Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Perėjimas prie juostos :)

      Puslapiai: 1   2   3   4  

Pranešimas Auksinis dievas    2007 12 21 16:12      

Sveiki,

nežinau kas užplaukė, kad užsinorėjau pereiti prie juostos tik nežinau ar visgi verta.Jei visgi nuspresčiau pereiti tai parduočia savo Fuji S6500fd ir ko gero pirkčiau kokį padevėtą juostinį.Ar tai visiškai beprotišką mintis? Smile
Ar įmanoma būtų gauti normalų juostinį su kokiu objektyvu (aišku padevėtą) už kokius 500- 600 - 700LT??Jei ir sumąstyčiau nepereit, tačiau juostų skenerį nors šiokį tokį planuoji nusipirkt, kadangi dažnai fotkinu ir su juostiniais (Zenit, Smena 8M).Radau tokį galbūt egzotinį skenerį:
http://fotohobis.lt/item.php?id=8,11

Review'as:
http://www.filmscanner.info/en/ReflectaIScan3600.html

Ką manot?Turėtų geriau skenuoti nei planšetiniai all in one.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 12 21 16:32      

500lt-600lt-700lt. gali rasti uz kiek tik nori, priklausomai nuo to, kokio lygio nori. auto f ar pilna mechanika, koks vardas, kokios bukles. gerai paieskojus padori dezute manau prasidetu nuo 100lt (jei sena uzsienine mechanika).

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas keturiolika    2007 12 21 16:59      

Ilgai rinkausi ir ieškojau skanerio. Dabar turiu CanoScan 8400F. Fantastika.
Tik juostinis aparatas stebuklų nepadarys. Bent jau mano tokia nuomonė ))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 12 21 17:00      

nezhinau ka pasakyti.ka chia gali patarti.jei turi toki nora tai vadinasi verta,jei ne tai neverta. praktishkumo atzhvilgiu arba finansiniu tai tikrai neverta butu,bet jei nori tokiu gyvu nuotrauku,tai kaip ir verta. chia pats sau uzhsiduok klauima ar noresi leisti pinigus juotom ,ryshkinimams.ir ko tau pachiam reikia isht tos plachios savokos FOTOGRAFIJA.
fotoaparata vidutini mechanini juostini gali isigyti 50-400lt. skaneriai kiek kitaip. vel klausimas kokios kokybes nori? jei tokios ,kad tiktu vien internetui,tai iki 600lt realu isigyti ka
todel pradzioje patarchiau isigyti koki fed ,zenit,kiev uzh kokius 50lt ir pameginti viena kita juosta pafotkinus ,kad ir kokiame papigiaskiame labe praskanuoti palikti.
o tai zhiurek.dar nusivilsi.suprasi ,kad tau to nereikia,o busi jau skanerius su fotikais susipirkes.
p.s. skaneriai dazhnai nustebina (negeraja prasme )
sekmes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2007 12 21 17:01      

Manau perĖti prie juostos nereikia Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 12 21 17:02      

keturiolika rašo:
Ilgai rinkausi ir ieškojau skanerio. Dabar turiu CanoScan 8400F. Fantastika.
Tik juostinis aparatas stebuklų nepadarys. Bent jau mano tokia nuomonė ))

aqsh ir turiu 8400f.plachiai juostai man jo beveik pakanka,bet siaurai tikrai ne. jai turiu kita skaneri.skirtumas labai didelis


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2007 12 21 17:14      

Marijus * rašo:
aqsh ir turiu 8400f.plachiai juostai man jo beveik pakanka,bet siaurai tikrai ne. jai turiu kita skaneri.skirtumas labai didelis


O plačiai juostai jis kaip? tik internetui, ar ir gerenę kokybę galima išlaužt?
Pvz plati su minetu canonu vs siaura su dedikuotu?
Mes su E. kaip tik planuojam su MF žaidimus pradėt, tai su kažkuo skanuotis
irgi turbūt reiks...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Auksinis dievas    2007 12 21 17:16      

Na turiu aš Zenit, Smena 8M, fotkinęs su Fed 5b esu.Man tai daug labiau patinka nei su skaitmena.Fotkindamas su juosta didesnį malonumą jaučiu nei su skaitmena.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 12 21 17:38      

hideo rašo:
Marijus * rašo:
aqsh ir turiu 8400f.plachiai juostai man jo beveik pakanka,bet siaurai tikrai ne. jai turiu kita skaneri.skirtumas labai didelis


O plačiai juostai jis kaip? tik internetui, ar ir gerenę kokybę galima išlaužt?
Pvz plati su minetu canonu vs siaura su dedikuotu?
Mes su E. kaip tik planuojam su MF žaidimus pradėt, tai su kažkuo skanuotis
irgi turbūt reiks...

na ish plachios dydzhio pakankamai gera kokybe galima ishtraukti.didesnio nei a4 nemeginau spausdinti ish tokio nuskanuoto,bet manau be problemu a3. o siaura kiek meginau,tai spalvu gylio man truksta su tuo skaneriu ir labai sunkiai ishtraukia nekaip isheksponuotus kadrus,o man tai aktualu skanuojant ish pinholo kadrus.meta negrazhu gruda tuomet.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 12 21 17:53      

keturiolika rašo:
Ilgai rinkausi ir ieškojau skanerio. Dabar turiu CanoScan 8400F. Fantastika.
Tik juostinis aparatas stebuklų nepadarys. Bent jau mano tokia nuomonė ))


"stebuklus" daro ne aparatas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas keturiolika    2007 12 21 18:55      

"stebuklus" daro ne aparatas.[/quote]

vat naujiena. ))))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 12 21 18:59      

keturiolika rašo:
"stebuklus" daro ne aparatas.


vat naujiena. ))))[/quote]

dziaugiuosi jums praneses sia naujiena. o kas daro stebuklus tamstos nuomone?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas keturiolika    2007 12 21 19:13      

Aiškinu.
Seniai seniai darėm eksperimentus su chemikalais, kūrėm ryškalus ir šūdą gaudavom. Tarybiniai chemikalai šiek tiek skyrėsi nuo normalių.
Paskui atsirado minilabai. Lietuviškas charakteris neleidžia nechimičyti. Vėl šūdas.
O norėjau pasakyti, kai pamačiau nespalvotą juostą, pirktą Amerikoje ir išryškintą ten pat pas profą, nuleidau rankas, nes supratau, kad Lietuvos sąlygomis tai yra per brangu ir beviltiška.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas keturiolika    2007 12 21 19:20      

Antra.
Aiškinu.
Stebuklus daro aparatūra. Kažkaip nelabai anksčiau dauginosi žvaigždės Lietuvos foto pasaulyje. O dabar kas antras menininkas. ir kartais nuostabių dalykų padaro.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 12 21 19:25      

keturiolika rašo:
Antra.
Aiškinu.
Stebuklus daro aparatūra. Kažkaip nelabai anksčiau dauginosi žvaigždės Lietuvos foto pasaulyje. O dabar kas antras menininkas. ir kartais nuostabių dalykų padaro.


pasninkaujate gal stipriai?

siulau paskaityti ka E.Parulskis raso apie tokius "kas antrus" fotomenininkus. kas antra fotomenininka siandien ryte iskele kudra gelyciu pavidalu (Ramuno darbas?). Sutkus Sartra Nidoje Zenitu fotografavo.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą