Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

nebepatinka man chia

      Puslapiai:   1, 2, 3, 4   5 ... 11   12   13  

Pranešimas Saulius    2008 1 28 11:19      

Svetlana Batura rašo:
Vidas Černiauskas rašo:
eksperimentas:siek tiek laiko praleidau pelkeje komentuodamas kas tarkim yra ne taip su vienu ar kitu darbu(pries tai i pelke idejes foto).Pasekmes:kol nekomentavau,gavau 5 uogas,po komentaru parejo musmires.xebryte,kur tie sukiai kad mes cia atejom ismokt,tobulet,norim patarimu ar kazkas tokio.tipo,tu mane sukritikavai,na,tau irgi minusas..Smile pamastykit ir mokekit priimt kritika.cia nera jokiu asmeniskumu,cia yra tai ka mes dedam ir turim....(mintis nepabaigta,gal kas prates..)


Ne katra ir as taip pabandziusi buvau... Panasus rezultatas Laughing

Labai dziaugiuosi kai kas nors isnagrineja mano patalpinta darba ir paraso savo nuomone, kas uzkliuvo, kas kam atrodo turetu buti ne taip... vertinu kiekvieno nuomone. Stengiausi ir pati kiek galima daugiau pastabu rasyti. "Och ach kaip grazu" - ne man. Nebuna vieninteles tiesos kas yra puikus darbas ir aciu Dievui kiekvienas matome savaip...
Deja, pagristu komentaru paskutiniu metu vis maziau pasitaiko... Sypseneles - populiariausias.
Nebemalonu ir man pasidare cia komentuoti... Deja...
Gal reiktu sarasa padaryti, kas is autoriu pageidautu kritikos o kas ne Wink Rasydami bent zinotume jog tai ka pastebi ir suformuluoji autorius vertina ir neduok die jo savimeiles nezeidzia Exclamation


Va va .....prie foto koki tai zenkliuka kad noriu kritikos, paprastas demonstravimas arba prasom nekritikuot


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Julius pils    2008 1 28 18:27      

Manau cia tokiu vargstanciu komentatoriu yra nemazai, bet deje - ne dauguma. Siaip visada galima po nuotrauka rankom parasyti ko nori ish ziurovu. Pats stengiuosi taip daryti, kai noriu kritikos, o kai dedu nuotrauka tik siaip - nieko ir nerasau, kad zmoniu neversti kankintis. Visada, kai nuotrauka prashosi komentaru, juos parashau, bet buna tokiu, kurios yra tiesiog grazios, paziuri, padedi Smile ir uoga....

Na paplepejau siaip apie ora...
Pabaigai siulau padaryti galimybe balsuoti uz komentarus, ir geriausius komentatorius - i pirma puslapi - tikrai ju padaugetu Smile o ir siaip linksmiau butu, ipac mums - pelkiniams.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Antanas M    2008 1 28 21:16      

Šovė viena mintis, o jeigu pabandyti iteisinti anoniminius komentarus. pavyzdžiui bijai musmirių baloj, ir varyk pastabėles anonimiškai. Būtų bent aišku už kokias klaidas grybais šeria. Aišku adminas autorių turi žinoti, kad galėtų bausti už visokias su anonimiškumu susiijusias negerybes. Ką manot Confused

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kris    2008 1 28 21:53      

Na as pritariu berods Robiui, kad nereik perkrauti kudros visokiom vertinimo sistemom (ne cia juk esme) ir juolabiau 'klanais' (jau dabar uztenka 4* prabeganciu per darbus ir 3ejetus berasanciu nesvabu kokia foto...) Smile kai vaiku darzeli...

Bet sutinku, kad reikia kazka daryti... Labiausiai turbut patiko variantas, kad nematai uz ka balsuoji ir tik balsaves pamatai autoriu ir visus po nuotrauka esancius komentarus....

O del tu visu kompiniu manipuliaciju, tai dabar toks laikas, kai visi kaip su nauju zaislu, taip su photoshopu daro belekaip beleka, bele blizgetu... nieko, su laiku praeis... ir suvoks, kas yra korekcija ir kas manipuliacija... aisq geriausia, kai net nepastebi, jog nuotrauka pakoreguota Wink

sekmes kudros autoriams! nera viskas, taip blogai Wink


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 1 29 5:18      

Kristijonas Čėsna rašo:
Na as pritariu berods Robiui, kad nereik perkrauti kudros visokiom vertinimo sistemom (ne cia juk esme) ir juolabiau 'klanais' (jau dabar uztenka 4* prabeganciu per darbus ir 3ejetus berasanciu nesvabu kokia foto...) Smile kai vaiku darzeli...

Bet sutinku, kad reikia kazka daryti... Labiausiai turbut patiko variantas, kad nematai uz ka balsuoji ir tik balsaves pamatai autoriu ir visus po nuotrauka esancius komentarus....

O del tu visu kompiniu manipuliaciju, tai dabar toks laikas, kai visi kaip su nauju zaislu, taip su photoshopu daro belekaip beleka, bele blizgetu... nieko, su laiku praeis... ir suvoks, kas yra korekcija ir kas manipuliacija... aisq geriausia, kai net nepastebi, jog nuotrauka pakoreguota Wink

sekmes kudros autoriams! nera viskas, taip blogai Wink


Taip !!! reikia, kad nematytuma autoriaus pries balsuojant !!!! Manau nera adminui nebutu sunku tai padaryti, o naudos tikrai butu !!!


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Marius Mills    2008 1 29 8:45      

o aš balsuodamas tikrai autoriaus nematau. Nes man tai nesvarbu. Bet kartais autorius matosi iš darbo Smile

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas    2008 1 29 14:52      

...

Paskutinį kartą redagavo Rimantas, 2008 1 30 17:00 . Redaguota 1 kartą


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas rhcp    2008 1 29 21:30      

va kokia tema.. Very Happy
tai vat.. pasakysiu tik tiek kad uztenka ieit i kai kuriu zmoniu puslapius kudroj ir paziuret i ju paciu komentarus ir kas juos komentuoja ir pamatai kokiu vat 10 20 zmoniu grupe kurie ten mazdaug komentuojasi: +5 ; +5 ; puiku ir pan, nu gerai man nemaiso koks skirtumas, taciau kai parasiau as komentare savo vienoj tokioj grupej 3+(nes darbas mano nuomone visiskai nevykes) tai per 8 valandas tie patys 10 pas mane irgi prabego per darbus, aisku su kokiais tikslais..nesneku as apie ju visus komentarus man ir taip toliau.. tai jus man pasakykit koks tikslas taip daryt.. negi sunku priimti nuomone..
suprantu yra darbu kurie nuvertinami bereikalo, bet dauguma kurie tikrai geri visada iskeliami i topus ir pan. todel taip elgtis visiskai yra durna..
pritariu reiktu vat taip padaryt: autoriaus nematai ivertini, matai, tada ir gali pasisakyt savo draugui kad irasei jam 3 neycia nes nezinojo kad ten jo nes taip tai 5+.. mintis aiski.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Dainius Krivičius    2008 1 29 21:52      

arba padaryti , kad matytusi kiekvieno balsavusio asmenybe, zodziu visiskai atsiverti . visi visus ir uz ka .... bus aisku

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 1 29 22:02      

Dainius Krivičius rašo:
arba padaryti , kad matytusi kiekvieno balsavusio asmenybe, zodziu visiskai atsiverti . visi visus ir uz ka .... bus aisku



arba pasilikt teise balsuot anonimiskai ir atvirai....uz atvira balsavima tasku daugiau, kaip ir minusu ,o uz anonimiska tiek kiek numatyta


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 1 29 22:03      

Ale vos tik portalo narių skaičius pasiekia 3000 taip ir prasideda. Su artscene.lt tas buvo, dabar čia...

Na, nepatinka ta klika, tai ką dabar? Siūlau aktyviau dalyvauti ir produktyviau kurti, kad klikai įtiktumėt, o nepatinka, tai drožkit iš kur atėję ar kur kitur - niekas nepasiges, o gal ir savo vietą ten rasit. Viskas pasiekiama nuosekliu, kartais sunkiu, o kartais ir nelabai, darbu.

Ir apskritai, ne visi yra gimę kurti. Kai kas geriau pardavinėja, mylisi, tekina ar skalbia. Nevertėtų taip smarkiai nusiminti. Galimas daiktas, kad Jūs tiesiog savęs dar neradote:)


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 1 29 23:45      

Kad butum geresnis fotografas tai kudroje reikia kuo maziau fotkinti ir kuo daugiau visokias paliavas kalbeti komentaruose. Tada esi zinomas, tipo visu draugas ir visi pamate tau irgi des 5 nes ir tu jiems uzdejai. Pasatrosiomis dienomis vienas kudrietis ypac intensyviai tai daro. Kitas dalykas, kad atejas naujokas fotokudroje negali normaliai vystiti savo suvokimo apie fotografija, nes pradeda nesuprasti kuri cia foto gera, o kuri bloga.
Yra problemu puslapyje ir manau reikia jas spresti.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 1 29 23:56      

Aurimas Šapolas rašo:

Taip !!! reikia, kad nematytuma autoriaus pries balsuojant !!!! Manau nera adminui nebutu sunku tai padaryti, o naudos tikrai butu !!!


Problema yra, tačiau tai nelabai sprendimas. ją reiktų kaip kitaip supręsti....
Galima aišku sukurti "idealią" sistemą, kur niekas nieko nemato, tačiau darbų ten irgi nebus.

Vienas iš variantų yra įslaptinti balsų skaičiavimo algoritmą, kuriame būtų įvestos taisyklės prieš akivaizdžias "viešųjų ryšių" akcijas (tu man +5 ir aš tau +5).
Tada būtų kažkas panašaus į google ar flickr reitingavimo sistemas, kurių reitingų algoritmas yra neskelbiamas.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kris    2008 1 30 1:53      

cruxman rašo:
Ale vos tik portalo narių skaičius pasiekia 3000 taip ir prasideda. Su artscene.lt tas buvo, dabar čia...

Na, nepatinka ta klika, tai ką dabar? Siūlau aktyviau dalyvauti ir produktyviau kurti, kad klikai įtiktumėt, o nepatinka, tai drožkit iš kur atėję ar kur kitur - niekas nepasiges, o gal ir savo vietą ten rasit. Viskas pasiekiama nuosekliu, kartais sunkiu, o kartais ir nelabai, darbu.

Ir apskritai, ne visi yra gimę kurti. Kai kas geriau pardavinėja, mylisi, tekina ar skalbia. Nevertėtų taip smarkiai nusiminti. Galimas daiktas, kad Jūs tiesiog savęs dar neradote:)


cruxman, su siuntinejimais toli nenukeliausi. Problema ne nariu skaiciuje (kaip tik sveikintina, kad kudra taip uzaugo), o prakutusiu (pagaliuku skaiciumi) veikeju burelyje (+ padlyzu jiems Very Happy )... Naturalu, kad puslapeliui augant iskyla visokiu problemikiu, bet jas galima ir reikia spresti, nes kudra faina vieta, kur yra tikrai puikiu fotografu. Smile

Tik nesiulyciau daryt atviro balsavimo, nes taip padare artscene.lt ir prasidejo vienas ant kito varymai ir atgal --- dejimai... isejau ta pacia diena prisiregistraves... Mad

FotoKudra - lengvas, aiskus puslapis, kur esme fotografija. Nereiktu apkrauti sudetingomis balsavimo sistemomis... Nepamirskit psl paskirties. Wink

Siaip nedarau is to problemos. Ne kudra, tai bus kazkas kitas... Bet kaip ir prairusiu sunesiotu dznisu nesinori keist, taip ir cia... peace Cool


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 1 30 8:41      

cruxman rašo:
Ale vos tik portalo narių skaičius pasiekia 3000 taip ir prasideda. Su artscene.lt tas buvo, dabar čia...

Na, nepatinka ta klika, tai ką dabar? Siūlau aktyviau dalyvauti ir produktyviau kurti, kad klikai įtiktumėt, o nepatinka, tai drožkit iš kur atėję ar kur kitur - niekas nepasiges, o gal ir savo vietą ten rasit. Viskas pasiekiama nuosekliu, kartais sunkiu, o kartais ir nelabai, darbu.

Ir apskritai, ne visi yra gimę kurti. Kai kas geriau pardavinėja, mylisi, tekina ar skalbia. Nevertėtų taip smarkiai nusiminti. Galimas daiktas, kad Jūs tiesiog savęs dar neradote:)


as, kad ir kaip butu keista, pritariu cruxman'ui. art.scenej sedziu nuo... hm... 2004 m., tai tiek daug ten pasikeitimu ir tikrai ne vartotojo, o kazkieno mistinio (adminu, susikurusiu klanu, Karlsono ar Golemo?) naudai. suprantu, ten srautai gerokai didesni nei kudroj, ale man cia labiau tikrai patinka. bent kol kas. gal nieko nekeiskit, ka? Wink


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3, 4   5 ... 11   12   13  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą