Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Naujas projektas – nemokamos paskaitos-susitikimai

      Puslapiai:   1   2   3   4

Pranešimas Bitė Maja    2010 3 18 11:56      

Man tai paskaita patiko. Bet čia aišku, ko iš jos tikiesi. Jei instruktažo, kaip fotkint, tai to be abejo nebuvo Smile Bet tada yra kursai, mokyklos, tik rinkis pagal norus ir galimybes Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas V    2010 3 18 12:22      

manau, kad ir man būtų patikę, jei būčiau nuėjęs...

Gaila, kad pamiršau...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 3 18 14:32      

Apie fotografiją, paskaitas ir mokymąsi...

Nebuvo, nėra, nebus ir negali buti tokio mokytojo, kuris išmokytų fotografuoti - čia turiu mintyje autorinę kūrybą. Aišku, galima žmogų išmokyti įsukti filmutę į fotoaparatą, išaiškinti diafragmą, išlaikymą, ekspoziciją, galimus pagr. komponavimo būdus, vaizdų apdorojimo programos kreives... bet fotografuoti, kaip ir rašytojo ar poeto rašyti, kaip tapytojo tapyti - NEIŠMOKOMA. Tuo tarpu bendravimas su tokiais ir panašiais žmonėmis, kaip profesorius R. Zolubas, gali kūrybingą žmogų inspiruoti, atskleisti kitas galimas erdves kūrybai, paskatinti apmąstymams ir naujiems ieškojimams, padėti geriau suprasti save kaip kūrėją, priversti pažvelgti kitu žvilgsniu į savo mediją...

Fotografijos techninė pusė, iš esmės, yra visai nesudėtinga, ir žmogus tą gali nesunkiai išmokti internete, žurnaluose ar pas kokį fototechnikos pradmenų mokytoją. Techninė pusė be abejo yra svarbi, ir jos neįsisavinus pačioje pradžioje, tai gali tapti kliūtimi kūrėjui jau pačiame kūrybiniame procese ateityje. Tuo tarpu jau pasirengusiam pradėti rimtai fotografuoti yra tik vienas tobulėjimo ir augimo kelias - savarankiškas tobulėjimo kelias lavinant savo matymą ir mąstymą... ir nesvarbu ar tai vyksta formalių ar neformalių studijų metu. O čia... tiesiogiai su fotografija, rodos, nesusijusi filosofinė literatūra, savarankiškas pasaulio, žmonių stebėjimas ir analizė dažnai duoda kur kas daugiau naudos, nei tie visoki fotokursai "pažengusiems"... Norint daryti stiprias, unikalias fotografijas (bet kuriame fotografijos žanre) būtina MATYTI aplinką fotografiškai, o MĄSTYTI gerokai už fotografijos medijos ribų...

Didelė pagarba fotokūdros įkūrėjui Mindaugui už tokių edukacinių susitikimų organizavimą. Linkiu ir toliau tęsti pradėtą kelią. Jei taip ir toliau, tai gal kada Lietuvoje sulauksime, net ir tokių fotografų - edukatorių, kaip kad: David Alan Harvey, James Nachtwey...Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilija Buivydė    2010 3 18 16:19      

Evaldas Činga rašo:


Gerbiamas bendravardi, mažum tu jau viską žinai, tada gal tau ir nebuvo naudos. Aš kadangi vis pritrūkstu žinių likau labai patenkintas. Per pusantros valandos sudėtinga labiau daugiau kažko išmokt ir daugiau pasakyt Smile
Vnž., vakar supratau kad eisiu mokytis Smile


taigi sakė neit, sakė sugadins Laughing

dėkui Zolubui! vertinga paskaita


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Evaldas Činga    2010 3 18 17:15      

Vilija Buivydė rašo:
Evaldas Činga rašo:


Gerbiamas bendravardi, mažum tu jau viską žinai, tada gal tau ir nebuvo naudos. Aš kadangi vis pritrūkstu žinių likau labai patenkintas. Per pusantros valandos sudėtinga labiau daugiau kažko išmokt ir daugiau pasakyt Smile
Vnž., vakar supratau kad eisiu mokytis Smile


taigi sakė neit, sakė sugadins Laughing

dėkui Zolubui! vertinga paskaita


Laughing sugadins jei galvos neturi Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas random    2010 3 26 1:55      

aš tai po paskaitos supratau, ko man trūksta mano darytuose "portretuose". Nes šiaip žiūriu ir matau, kad nesamonė, kad KAŽKO trūksta..
Po paskaitos matau KO trūksta Smile
Bet tam užteko pirmų 10-15 minučių.. Visa kita - jau pakartojimas to, kas per pirmas keliolika min. pasakyta buvo.. Very Happy

Šiaip tai gerai. Tęskit toliau! Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 4 18 15:33      

Tikrai įdomios paskaitos. Vertos dėmesio. Ir visapusiškai pritariu komentatoriui parašiusiam aukščiau, bet nepasirašiusiam. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2010 4 20 12:52      

reiks ateit Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Justas    2010 9 07 11:45      

Mes norim naujų paskaitų! Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2010 9 07 11:57      

Artimiausia nusimato gimtadienio metu Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Algis aš    2010 9 09 23:39      

Gal ir atvyksim, tolokai tas
Vilnius iš Pakruojo.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą