Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

nebepatinka man chia

      Puslapiai:   1, 2, 3, 4 ... 11   12   13  

Pranešimas Dangus    2007 6 19 15:17      

ka duoda tie klanai ar klases? jie duoda ta kad sumazes gincu pavadinimu "neteisingai ivertino". taip iskaidomos vertintoju grupes jos gali vertinti visas nuotraukas taciau jei toje klaseje ar kategorijoje neturi patyrimo tasku tai tavo vertinimas bus zymiai mazesnis nei patyrusio. juk yra keli srautai. naujokai jau patyre ir patyre. isklaidzius i dar smulkesnes grupes leidzia labiau sisteminti vertinima. cia tik kaip pradine ideja. gal ji kur ir naudojama nzn.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Robis    2007 6 19 17:41      

[/quote]
Galbūt greitai ir bus kažkas panašaus, bet kol kas to nėra. Nežinau net kiek pasiteisins tai, nes jau dabar daugiau žiūrovų, nei balsuotojų. O jei dar įšskaidžius balsuotojus bus dar sunkiau.

Supraskite vieną paprastą dalyką - saitą formuoja ne kažkokios dangiškos jėgos, o patys žmonės. Kiek iš jų iniciatyvos kyla keisti, komentuoti, siūlyti ir siūlyti taip dažnai ir būna.[/quote]

Keisti ? O kam ? Kad priarteti prie tiesos? kad teisybe but? O kam ? Nuolatine tiesa tik skurdina ir gniuzdo zmogu....
Cia tiek daug naujoviu nuolat sukuriama, kad greit ir "pavargti" galima bus. Nei vienas "vedantis" fotografijos saitas tiek naujoviu neideda kaip sis....
Kad nesigaut lenktynes del lenktyniu.....,geriau megaukimes......


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 6 19 20:24      

Apie klanus jau buvo kalba, reikia to, tikrai reikia. Tik reikia teisingus klanus sugalvoti, kad visiems įtikti Smile

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Monika S.    2007 7 10 7:25      

as galbut ir nelb i tema bet tiesiog noriu pasakyti tai ka manau,,,istikruju tai cia atejau nes pirmas ispudis susidare kad cia pakankamai protingi ir subtilus zmones renkasi.. ir tikejausi kad galesiu nemazai pasimokinti.. bet tiesa sakant as matyt dar ir iki paprasciausiu dalyku suvokimo fotografijoje nepriejau.. nieko keista nes as tik pradedancioji... turiu tukstanty minciu bet tik kelias pavyksta igyvendint...ir del to nepergyvenu nes gyveni ir mokaisi o tobuleti galima visa gyvenima..todel po.kiekvienos geros nuotraukos as jauciuosi vis geriau ir geriau... o tokiu nuotrauku netiek jau ir daug.. o sitame puslapyje ivertinau tik kelias nuotraukas, bet ne todel kad maciau mazai geru darbu bet todel kad apskritai tu fotografiju ce nera tiek daug.... idejos perteiktos nerealiai.. lyginant su mano gabumais... man net nesinorejo cia registruotis nes buvo baisu kad net neleis jokiu foto kelti... bet esme tame kad as tikraji fotografijos grozi matau originale kai matau esme ir autoriaus pastangas perteikti ideja. o kai ziuri i nuotrauka matai jos ideja ir tai kad ji neblogai padaryta bet sitai niekada nekrenta i aky kaip pirmoj vietoi. pirmoje vietoje matau kad autorius tiesiog moka naudotis kompiuterinem programom nuotraukom... ir tada jau nei ideja nei pastangos nebepadeda... nuotrauka sugadinta net jaigu vos paliesta.. nekalbant juoda balta nes tai kazkaip nuo senesniu laiku islike ir pries tai neturiu jokiu priekaistu. bet man nesuprantama kaip kompiuterini darba galima vadinti nuotrauka?fotografija? kodel seniau viskas buvo gerai? cia dabar jau ziuriu ne kiek fotografuot bet kiek su programom zaisti reik moket ir busi geras fotografas.... galbut as ir klystu nieko negaliu pasakyti.. pati tas kelias nuotraukas ivertinau ne taip ir objektyviai kaip noreciau nes paskaicius kitus komentarus net apsigalvojau Smile bet tada supratau kad noriu mokintis dirbti ir viska taip suprasti neblogiau uz jus.. kadanors Smile bet as pasistengsiu:) as pati savo nuotraukas "grazinu" kai dedu jas i pazinciu puslapius ir panasias vietas bet kai ruosiuosi kabinti ant sienos kad galeciau retkarcias paziurejus pasigrozeti savo darbu arba parodyti jy kitiems as jo niekaip neliesiu nei su zirklem nei su kompiuteriu... tada tas darbas praranda verte...

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas UnQL    2007 7 11 23:37      

kico tonos is cekijos:
visus skatinu prasikrapstyti akis ir neaikcioti marazmus beziurint.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 7 12 7:13      

UnQL rašo:
kico tonos is cekijos:
visus skatinu prasikrapstyti akis ir neaikcioti marazmus beziurint.

ar tik ish Chekijos? man jos dar puse velnio, lyginant su kaikuriu 'fotografu' moterishkos lyties modeliu fotografiju chia.. tose 'Chekinese' yra kiek sarkazmo ir ideju.nors manau geri NIU kadrai pleneriuose negimsta.chia jau subtilumo reikia ,o ne masinio pleshkinimo Wink kazhin ar kuris ish musu pabuvojes tokioje aplinkoje butu susilaikes nuo fotografavimo.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas valiooo    2007 7 13 4:18      

gal kas galit trumpai papasakoti ka monenike parase, ba tingiu skaityti ?

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Vidas Černiauskas    2007 7 13 23:12      

eksperimentas:siek tiek laiko praleidau pelkeje komentuodamas kas tarkim yra ne taip su vienu ar kitu darbu(pries tai i pelke idejes foto).Pasekmes:kol nekomentavau,gavau 5 uogas,po komentaru parejo musmires.xebryte,kur tie sukiai kad mes cia atejom ismokt,tobulet,norim patarimu ar kazkas tokio.tipo,tu mane sukritikavai,na,tau irgi minusas..Smile pamastykit ir mokekit priimt kritika.cia nera jokiu asmeniskumu,cia yra tai ka mes dedam ir turim....(mintis nepabaigta,gal kas prates..)

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas valiooo    2007 7 13 23:29      

mmm... kaip saldu cia pas jumis...

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 7 14 0:37      

...tai ką mes turim.
Nerimtas požiūris - savęs žlugdimas. Pagrystai gauta kritika paverčiama asmeninias sąskaitu suvedinėjimais, kažkaip nerimatai skamba, ar ne? Kiekvieno asmeninis reikalas vertinti pagal jam suprantamus kriterijus, bet išankstinis nusistatymas moralės reikalas. Gaila bet daug kam ji nepagal kišenę. O gaila, nes dalis žmonių (čia besilankančių) gyvena fotografija, serga tuo.
Sunku pasakyti ar kas rimtai ima į širdį prastus įvertinimus, ar tai įtakoja tolimesnę jų kuryba. Pagrindinis tikslas fotkinti taip kaip tai supranta kiekvienas, realizuoti, net ir negaunant iš to pelno bent jau materealaus. Didžiausias atlygis - aukščiausias įvertinimas, arba konstruktyvi kritika jei kadras nevykes.
Gaila bet šiai dienai daug kas vertina pagal liguista suvokima tu man blogai - aš tau dar blogiua.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas valiooo    2007 7 14 1:00      

pagaliau perskaiciau 'monenike' komentara, supratau taip: metam i sonus ipod'us ir einam klausyti muzikos per patefonus, nes viskas kas digital yra blogis...!

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2007 7 14 7:34      

monenike rašo:
as galbut ir nelb i tema bet tiesiog noriu pasakyti tai ka manau,,,istikruju tai cia atejau nes pirmas ispudis susidare kad cia pakankamai protingi ir subtilus zmones renkasi.. ir tikejausi kad galesiu nemazai pasimokinti.. bet tiesa sakant as matyt dar ir iki paprasciausiu dalyku suvokimo fotografijoje nepriejau.. nieko keista nes as tik pradedancioji... turiu tukstanty minciu bet tik kelias pavyksta igyvendint...ir del to nepergyvenu nes gyveni ir mokaisi o tobuleti galima visa gyvenima..todel po.kiekvienos geros nuotraukos as jauciuosi vis geriau ir geriau... o tokiu nuotrauku netiek jau ir daug.. o sitame puslapyje ivertinau tik kelias nuotraukas, bet ne todel kad maciau mazai geru darbu bet todel kad apskritai tu fotografiju ce nera tiek daug.... idejos perteiktos nerealiai.. lyginant su mano gabumais... man net nesinorejo cia registruotis nes buvo baisu kad net neleis jokiu foto kelti... bet esme tame kad as tikraji fotografijos grozi matau originale kai matau esme ir autoriaus pastangas perteikti ideja. o kai ziuri i nuotrauka matai jos ideja ir tai kad ji neblogai padaryta bet sitai niekada nekrenta i aky kaip pirmoj vietoi. pirmoje vietoje matau kad autorius tiesiog moka naudotis kompiuterinem programom nuotraukom... ir tada jau nei ideja nei pastangos nebepadeda... nuotrauka sugadinta net jaigu vos paliesta.. nekalbant juoda balta nes tai kazkaip nuo senesniu laiku islike ir pries tai neturiu jokiu priekaistu. bet man nesuprantama kaip kompiuterini darba galima vadinti nuotrauka?fotografija? kodel seniau viskas buvo gerai? cia dabar jau ziuriu ne kiek fotografuot bet kiek su programom zaisti reik moket ir busi geras fotografas.... galbut as ir klystu nieko negaliu pasakyti.. pati tas kelias nuotraukas ivertinau ne taip ir objektyviai kaip noreciau nes paskaicius kitus komentarus net apsigalvojau Smile bet tada supratau kad noriu mokintis dirbti ir viska taip suprasti neblogiau uz jus.. kadanors Smile bet as pasistengsiu:) as pati savo nuotraukas "grazinu" kai dedu jas i pazinciu puslapius ir panasias vietas bet kai ruosiuosi kabinti ant sienos kad galeciau retkarcias paziurejus pasigrozeti savo darbu arba parodyti jy kitiems as jo niekaip neliesiu nei su zirklem nei su kompiuteriu... tada tas darbas praranda verte...



Nepatikėsi kiek yra "išgražintos" tos klasikinės nuotraukos, kurias žiūri albumuose... Tiesa ne kompiuteriu, o šviesa ir chemija sėdint tamsiam kambary. Tiesiog tuo metu įrankiai buvo tokie. Dabar tą patį daro kompiuteris. Beje - daugeliu atvejų kompiuterio net įrankiai taip pat vadinami, kaip kad tie, naudoti klasikinėje fotografijoje. Ir funkcijas atlieka tas pačias. Taip kad apdirbimas visad buvo. Tik įrankiai keičiasi.

Na bet nieko - praeis. Tokios mintys - natūralus fotografo vystymosi etapas Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 1 28 3:00      

As del vertinimu ir tt.
Manau geriausias ir lengviausias budas normalaus vertinimo butu toks, kad kol nesi prabalsaves uz nuotrauka tu nematai autoriaus, o kaip prabalsuoji jo vardas atsiranda kaip ir dabar yra. ka manot?


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2008 1 28 8:17      

Manau ne iš tos pusės apie savo reitingus galvojat - kai bus stiprūs darbai, geri įvertinimai patys ateis.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Svetlana Batura    2008 1 28 9:11      

Vidas Černiauskas rašo:
eksperimentas:siek tiek laiko praleidau pelkeje komentuodamas kas tarkim yra ne taip su vienu ar kitu darbu(pries tai i pelke idejes foto).Pasekmes:kol nekomentavau,gavau 5 uogas,po komentaru parejo musmires.xebryte,kur tie sukiai kad mes cia atejom ismokt,tobulet,norim patarimu ar kazkas tokio.tipo,tu mane sukritikavai,na,tau irgi minusas..Smile pamastykit ir mokekit priimt kritika.cia nera jokiu asmeniskumu,cia yra tai ka mes dedam ir turim....(mintis nepabaigta,gal kas prates..)


Ne katra ir as taip pabandziusi buvau... Panasus rezultatas Laughing

Labai dziaugiuosi kai kas nors isnagrineja mano patalpinta darba ir paraso savo nuomone, kas uzkliuvo, kas kam atrodo turetu buti ne taip... vertinu kiekvieno nuomone. Stengiausi ir pati kiek galima daugiau pastabu rasyti. "Och ach kaip grazu" - ne man. Nebuna vieninteles tiesos kas yra puikus darbas ir aciu Dievui kiekvienas matome savaip...
Deja, pagristu komentaru paskutiniu metu vis maziau pasitaiko... Sypseneles - populiariausias.
Nebemalonu ir man pasidare cia komentuoti... Deja...
Gal reiktu sarasa padaryti, kas is autoriu pageidautu kritikos o kas ne Wink Rasydami bent zinotume jog tai ka pastebi ir suformuluoji autorius vertina ir neduok die jo savimeiles nezeidzia Exclamation


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3, 4 ... 11   12   13  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą