Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kaip neapsigauti per savo žioplumą .

      Puslapiai:   1, 2, 3, ... 9   10   11  

Pranešimas arkanoidas    2010 1 05 21:20      

Dabar , berneli , paklausyk manęs , visus defektus --apie kurios žinojau -- buvau surašęs , daugiau defektų nebuvo - niekas ten nebraškėjo ,
dar kartą pasiklausiu -- jeigu tavo draugelis sako kad kažkas braškėjo -- kodėl jis fotoaparato priemimo popieriuje to neparašė ?


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas saukstas    2010 1 05 21:21      

Jei kažkam patinka stoties rajonas, tai tegu, man jis nepatiko niekada ir ten aš stengiuos nesilankyti.

Dėl tavo siūlymųsi "palydėti" - po tos istorijos su pakibusiais pinigais kažkur eit tamsoj su pačiu nesinorėjo.

arkanoidai, kokiais argumentais gali atremti faktą, kad dar prieš palikdamas tavo rankas daiktas TURĖJO defektą? Įrodymas: nuotrauka aukščiau, daryta dar tavo paties, tame pačiame lombarde.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas saukstas    2010 1 05 21:23      

arkanoidas rašo:
Dabar , berneli , paklausyk manęs , visus defektus --apie kurios žinojau -- buvau surašęs , daugiau defektų nebuvo - niekas ten nebraškėjo ,
dar kartą pasiklausiu -- jeigu tavo draugelis sako kad kažkas braškėjo -- kodėl jis fotoaparato priemimo popieriuje to neparašė ?


Todėl, kad nesutikai nuvažiuoti į centrą ir susitikt ten, kur jausčiaus saugiai. Braškėjimų netikrinau ir pirmą kartą juos išgirdau tik nuėmęs objektyvą, prikišęs prie akies ir jį patį pasukęs, t.y. kažkokiam lombarde tą išgirst sunku. Esmė tame, kad tu pardavei defektuotą prekę, o to defekto aš paprasčiausiai nemačiau. Dabar jau tavo eilė pasirodyt sąžiningu (kaip tavo minėtas laiptinės herojus).


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 1 05 21:27      

Nejuokink , lombarde buvo mirtina tyla , dėl saugumo tau garantavau berods ? Nebuvo to defekto . Visada su klientais elgiuosi sąžiningai , bet kartais supykstu -- kai mane bando pradėti durninti .

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas saukstas    2010 1 05 21:30      

arkanoidas rašo:
Nejuokink , lombarde buvo mirtina tyla , dėl saugumo tau garantavau berods ? Nebuvo to defekto . Visada su klientais elgiuosi sąžiningai , bet kartais supykstu -- kai mane bando pradėti durninti .


Tai čia tavo argumentas?

Turi nuotrauką, kur tas objektyvas, jau būdamas mano rankose, fotografuoja gerai? Aš turiu nuotrauką, kur jis, būdamas dar tavo rankose, nefotografuoja.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas VaRom    2010 1 05 22:24      

je, arkanoidai, pardave zmogui monokly vietoj normalaus objektyvo, dabar padai svyla, buk vyras, atiduok zmogui tuos 1000 pinigu+100 uz varga ir baigta ('Rolling Eyes')

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2010 1 05 22:50      

mmm das, aš kėp sens prekeivis manau Arkadijau, šitoj vietoj biški susimovei ir kėp nekeista pirkėjas šį kart yr teisus bukvalei nu.

Paskutinį kartą redagavo skarbonke, 2010 1 05 23:41 . Redaguota 1 kartą


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas waska    2010 1 05 23:09      

Man "uz varga" nereikia, tiesiog noriu atgauti savo pinigus, kuriuos sumokejau, tikedamasis gauti kokybiska daikta. Ir tikrai nereikia sakyti, kad tokie daiktai perkami butinai akis i aki. Zmones turi draugus, kuriais pasitiki. O nesaziningu pardaveju istorija matome auksciau.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas darius ma    2010 1 05 23:19      

jooo ble, naktį stoties rajone lombarde pirkti fotoaparatus Smile

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas waska    2010 1 05 23:25      

Ne bet kokia nakti, o Naujuju. Pinigus pervedziau ryte 12.15, fotika zadejo issiust iskart. O tada prasidejo... Kai jau supratau, kad pinigu man nebeatgaut ir siaip pardavimas neryskus, paprasiau sauksto, kad kuo greiciau nuvaziuotu ir pasiimtu ta fotika. Nezinia, ka galejo issiusti pardavejas, ar issiuntes ir patikines mano drauga, uz 5min negris atsiimt. Vienzo...

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 1 06 5:47      

daugiau nieko nežadu aiškinti ,jau burk toliau pats ką nori ,
Skarbonkei -- aš nesusimoviau .


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas saukstas    2010 1 06 9:32      

arkanoidas rašo:
daugiau nieko nežadu aiškinti ,jau burk toliau pats ką nori ,
Skarbonkei -- aš nesusimoviau .


Ką reiškia nežadi aiškint? Apsimesi arkliu? Tu pardavei daiktą, tu ir atsakingas už jo kokybę Exclamation

Paaiškink vieną paprastą dalyką - kaip sugebėjai padaryti nuotrauką, kurioje aiškiai matomas objektyvo defektas, jei, kaip teigi, objektyvas buvo nedefektuotas? Į šitą klausimą atsakyti kažkodėl vengi.

Nepamiršk, kad forumas yra tik viena iš žmogiškų priemonių bandyti išspręst apgavystės pardavime klausimą.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas saukstas    2010 1 06 10:28      



Kur parašyta, kad yra objektyvo defektas?


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Marius    2010 1 06 11:13      

Arkanoidas tokiu savo elgesiu gadina ne tik savo reputacija, bet ir tu 1000, birbianciu stotyje.
Dingti su babkem porai valandu - daugiau komentaru nereikia apie tavo patikimuma.
Bet paziurekime toliau:
Vienam lomabrde pardavineja, kitam pats ikeites daiktus.
Susitikimai tik stoties rajone ir tik jam parankioje vietoje.
Parduodamam fotikui kaip tik laiku nuseda akumas.
Fotikas sugenda kol nueini iki automobilio.
Skambuciu ignoravimas.
Visiskas nenoras bendradarbiauti: susitikti, issiaiskinti.
Tipiski atsimusinejimai i kaltinimus, irodymu ignoravimas.
Labai jau daug sutapimu.
Esi sukcius iki panagiu, tik bijai tai pripazinti.
Man sita objektyva siulei uz kosmine kaina.
Manau, kad siame forume tau geriau nebepardavineti daiktu. Ir jokiame kitame. Sutikes pautus nusuksiu.
_________________
Marius


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas eire    2010 1 06 11:34      

grazu net ziuret...

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3, ... 9   10   11  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą