Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

nebepatinka man chia

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 7   8   9 ... 11   12   13  

Pranešimas    2008 1 31 22:08      

Laughing o Dangau,netingejai tiek barshkinti ? (klaviaturos Laughing )
siaip pritariu mazdaug 95procentams issakytu dalyku
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2008 1 31 22:15      

prie manes prisisege du etatiniai minusuotojai, nesvarbu, kokia ta foto bebutu...tai ka dabar daryti? reiskias seka, domisi...zinoma, idomu butu suzinoti tas asmenybes...Geresnei foto tai itakos neturi...bet pliusuoja dauguma skupiai, skupiai.
_________________
Simona R.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 1 31 22:19      

Sima rašo:
prie manes prisisege du etatiniai minusuotojai, nesvarbu, kokia ta foto bebutu...tai ka dabar daryti? reiskias seka, domisi...zinoma, idomu butu suzinoti tas asmenybes...Geresnei foto tai itakos neturi...bet pliusuoja dauguma skupiai, skupiai.


bent jau man geriau minusai nei nieko....bent taip supranti kad foto bloga.....atkreipe demesi,o ne neidomi , neverta tinginiskai apatisko paspaudimo, neverta jokio demesio.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Robertas Ponelis    2008 1 31 22:19      

Geras požiūris Smile

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 1 31 22:25      

Sima rašo:
prie manes prisisege du etatiniai minusuotojai, nesvarbu, kokia ta foto bebutu...tai ka dabar daryti? reiskias seka, domisi...zinoma, idomu butu suzinoti tas asmenybes...Geresnei foto tai itakos neturi...bet pliusuoja dauguma skupiai, skupiai.


Sima pas mane ta pati situacija. i galva nebeimu Smile. turbut yra asmeniniu saskaitu is senu laiku Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Varanauskas    2008 1 31 22:28      

Pacituosiu Tučkaus kažkada man parašytą komentarą Smile jame tikrai yra daug tiesos ir parodytas tikrai sveikas požiūris Smile


4. Jonas Tučkus (2007 12 28 14:40)
neimk į galvą... alaus įkalk... žvelg filosofiškai. Jei rašo trejetus reiškia įžvelgia konkurentą, o jei esi konkurentas, vadinasi darbai verti daugiau... Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 1 31 22:30      

O visdelto gal vertetu adminams pamastyt apie grieztesne tvarka pelkej,

pvz kad vertint galetu tik patalpine bent viena darba islipusi is pelkes
arba balsu reitinga jei dalina vien tik minusus tai prie niko atsirastu irasas kenkejas ir atimt tam tikram laikui teise vertint o pasikartojus ismes net is pelkes.....cia siaip man nektualus pasamprotavimai


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas    2008 1 31 22:30      

Laughing teisingi Tuckaus zodziais.As irgi turiu gal porele sienautoju.Tiesiog kartais atsidarai profili ir matai,kad "buvo visur".bet negi pyksi ant zmoniu uz tai???gal jiems gyvenime nesiseka Very Happy
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Varanauskas    2008 1 31 22:33      

Elenėlė rašo:
Laughing teisingi Tuckaus zodziais.As irgi turiu gal porele sienautoju.Tiesiog kartais atsidarai profili ir matai,kad "buvo visur".bet negi pyksi ant zmoniu uz tai???gal jiems gyvenime nesiseka Very Happy



pykti nevalia Smile visko yra visko reikia Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas    2008 1 31 22:34      

to Saulius Surprised jei jis eis tik per blogus darbus ir butent ta diena nusprest sudet minusus ant i kas jam senai nepatiko??
Kaip jau ir minejau,man regis visai neblogas mano sumanymas apie anonimiskuma tarkim savaite.Kol kudra suvirshkins pilnai ta darba ir pan,o tada jau galetu atsirast ir darbo autoriaus vardas.Taciau kiek supratau is didziulio admino komentaru-pakeitimu mums nematyt Smile asmeniskai man musmires ir trejetai visai netrukdo.Labiau trukdo tai,kad kai kuriuos darbus neadekvaciai giria.Ir nebezinai ,zmogus,i ka orientuotis.Nebesupranti kas yra geras ir blogas darbas...
Nors is kur man zinot-nusipelno tas darbas tokiu pagyru ar ne?Nedaug nusimanau,taciau kai kurie darbai tikrai kelia abejoniu....
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 1 31 22:38      

Na čia konkretūs pasiūlymai:

Saulius rašo:
pvz kad vertint galetu tik patalpine bent viena darba islipusi is pelkes

šitą reikės įvesti.

Citata:
balsu reitinga jei dalina vien tik minusus tai prie niko atsirastu irasas kenkejas ir atimt tam tikram laikui teise vertint o pasikartojus ismes net is pelkes.....

nžn... sunku nustatyti nuo kada jau per daug ir ar tai tikrai prasminga.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas tendence    2008 1 31 22:45      

Kiek galima zyzti? Kažkuris rašytojas rašė apie save - "... atsikeliu, ryte pasimu laikraštį - ir jei manęs nėra 10 turtingiausių žmoniu sąraše - sėdu ir rašau toliau..." Tai ir visiems siūlau vadovautis tokiu principu - pažiūri - nėra tavo darbo tarp dienos geriausių - eini dar fotografuoti, o ne aiškintis kas minusus davė ...
Taigi sėkmės Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 1 31 22:46      

Elenėlė rašo:
Taciau kiek supratau is didziulio admino komentaru-pakeitimu mums nematyt Smile


Nesupratai Smile Tiesiog matosi, kad iš taisyklių yra per daug tikimasi. O antra - taisykles reikes keisti tik gerai paziūrėjus ar tai duos naudą.

Visais atvejais jokios taisyklės nepadarys prastų fotografijų geromis.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 1 31 22:48      

nžn... sunku nustatyti nuo kada jau per daug ir ar tai tikrai prasminga.

tam yra klubo nariai te jie ir sprendzia nes kaip rase keleta postu auksciau Dangus apie imges.lt gali istiktik kad kiekybe nustelbs kokybe ir isilakstys pavarge nuo srauto


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 1 31 22:50      

Del dideles vartotoju kiekybes kokybes saite neatsiras tikrai.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 7   8   9 ... 11   12   13  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą