Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Apklausėlė: naudojamas režimas

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Renata Drukteinytė    2010 2 18 9:22      

Čia bediskutuojant iškilo klausimukas, į kurį norėtųsi išgirsti atsakymus tų, kurie kiek profesionaliau fotografuoja Smile

Kokį režimą (dažniausiai) naudojate?
Ar kada nors esat (ne smalsavimo tikslais) naudoję ką nors iš visų tų presets tipo "portrait", "landscape" ir etc.?

Nes kažkaip asmeniškai aš kai perėjau ant "M", tai - gal ir ne visai teisingai - laikaus jo. Labai retai pasinaudoju kuriuo nors kitu režimu, tik tam, kad neįprastai šviesiom sąlygom pasižiūrėt, o ką gi siūlo aparatas, po to vistiek grįžtu prie "M"

Presets - net nežinau kas ten ir kaip, jų pas mane kaipo ir neegzistuoja (gal ką ir prarandu - xz)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2010 2 18 9:27      

99 proc laiko naudojuos diafragmos prioritetu. tiesa aš ne profas, o totalus megėjas, na ir neaišku ar gerai darau, ale, man patogu (-;

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2010 2 18 9:46      

M. iprotis toks, o ir rezultatas geriau kontroliuojamas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rūta Urbonaitė    2010 2 18 10:26      

Visada tik M Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Флагвамвчaйку    2010 2 18 10:56      

dazniausiai aperture priority

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2010 2 18 10:57      

Bla bla bla, dažniausiai mieste naudoju Av ir dar Tv plius kompensacijos +/-. M patogu naudoti tik stabiliuose apšvietimo vietose, tokiose kaip studija ar kt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2010 2 18 11:11      

visiska nesamone del M naudojimo TIK kontroliuojamos sviesos situacijose.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2010 2 18 11:19      

Aš kalbu apie patogumą. Koks tikslas naudoti M jei vistiek privedinėji prie prie tinkamu eksponometro reiksmiu?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2010 2 18 11:35      

Marius Axas rašo:
Aš kalbu apie patogumą. Koks tikslas naudoti M jei vistiek privedinėji prie prie tinkamu eksponometro reiksmiu?


nu su Av irgi ekspokorekcija davedineji, taip kaip ir is principo tas pats gaunasi


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2010 2 18 11:38      

As tik M.
Jei kam reikia Av ir Tv, galiu nebrangiai siuos rezimus parduoti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2010 2 18 11:39      

in space, noone can hear you scream rašo:
Marius Axas rašo:
Aš kalbu apie patogumą. Koks tikslas naudoti M jei vistiek privedinėji prie prie tinkamu eksponometro reiksmiu?


nu su Av irgi ekspokorekcija davedineji, taip kaip ir is principo tas pats gaunasi


Na taip, bet vienu ratuku, o ne dviem, bei yra atskaitos taskas... tai gi gaunasi viskas paprasciau... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2010 2 18 11:47      

Marius Axas rašo:
in space, noone can hear you scream rašo:
Marius Axas rašo:
Aš kalbu apie patogumą. Koks tikslas naudoti M jei vistiek privedinėji prie prie tinkamu eksponometro reiksmiu?


nu su Av irgi ekspokorekcija davedineji, taip kaip ir is principo tas pats gaunasi


Na taip, bet vienu ratuku, o ne dviem, bei yra atskaitos taskas... tai gi gaunasi viskas paprasciau... Smile


Ar cia panasiai kaip su uzpakalio valymusi? Dviem rankom geriau nusivalo, bet viena - patogiau Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2010 2 18 11:49      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Marius Axas rašo:
in space, noone can hear you scream rašo:
Marius Axas rašo:
Aš kalbu apie patogumą. Koks tikslas naudoti M jei vistiek privedinėji prie prie tinkamu eksponometro reiksmiu?


nu su Av irgi ekspokorekcija davedineji, taip kaip ir is principo tas pats gaunasi


Na taip, bet vienu ratuku, o ne dviem, bei yra atskaitos taskas... tai gi gaunasi viskas paprasciau... Smile


Ar cia panasiai kaip su uzpakalio valymusi? Dviem rankom geriau nusivalo, bet viena - patogiau Very Happy


Svarbiausia, kad ten irgi yra taškas... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2010 2 18 12:08      

aš tai kažkaip nors tik mėgėjiškai fotkinu, bet visada M... gal ir ilgiau užtrunka nusistatyti tinkamas reikšmes, bet manau čia įpratimo reiklas - jeigu dažniau fotkinčiau gal nebūtų užtrukimų. tik klausimas, kaip elgčiausi ekstremaliom sąlygom, jeigu reiktų skubėti užfiksuoti veiksmą (tarkim, vestuvės, krikštynos ir t.t. ir pan.).. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2010 2 18 12:13      

Marius Axas rašo:
Na taip, bet vienu ratuku, o ne dviem, bei yra atskaitos taskas... tai gi gaunasi viskas paprasciau... Smile


nu ant av irgi tais paciais dviem - vienu ekspokorekcija, kitu diafragma Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą