoaparato nesat matę, nežinot kokia būklė ir sakot, kad nudrožtas. Jeigu tas kadrų skaičius, kurį jis yra prasukęs laikomas nudrožtu, tai manau, kad labai suklysta. Jeigu kalbat, tai argumentuokit. O kodėl neapsigauti? Jeigu žmogus nori tokio daikto, tai manai , kad jis jį gavęs apsigaus? Abejoju. Kiekvienam yra skirtingi poreikiai. Tad neplaikau tokio vertinimo, kuris gali suklaidinti ir būti visiškai klaidingas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2010 3 08 19:24      

is neturejimo ka veikt uzmeciau aki i pastarojo laikotarpio ebay "completed listings" - t.y. jau ivykusiu aukcionu rezultatus. D2H kainos svyruoja tarp 300 USD (kamera parduota ardymui) ir ~580 USD. i si kainu diapazona patenka tiek kameros su keliais tukstanciais click'u ir vizualiai idealios, tiek kameros prabegusios daugiau nei 100k ir kazkiek patrintos. tokia vat statistika, prie kainos dar reiktu pridet muita ir siuntimo kastus. taigi Modesto norima kaina atrodo visai adekvaciai.
kadangi esu smalsus,pasiziurejau ir D2H rezultatus prie aukstesniu ISO. jei atvirai, tikejaus kazko blogesnio:) http://www.robgalbraith.com/bins/multi_page.asp?cid=7-6447-6490-6535


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Modestas Urbonas    2010 3 08 21:21      

Va šį komentarą suprantu kaip vertinimą. Išsamu, aišku gražu. Dėkui, aš net pats nežiūrėjau kiek ebay kaštuoja Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 3 10 15:22      

Jeigu kas ir spekuliuoja, tai tik pardavejas, nes geriau paieskojus galima gauti ir D2x body uz tokia kaina, o tai jau manau "mazumele" geresnis aparatas, negu daigtas turintis maziau pixeliu nei standartinis mobilusis telefonas. Kita vertus megejas nepirks tokio daigto uz tokia kaina, o profesionalas neziures i sita puse. Tomai - bukite jus tas meninykas ir jeigu ruosiates pirkti D2h uz 1600 lt. menams, tai galiu palinketi tik sekmes. Bus darbo Meckauskui po keliu menesiu Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Modestas Urbonas    2010 3 14 10:07      

Parduota

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas jonas kazlauskas    2010 3 15 12:19      

esu pastebejes kad tokias aistras sukelia produktas kurio noretum , bet neiperki.... 2x yra perkamas ne us 1,5 o uz 2,5k lt ir yra ne vienu kantu geriau nei visa d3oo.d3 serija... .2h irgi nebloga pro kamera, na pix gal reiktu dar 2 limonu. mano foto kabo ant OZO sienu po 30 m krastine is 6 mp, o kelios per klaida atprintintos is 1200 pikseliu ilgoji krastine ....galiu garantuoti kad neatskrsit is kito balkono nuo 5600 pikseliu is marko 2 canono...
o tokia nemotyvuota lietuviska kritika is pavydo tik dirba kaip reklama ir padeda pardavejui pasiekt tiksla,nors ir kainuoja kantrybes...

o be visi mokam anglishkai... ir goolas per 2 sek sudelioja viska i vietas...


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą