Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Canon objektyvai ir blykste pigiau

     

Pranešimas Giedrius Markevičius    2007 11 20 19:12      

Planuoju gruodzio menesiui vaziuoti pakeliauti i USA. Grizdamas sau tikrai vesiuosi keleta objektyvu, 580ex blykste. Jei yra norinciu pigiau isigyti kazka is originaliu Canon daiktu - rasykite giedriusma@splius.lt . Del kainos uz pristatyma sutarsime. Pinigu uzstatui i pireki neplanuoju imti, taigi, del sukciavimo ir apgavysciu galite nesukti galvos nei man nei sau. Orientacines daiktu kainas galite rasti http://www.bhphotovideo.com/. Sekmes visiems.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vaidotas Galvė    2007 11 20 21:09      

Idėja gera, tik nesuprantu kodėl pagal šitą saitą orientuotis reikia...:/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 11 20 21:43      

Giedrius Markevičius rašo:
Planuoju gruodzio menesiui vaziuoti pakeliauti i USA. Grizdamas sau tikrai vesiuosi keleta objektyvu, 580ex blykste. Jei yra norinciu pigiau isigyti kazka is originaliu Canon daiktu - rasykite giedriusma@splius.lt . Del kainos uz pristatyma sutarsime. Pinigu uzstatui i pireki neplanuoju imti, taigi, del sukciavimo ir apgavysciu galite nesukti galvos nei man nei sau. Orientacines daiktu kainas galite rasti http://www.bhphotovideo.com/. Sekmes visiems.


o kodel tik canon? buvau ten rugpjucio men, gailiuosi, kad nepaemiau kai kuriu smulkiu daikciuku (kuriuos siustis per brangu). kokie tamstos pristatymo tarifai butu porai brangesniu filtriuku?

siaip bhphoto yra kazkoks nerealus fotografu rojus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2007 11 20 23:39      

siaip patariu nepamirst, kad bent jau NY perkant is parduotuves tiesiogiai bus 7% sales tax...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ričardas Navickas    2007 11 21 0:05      

Giedriau, gera parduotuve issirinkai. Mazdaug pries menesi ja nusiaube super gera akcija Canon ir Nikon technikai. Galbut, dar bus ir iki gruodzio kazkas panasaus. Stebek si saita: http://supercoupon.com. Cia pagrindines parduotuves skelbiasi savo nuolaidas, coupons, etc. Taigi, per ta akcija tavo minetoje parduotuveje 24-70mm F/2.8L USM kainavo US$984, 70-200mm F/2.8L USM - US$1474, Speedlite EX 580 II - US$339.95 ir t.t.

Daug geriausiu kainu galima surasti http://dealmac.com. Cia gali uzduoti paieska, kad surastum ko reikia, nors taip pat visos prekes su nuolaidomis skelbiamos nuosekliai pagal nuolaidos paskelbimo laika.

Be tavo minetos BH Photo parduotuves, cia rasi geru akciju ir kitose. Circuit City uzpraeita savaitgali buvo Canon EOS 40d Kit su 28-135mm uz mazdaug US$1350 + dovana US$100 vertes Canon foto printeris. Salyga - reikejo uzsisakyti internetu ir atvaziuoti pasiimti i artimiausiai esancia parduotuve...

Taigi, sekmes!!! Ar zadi pirkti internetu, ar Niujorke, kur si parduotuve ir isikurusi? Ir mazdaug kada zadi grizti? Mane domintu tavo pasiulymas, bet tik jei pavyktu surasti gera kaina iki to laiko tenais... Tiesa, jei pirksi pacioj parduotuvej, o ne internetu is kitos valstijos, prisides NY valstijos sales tax 8.375% nuo internete skelbiamos kainos. Tai nera PVM ir isvykstant is salies jo nesugrazins. Turbut visi tai zinome...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 11 21 8:53      

net ne 7%, o atrodo 8.75%, bet tai smulkmena palyginus su siuntimo kastais.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 11 21 8:54      

MP rašo:
net ne 7%, o atrodo 8.75%, bet tai smulkmena palyginus su siuntimo kastais.


jo, Ricardas tesus del tu skaiciuku po kablelio


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius Markevičius    2009 1 04 0:35      

Sveiki visi megstantys isigyti gera iranga pigiau.

Kovo menesi vel keliauju i USA. Neplanuoju veztis labai daug daiktu, taciau gryztant galiu paimti keleta vertingesniu objektyvu ar siaip nedaug vietos uzimancios foto irangos. Visa iranga perku ti is patikimu pardaveju, su garantija. Uz papildoma mokesti beveik viskam galima +1m garantija prie standartines (iki 2 metu). Kaip visada avansu ir panasiu dalyku neimu, todel perku tik tai, kas man atrodo prasminga Smile Jei turite minciu, kreipkites iki kovo 1d. gryzti planuoju balandzio pradzioje.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Žilinskas    2009 1 07 10:23      

kokia kaina butu blykstes Canon speedlite 580EX II ? labai domina Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas fotografijosvaivorykste    2009 3 03 15:46      

Darius Žilinskas rašo:
kokia kaina butu blykstes Canon speedlite 580EX II ? labai domina Smile


o man domina : Canon blykstė 430EX II


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas a.r.    2009 3 03 18:22      

ir mane domina blyksciu kainos jei galima parasykit atvirai paimciau ne viena jei gera kaina

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą