Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

pasiulymas admin'ui

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas MP    2007 11 21 17:27      

puslapis is tiesu tobuleja ne dienom o valandom, kas yra labai dziugu. bet va pagalvojau, forumu temose ne pro sali butu tureti kokia nors virtualia modeliu agentura (iesko/siulosi). suprantu, kad profesionalams tai neaktualu, bet megejams fotografams ir pretenduojantiems i modelius tai galbut butu idomu ir abipusiai naudinga tiek kurybine tiek finansine prasme.
zinoma, galima ir siaip imesti skelbima, bet deti pvz i syriu "fototurgelis" kazkaip nedera Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 11 21 20:18      

oi, MP Very HappyD prajuokinai su tuo "Foto turgelis" : ))))))))) nažinau kodėl, bet pasirodė labai juokinga. O tokios temos manau reiktų

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 11 21 21:03      

Ir dar ten galėtų būti skiltis "Seksualiai nepatenkinti"Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 11 21 21:11      

Mindaugai, kiek išgėrei? Very Happy DD

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 11 21 21:54      

Anei lašo Exclamation

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2007 11 21 23:27      

Na forumo temas bet kas gali kurti. Tad jei tai klausimas apie forumus, tai tiesiog reiktų imti ir sukurti tokią temą. O dėl kažko daugiau tai dabar tikrai neįsivaizduoju.
Bet toks pasiūlymas jau nebe pirmas, tad gal ir atsiras kasnors panašaus anksčiau ar vėliau.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 11 22 8:51      

cruxman rašo:
Ir dar ten galėtų būti skiltis "Seksualiai nepatenkinti"Smile


aniems yr kiti puslapiai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 11 22 11:29      

Tai gal ten ir pasiūlymų/pasisiūlymų skiltį ir reiktų atidaryti? Pvz., vanilė.lt, arba seksas.lt.ru

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 11 22 11:47      

cruxman rašo:
Tai gal ten ir pasiūlymų/pasisiūlymų skiltį ir reiktų atidaryti? Pvz., vanilė.lt, arba seksas.lt.ru


ar kolegai kitokiu minciu nekyla skaitant zodzius siulau/siulausi? gal ne tame puslapyje lankotes Smile ???


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 11 22 11:50      

Tame tame. As anuose modelių susirast galiu;) Ir šiaip patenkintas dabar esu. Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 11 22 11:54      

cruxman rašo:
Tame tame. As anuose modelių susirast galiu;) Ir šiaip patenkintas dabar esu. Wink


gal anuose puslapiuose lankosi ir kokie idomus 80 meciai diedukai kurie galetu pamodeliuoti man? Smile zinau, kad ir cia jie nesilanko, bet cia bet jau butu kas gali juos parekomenduoti...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 11 22 12:16      

Vėl magiškąją piliulę prarijai?Very Happy Ajaj - eik tada www.vaikinai.lt/senukai.html ir pasiūlyk:D Dar galima www.senukai.lt O siaip tai kas čia ką bando apgaudinėti?Smile Rolling Eyes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 11 22 12:38      

cruxman rašo:
Vėl magiškąją piliulę prarijai?Very Happy Ajaj - eik tada www.vaikinai.lt/senukai.html ir pasiūlyk:D Dar galima www.senukai.lt O siaip tai kas čia ką bando apgaudinėti?Smile Rolling Eyes


tamsta esate konretus pervertas ir net nesigedijate to:)

o jeigu rimtai (apie apgaudinejimus ir ne), tai esate laisvas galvoti ka norite. paprastai tokie dalykai yra normalus, net dedikuoti puslapiai yra.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2007 11 22 12:43      

Ačiū už detalizuotą kritikąSmile Nieko, išaugau aš iš to amžiaus. Išaugsi ir tu:)

...ir, kaip taisyklė, po tokių pokalbių mano darbų vidurkiai vėl krito:D Tai padės nustatyti, kurie iš jų geri. AčiūSmile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 11 22 13:08      

cruxman rašo:
Ačiū už detalizuotą kritikąSmile Nieko, išaugau aš iš to amžiaus. Išaugsi ir tu:)

...ir, kaip taisyklė, po tokių pokalbių mano darbų vidurkiai vėl krito:D Tai padės nustatyti, kurie iš jų geri. AčiūSmile


siandien maziau kaip 4 neparasiau niekam Smile

apie amziu tai tamstai dar teks ne viena matrica sudeginti, kol mano metus pasieksite ir isaugsite is vaikisku itarinejimu.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą