Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

pradinukai.

      Puslapiai: 1   2   3   4  

Pranešimas (y)    2007 11 17 15:48      

Rolling Eyes

Paskutinį kartą redagavo (y), 2007 11 22 18:38 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rayo    2007 11 17 16:06      

Evelina. rašo:
pamačius žmonių fotografijas.aš net išsižiojau.
jūs pilni įdėjų, bet aš tik pradedančioji.
lankau dailės mokyklą.
kitais metais prasidės fotografija, bet ji mane pradėjo traukti jau prieš puse metų.
norėjau jau patyrusių paklausti.
kokį fotoaparatą pirkti?
ir apskritai nuo ko viską pradėti?
jaučiuosi labai nepatogiai, nes aplink mane tiek daug viską mokančių žmonių o aš čia niek nemoku. Embarassed


pirk zenita Smile ir pigus, ir geras, ir juostinis.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2007 11 17 18:29      

Pradžiai nera svarbu koks aparatas, bet siaip pritariu kad Zenitas būtų puikus aparatas tiek pradedančiam tiek baigiančiam Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Baltakys    2007 11 17 21:17      

Evelina. rašo:
pamačius žmonių fotografijas.aš net išsižiojau.
jūs pilni įdėjų, bet aš tik pradedančioji.
lankau dailės mokyklą.
kitais metais prasidės fotografija, bet ji mane pradėjo traukti jau prieš puse metų.
norėjau jau patyrusių paklausti.
kokį fotoaparatą pirkti?
ir apskritai nuo ko viską pradėti?
jaučiuosi labai nepatogiai, nes aplink mane tiek daug viską mokančių žmonių o aš čia niek nemoku. Embarassed

nėra ko jaustis nepatogiai manau mes visi mokomėms, kol esame gyvi, tai tik sveikintina, o dėl konkretaus modelio pradžiai kalbėti neverta, reikia išsiaiškinti ko norime iš fotiko ir kiek galime į ji investuoti pinigelių


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 11 17 22:10      

Axas rašo:
Pradžiai nera svarbu koks aparatas, bet siaip pritariu kad Zenitas būtų puikus aparatas tiek pradedančiam tiek baigiančiam Smile


siulau nepirkti Zenito. siais laikai visi pradejo tokiu nesamoningu pinigu prasyti uz Zenitus, kad geriau sumoketi papildomus 50 LT (o gal ir ju nereikes) ir pasiieskoti, kokio seno rankinio pentax'o, minoltos, yashikos ar canon'uko.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rayo    2007 11 17 23:26      

magic_pill rašo:
Axas rašo:
Pradžiai nera svarbu koks aparatas, bet siaip pritariu kad Zenitas būtų puikus aparatas tiek pradedančiam tiek baigiančiam Smile


siulau nepirkti Zenito. siais laikai visi pradejo tokiu nesamoningu pinigu prasyti uz Zenitus, kad geriau sumoketi papildomus 50 LT (o gal ir ju nereikes) ir pasiieskoti, kokio seno rankinio pentax'o, minoltos, yashikos ar canon'uko.


as uz zenita ir feda kalvariju turguj mokejau 100lt, nezinau cia daug ar mazai?? verta pasivaiksciot po tokias vietas, aisku rizika, kad gausi sugedusy daikta yra. O be to, juk ne butinai pirkt, galima pasiskolint Smile mielai pats paskolinciau savo senajy zenita, arba feda, o galiu ir muiline padovanot, pinhole galima is jos padaryt Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 11 17 23:47      

jei uz abu 100lt, tai normaliai Smile pentax k1000 ebay galima uz 60$ nupirkti. minolta srt esu ebay pirkes, paskui pardaviau kazkam is kudroje besilankanciu - sake, "geriau nei zenitas" Smile berods 250lt ar panasiai. daug pro savo rankas esu praleides, turiu ir ta pati zenita. zenitas visada buvo prasciausias - funkcionalumo, patikimumo, ergonomikos... ai - visom prasmem Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Balandis    2007 11 18 10:59      

Evelina. rašo:
pamačius žmonių fotografijas.aš net išsižiojau.
jūs pilni įdėjų, bet aš tik pradedančioji.
lankau dailės mokyklą.
kitais metais prasidės fotografija, bet ji mane pradėjo traukti jau prieš puse metų.
norėjau jau patyrusių paklausti.
kokį fotoaparatą pirkti?
ir apskritai nuo ko viską pradėti?
jaučiuosi labai nepatogiai, nes aplink mane tiek daug viską mokančių žmonių o aš čia niek nemoku. Embarassed


liaudyje sakoma jei nori sugadinti pradedantį fotomeninką įkišk jam skaitmenine muilinę Confused aš patarčiau ZENKA tada galvoje išsiugdys eksponometras Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 11 18 12:42      

Jei jau imsi zenitą tai susirask kas pamokytu su juo elgtis. Visgi daiktas rusiškas, tai reikalauja tam tikro priėjimo:) O šiaip rekomenduočiau EOS (Canon), kokinos iš triejų ar dviejų nulių zonos PVZ: EOS 300, EOS 3000 ar panašiai. Jie pigūs, ganėtinai patvarūs, turi visas reikiamas funkcijas, TTL eksponometras, Av, Tv, M režimus ir dar daug to ko nepanaudosi. Toks daiktas su stiklais EF 28-90 f/3.5-5.6 tau atseitu apie 250-350 lt. Už zenitą jis pranašesnis gal kokiais 300 kartų Smile
Sekmės.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2007 11 18 14:47      

m2x rašo:
Jei jau imsi zenitą tai susirask kas pamokytu su juo elgtis. Visgi daiktas rusiškas, tai reikalauja tam tikro priėjimo:) O šiaip rekomenduočiau EOS (Canon), kokinos iš triejų ar dviejų nulių zonos PVZ: EOS 300, EOS 3000 ar panašiai. Jie pigūs, ganėtinai patvarūs, turi visas reikiamas funkcijas, TTL eksponometras, Av, Tv, M režimus ir dar daug to ko nepanaudosi. Toks daiktas su stiklais EF 28-90 f/3.5-5.6 tau atseitu apie 250-350 lt. Už zenitą jis pranašesnis gal kokiais 300 kartų Smile
Sekmės.


Bet tai jau aparatas verciantis pradinuka tinginiaut. Zenitas bent jau puoseleja eksponometra galvoje. Anyway Pradeti galima ir nuo batu dezes Smile
Svarbu kad malonuma jaustum is to.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 11 18 16:08      

Nesutikčiau. Tai aparatai, kurie ledžia negalvoti tai kas yra nesvarbu (techniniai nustatymai) ir kreipti dėmesį į tai kas svarbiausia - šviesą, vaizdą, kompoziciją.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2007 11 18 16:24      

Stiksas rašo:
Nesutikčiau. Tai aparatai, kurie ledžia negalvoti tai kas yra nesvarbu (techniniai nustatymai) ir kreipti dėmesį į tai kas svarbiausia - šviesą, vaizdą, kompoziciją.


A, nu tada užtenka telefono su kamera.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 11 18 17:33      

Nei telefono, nei telefakso neužtenka Wink

Reikia normalaus aparato, su keičiama diafragma, gerai būtų dar su keičiamais objektyvais Smile Dar pageidautina, kad jis tiesiog veiktų, nebraižytų juostos, autofokusuotusi, rodytų bent 90% kadro, būtų pakankamai tikslus ekspozicijos nustatymas, patogus valdymas. Man irgi atrodo, kad bet koks canon, nikon, minolta juostinis veidroninis kaip tik. Dabar jie be objektyvų kainuoja apie 100Lt. su juo, gal 200. Gal net bet kokia skaitmeninė muilinytė su nustatymais.

P.S. turiu pats zenit'ą (412DX), daug juo fotografavęs, bet tikrai niekam nerekomenduočiau


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 11 18 19:02      

Turiu zenita ET, paprastas kaip žigulys, kokybės atžvilgiu taspats žigulys Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 11 18 19:17      

1. kas neleidzia su canonu isijungt M rezimo ir ugdyti eksponometro galvoje? Smile
2. kam pirkt zenita uz kuri pardavejai kazkodel siais laikais susigalvojo kaina 100lt lyg tas zenitas i CF kortele fotkintu.
3. kas neleidzia nusipirkti EF -> M42 adapterio ir fotografuoti i gera pigia rusiska optika?


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą